Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nensy_90

Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

Lazic

 :-* ®ao mi je ¹to ne slikah juèe tvoj motor i rukavice, da vide ljudi ko je manijak...  [yahoo] [cheers]

UFF

Citat: Lazic poslato 19 Februar, 2012, 21:59
A ha... :D Kako ono ka¾u, nema lo¹eg vremena, samo lo¹e opreme...  :P

reci to eskimima  ;D

Lazic


Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Jebe¹ ¾ivot bez rakije...:D

Lazic

@du¹ica(copyright by Poison):
evo ti pisanje, æe da izginemo zbog pisanje... [rofl] Upsiæ, slikanje... :D

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

Lazic

#467
 [srednjiprst]  :-*

[attachment deleted by admin]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Alchemist

daj nesto novije... ne znam kad si klinca slikao al ostatak je od proslog leta   :P
You're just jealous cause voices are talking to me

UFF


Lazic

Zar mo¾e drugaèije da se montiira okvir za tablicu...? :D

mkt


Lazic


Lazic

Zlo & Naopako back online... :D

Lazic

Krenemo popodne junior, pas i ja na adu, da istrèavamo istog biciklima u krug, ali oko 6 jejo¹ gu¾va na stazi, aj da se malo okupamo prvo, al' i na pla¾i gu¾va... [facepalm] Znam da u sezoni ne smeju psi ni na pla¾u a ne u vodu, mislim se za koji moj sam ga i doveo, [facepalm] [facepalm] vidim spasioca na onom postolju, ispod je hlad, nije lo¹a ideja da ga ve¾em ispod ako da... Dobar dan, dobar dan, jel mogu da parkiram kera kod vas, mo¾e samo da ne ide u vodu... Super... Kad odjednom glas preko motorole, zamoli gospodina da skloni psa sa pla¾e... :o :o :o Poznat mi glas, osvrnem se kad na 10 metara d¾etiæ, na njemu ko, BRANGO, 'bem ga blentava pocrnela... [facepalm] [cheers] [rofl] Poèeo da se smejem, ma¹em mu srednjim prstom(èuveni motomanijaèki pozdrav), èujem iz motorole, primljeno k'znanju, ali i dalje morate skloniti psa... [doh] [facepalm] [rofl] Nije provalio da sam ja,ka¾em deèku, zovi ga bre da doðe, opet onaj ¹to lomi kormane preko motorole, ako ja doðem, to ni¹ta neæe promeniti, vidim ja jo¹ æe da èupa korman sa onog skutera, setim se majice, okrenem mu leða, brojim jedan, jedan ipo, vruuum, okrenem se sti¾e mentol, skapirao je... [rofl] [rofl] [rofl] Ka¾e stvarno ne sme ker na pla¾u, seru njima, komunalici ka¾njavaju, sjebali mu skuter dok su bili na rodeu, lik usisao sljunak u turbinu... [doh] Isprièasmo se mi tu, da krene, kad d¾amahirija k'o i pola njih, prc, mu, ni da èuje... [doh] [doh] [doh]
Jedva nekako upali i ode... D¾ukac je u meðuvremenu pro¹etan, ovima se zavr¹ilo radno vreme, pa je parkiran ispod... Nastavak, èim jednom prilikom izazove karambol na stazi, po¹to stalno jel'te naopako trèi cik, cak... A hoæe sigurno, statistika je èudo, veæ 50ak krugova nije izazvao udes... [rofl] [rofl] [rofl]

Major

Citat: Lazic poslato 19 Jun, 2012, 03:51ma¹em mu srednjim prstom(èuveni motomanijaèki pozdrav), èujem iz motorole, primljeno k'znanju, ali i dalje morate skloniti psa..

[rofl] [rofl] [rofl]

Kengur

Meni 2009 napisali kaznu 9000 za kera... :D

Posle dve godine dolazili da me hapse zbog te kazne, onda sam morao drugove u plavom da vodim na pljeke da me ne posecuju svako jebeno jutro...

mkt

 ;D
upaparacio sam ga i ja pre par dana

ЯЭВОЛУТИОН

Ako napravite MM kupace gace gde od napred stoji logo, onda cete moci Brangu eksplicitnije da kazete sta mislite o tome sto vam je putem megafona rekao.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11