Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Golija, Naopak i Naopak jr... Naopak hoce da zaburechi blenuci u kamermana... ;D

Enduro Golija 2011 - i op op op, zamalo prasina. Ekipa sa Ruskom.avi


UFF


Lazic

nisam ja cimao korman, tocak je cimao korman, tacnije prasina od 5-10cm u koju je upao tocak...

jager

Mos` mislit` .... Ono uopste nisu bili teski tereni, bas ni malo  :P :P :P

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Zar ne vidis da komplikujem zivot, vozeci po sredini...

Lazic

Mali update:
Stize mi poruka sinoc oko 11, od Nadaline, aj u kafanu... Skoro zaspao, ustao juce u 6, posle 3 sata spavanja, vozio 400 km, ceo dan jurcao levo desno, polukomatozno stanje, aj sad u kafanu... Doci ce Popsi, tu je Mandarina, Nada, NenadG(bljb)... Gde ste, Gusar, blok 70... Odletim onim mojim raspadom, vidim, Popadic stigao, daj po kratkom postupku, dve duple dunje i pivo... Naravno ispostavlja se da nema vise dunje, pa je bilo 2xdunja, 2x sljiva, pivo... Oko keca, ajmo lagano(Popsi i Mandarina), do Dangube, mi nenormalni smo isli ne lagano... U Dangubi guzva, dosao Busmanov sin Maxxa, daj jedno peder pivo+radza, pa normalno, pa jos jedno normalno, ostale nisam gledao sta piju, ali mene ubise tri razlicite rakije... Ne previse... U svakom slucaju, fajronat bese oko 3, krenem da bacim Nadu kuci, prvi put, sam poceo da derem asfalt, necim, do jaja je osecaj...
@Taraba:
Poucen onim Motozurnalovim testom V-stroma, resio sam i ja da grebem po krivinama... Doduse nisam planirao kontaktom od copave, al`jbg...

LM, ostavio Nadu, da krenem, mucak... WTF, pogledam, sjebao kontakt na copavoj, 4 nocu, Partizanski put, pijan k`o letva, klecim ispod motora, pokusavam da iscupam zice rukama, jer naravno nista od alata sa sobom... Na kraju sam ih prepilio(izmedju bacanja pegli), kljucem od KLE-a, spojio zice i paljba... Dosao kuci, smrznut, javio se na forumu i odspavao citava 3 sata, pre nego sto je bilo, ustaj lenjivche...

Lazic

A, onda naopakost kick`s in...

Taraba

Gde si bre na¹ao da ga obori¹ toliko?!?
Da ne trebaju i tebi pertle mo¾da? [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Nadalina

Samo da se javim....
Do sad sam spavala! ;D ;D ;D

A sad odo` da zaradim sinoc potroseno.... :D
Dzukela u podznaku

Alchemist

Laki stvarno... kupiæemo ti pertle ne mora¹ da se izlomi¹... samo tra¾i  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

The One

Citat: Alchemist poslato 25 Septembar, 2011, 15:16
Laki stvarno... kupiæemo ti pertle ne mora¹ da se izlomi¹... samo tra¾i  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
veæ smo obezbedile popust na 2 prodajna mesta :P
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Popsy

al koju cemo boju da mu uzmemo.... za Tarabu su rezervisane narad¾asta i crna...  Lazicu cemo crnu i metalik zelenu posto nije normalan :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

@taraba:
U prvoj krivini, pa odmah u sledeæoj... I  tako...

@Popsi:
Mo¾e metalik zelene...


Bori¹a

Ja malopre se istusram, vidim neki calov parfem onde jebem li ga, daj i ja malo da se namirisem...
Malo po telu malo ovo malo ono, srtcnem u usta kao u filmovima ono...
Sledeci trenutak, ispada mi parfem, ja povracam u kadu, celo kupatilo mirise na "BLUE JEANS" ja jos nisam rekao kevi, i jos me grlo pece nije mi dobro :D

Tako da, Lazic i ja smo bas blisko povezani haha

Gašpar

Da, samo sto su se Laziceve dogodovstine stvarno dogodile ;)

Bori¹a

I ja sam povracao malopre, nije zezanje, celo kupatilo mirise na parfem i mene jos pece u grlu

Lazic

Tek sam sad video da je i sveze popravljeni zastitni pleh, popio isti asfaltt kao kontakt od copave... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Vlajko

 Magao si tako i glavu da obrijas manijace..  [doh]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

mislis kacigu...? Jok, bre, imao sam vrhunskog suvozaca, bilo je trakcije za sve pare...

Vlajko

umesto brijanja.. dignes flip i drljas dlacice po asfaltu..

ali fino, da ne ostetis kozu..
posle ti izadje alergija..  [plazi_se_2]

a Nada je ko ruksak.. i to hi tek..
lagan ko perce, mora da Ber koristi takve  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor