Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MISTER X

#620
Razume, razume, itekako razume. Iako je spika bila čak purgerska kojom ja uglavnom ne govorim.
A dobio sam dojam da se malo i ukako od mog zemunskog brace. Jer ko će ga znati što taj sve ume, može i na šta je spreman, a napado  mu bracu. A braco mu je dobar čovek, veza u EU i neda da ga iko dira ili vređa. 
Pa nije mu zato baš bila qurčevita situacija. A imao je i sekiru u ruci i u.ro se. E, jbga. Guza prožvakala gaćice.

Hohštapler

minus je od mene.
I pun mi te qrac...
ovo vish nema veze sa "razlikama" vec sa drskoshcu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MISTER X

Minus ti je dojaja. Znaèajan. Obesit æu si ga na zid iznad kreveta.

pit

Citat: MISTER X poslato 15 Oktobar, 2013, 16:42
Razume, razume, itekako razume. Iako je spika bila èak purgerska kojom ja uglavnom ne govorim.
A dobio sam dojam da se malo i ukako od mog zemunskog brace. Jer ko æe ga znati ¹to taj sve ume, mo¾e i na ¹ta je spreman, a napado  mu bracu. A braco mu je dobar èovek, veza u EU i neda da ga iko dira ili vreða.  
Pa nije mu zato ba¹ bila qurèevita situacija. A imao je sjekiru u ruci i u.ro se. E, jbga. Guza pro¾vakala gaæice.

Ja se bum vusral od ovoga

Hohštapler

Ne sine, nego ja nisam jedan od onih koji govore drugima iza ledja, svakom kome sam dao minus sam rekao da je od mene i zashto ga je dobio, a mogu se na prste jedne ruke prebrojati pojedinci.
A imam i ja jedan pixel u levom testisu, specijalno shishti u tvoju chast :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit


MISTER X

[move][/move]
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Oktobar, 2013, 16:53
Ne sine, nego ja nisam jedan od onih koji govore drugima iza ledja, svakom kome sam dao minus sam rekao da je od mene i zashto ga je dobio, a mogu se na prste jedne ruke prebrojati pojedinci.
A imam i ja jedan pixel u levom testisu, specijalno shishti u tvoju chast :-*

Bitno je koliko ko ima minusa?!

Hohštapler

pa znash... normalan chovek bi se zapitao zashto su drugi toliko protiv njega. Ako se setish, kad si doshao ovde i predstavio se, niko ti nije nishta rekao, pozdravili te chak shto vishe, dok si pisao o pritiscima i gumama i to smo pozdrsvljali i davali ti pluseve, a sad namerno provocirash. Al teraj ti po svome.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MISTER X

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Oktobar, 2013, 17:07
pa znash... normalan chovek bi se zapitao zashto su drugi toliko protiv njega. Ako se setish, kad si doshao ovde i predstavio se, niko ti nije nishta rekao, pozdravili te chak shto vishe, dok si pisao o pritiscima i gumama i to smo pozdrsvljali i davali ti pluseve, a sad namerno provocirash. Al teraj ti po svome.

Pročitaj si malo bolje i detaljnije  teme pa ćeš videti da su pojedinci od prvog dana od moderatora tražili moj ban, a još nisam bio gotovo niti beknuo ni na kojem jeziku. Forumi su razbribriga i zahebancija i niko ih ne treba svatati odviše osobno i prevažno. Ovo što se ovde dogodilo oko mene i moje pisanije je ustvari prestrašno. Čak ste se i sami međusobno posvađali. Radi koga, čega, radi nekoga ko isto ima srpsko prezime, samo šta živi u Hrvatskoj, gde je gle čuda rođen ne svojom voljom. Kakav grč je nastao. Neverovatno nezamislivo. Čak bi se i sa Jokerom svađali koji je jedan od normalnijih i koji je od početka svatao šta je na stvari. Skidam mu kapu, mada me je na kraju banovao onako reda radi.  Ali zdravo razmišlja, kao i Lazić.

Likovi su čak izmislili da sam nešto pisao, pa brisao  protiv ćirilice. Bolesno.
   

clutch&brake

Vidi druze mnogo provociras i kenjas. Prestani sa tim sranjima jer ja to prvi necu da trpim. Ne bih da bilo ko ovde jebe msjku i slicno a ti ces svojim postovima to izazvati
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MISTER X

Citat: njanja poslato 15 Oktobar, 2013, 17:19
Vidi druze mnogo provociras i kenjas. Prestani sa tim sranjima jer ja to prvi necu da trpim. Ne bih da bilo ko ovde jebe msjku i slicno a ti ces svojim postovima to izazvati

Ti si neki faktor? Bitno je šta ti oćeš ili nećeš da trpiš? Daj se zbroji. Stavi me na ignore. Jbmese.

Kengur

Citat: Kengur poslato 15 Oktobar, 2013, 17:31
Batalite gluposti, ajmo malo da se vratimo sustini foruma :)

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

Godina prodje, mala nevesta nikadddd :)

MISTER X

 :o
Citat: balcan girl poslato 15 Oktobar, 2013, 17:32
sta sam to propustila  [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma]

Gle, ¾ensko! Gde si bila sve ovo vreme?  :o

balcan girl


http://youtu.be/KZJ5MwIEHYU

jel bilo u tvojoj familiji ludaka?  [neampojma] [neampojma] [neampojma]
ovde ima pun kurac manijakusa  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] ja strasnooo voleeeem koleziniceeee  ;D ;D ;D 8)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MISTER X

Citat: balcan girl poslato 15 Oktobar, 2013, 17:40

http://youtu.be/KZJ5MwIEHYU

jel bilo u tvojoj familiji ludaka?  [neampojma] [neampojma] [neampojma]
ovde ima pun kurac manijakusa  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] ja strasnooo voleeeem koleziniceeee  ;D ;D ;D 8)

Bilo je, bilo je. Valjda. Samo ne znam da li sa mamine ili tatine strane.
Šta ti dođe kolezinice?

Alchemist

Citat: MISTER X poslato 15 Oktobar, 2013, 17:36
:o
Citat: balcan girl poslato 15 Oktobar, 2013, 17:32
sta sam to propustila  [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma]

Gle, ¾ensko! Gde si bila sve ovo vreme?  :o

®ensko!!! Gde? Gde? Gde?  :o :o :o

a balcan to si ti  :-* :-*
You're just jealous cause voices are talking to me

Hohštapler

Citat: MISTER X poslato 15 Oktobar, 2013, 17:15
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Oktobar, 2013, 17:07
pa znash... normalan chovek bi se zapitao zashto su drugi toliko protiv njega. Ako se setish, kad si doshao ovde i predstavio se, niko ti nije nishta rekao, pozdravili te chak shto vishe, dok si pisao o pritiscima i gumama i to smo pozdrsvljali i davali ti pluseve, a sad namerno provocirash. Al teraj ti po svome.

Proèitaj si malo bolje i detaljnije  teme pa æe¹ videti da su pojedinci od prvog dana od moderatora tra¾ili moj ban, a jo¹ nisam bio gotovo niti beknuo ni na kojem jeziku. Forumi su razbribriga i zahebancija i niko ih ne treba svatati odvi¹e osobno i preva¾no. Ovo ¹to se ovde dogodilo oko mene i moje pisanije je ustvari prestra¹no. Èak ste se i sami meðusobno posvaðali. Radi koga, èega, radi nekoga ko isto ima srpsko prezime, samo ¹ta ¾ivi u Hrvatskoj, gde je gle èuda roðen ne svojom voljom. Kakav grè je nastao. Neverovatno nezamislivo. Èak bi se i sa Jokerom svaðali koji je jedan od normalnijih i koji je od poèetka svatao ¹ta je na stvari. Skidam mu kapu, mada me je na kraju banovao onako reda radi.  Ali zdravo razmi¹lja, kao i Laziæ.

Likovi su èak izmislili da sam ne¹to pisao, pa brisao  protiv æirilice. Bolesno.
 

Boli nas .!. koje si vere, shta si i odakle, ti si taj koji stalno to spominje i prvi pokrecesh teme o Vojvodini, Kosovu i Velikok Srbiji, podjebavash i onda se pravish fin. I kad dobijesh tretman koji zasluzhish drskim ponashanjem, mi budemo nenormalni. Stalno provocirash i nasladjujesh.

Banuj ga vishe, umara.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!