Glavni meni

ugao cvijiceve i despota stefana

Započeo dzimika, 19 Jul, 2011, 12:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Panta Zemunac

Sada je u Vestima RTSa obja¹njeno da je pijani klo¹ar udario bajkera od pozadi....ode deèko na licu mesta, sreæa te devojka osta' ¾iva!

Kengur

Verovatno je isao 280.... mamu im bre jebem...

Dobro je sto ova pijana dzukela sa dzipom nije skrenula levo i presekla put motoristi... Ali steta sto je neki glavonja, cim se vozi ML... Ustvari verovatno mu je tata glavonja, a on samo umisljeni krimos, ustvari tatic sincic.... Nasisaju mi se svi oni .....


Tuga....

Kengur

Znaci motor je isao neprilagodjenom brzinom od 180, a dzip ga je stigao sa 380.... Jaojjj Srbijo....

Joker

Dzip se ukljucivao u raskrsnicu... A obozavam ove tahografe na nogama sto pogledom sve znaju... Koja je brzina u pitanju, gde , sta kako... I jos kao anoniman... Osecam da je drugar ovog sto je udario decka...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

Citat: Kengur poslato 19 Jul, 2011, 12:49
Znaci motor je isao neprilagodjenom brzinom od 180, a dzip ga je stigao sa 380.... Jaojjj Srbijo....
i pritom je prosao dzip izmedju kola kao i motor

davidoff

Od ovih "ocevidaca" koji znaju tacnu brzinu kretanja motora koju odredjuju "odokativnom" metodom mi se sere. "Vozio je izmedju nas 180km/h" mozes misliti a on u oku ima radar ili sta??????? Neverovatno koji likovi....
We won't forget you Marco....


UFF

Ako vec dozvoljavaju da se glupave izjave snimaju i objavljuju onda MORAS da ostavis ime i prezime a policiji i maticni broj!
Cisto da ne bude lupio glupost (lagao) pa pobegao

dzimika

ja bi zabranio novinarima da objavljuju izjave "ocevidaca" to nema veze sa slobodom stampe vec ostavljaju mogucnost manipulacije sa vestima
kao sto je prosle godine kad su poginuli u dolini jorgovana dvoje nasih kolega rts pustio izjavu coveka koji je vozio 50kmh u koloni vozila da su ga obisli velikom brzinom a ne obajve cinjenicu da je vozac kamiona presao u suprotnu traku i imao alkohola u krvi

isto kao i ovde gde pominju anonimnog posmatraca, u prevodu znaci novinar je cuo od ljudi koji su tu kako je brzo vozio pa je odokativno neko ocenio da je to 180kmh
a to je mogao da razvije samo ako je vozio kroz svako crveno jer drugacije ne bi imao nikakve sanse

Joker

Citat: dzimika poslato 19 Jul, 2011, 14:08
isto kao i ovde gde pominju anonimnog posmatraca, u prevodu znaci novinar je cuo od ljudi koji su tu kako je brzo vozio pa je odokativno neko ocenio da je to 180kmh
a to je mogao da razvije samo ako je vozio kroz svako crveno jer drugacije ne bi imao nikakve sanse

Mislis?? :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Citat: Ssn Marko poslato 19 Jul, 2011, 14:10
Citat: dzimika poslato 19 Jul, 2011, 14:08
isto kao i ovde gde pominju anonimnog posmatraca, u prevodu znaci novinar je cuo od ljudi koji su tu kako je brzo vozio pa je odokativno neko ocenio da je to 180kmh
a to je mogao da razvije samo ako je vozio kroz svako crveno jer drugacije ne bi imao nikakve sanse

Mislis?? :)

Ako ovaj Ssn Marko nije proverio, onda stvarno... Sve on mora da proba  :)

Inace, prema tim ocevicima, motor je u Vrscu pre neko vece kad se slupao isao 150, a na kolima koja je direktno udario jedva ulubljena vrata. Toliko o ocevicima.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

monsterbnt

po nekim drugim vestima (npr rts pre 20 min) dzip je ODPOZADI udario motor i dzip je taj koji je iso neprilagodjenom brzinom.

Smrt SVIMA!!!!

Taraba

Na radiju seru svašta danas... jedni kažu motor išao prebrzo, drugi kažu automobil.
Jebem ti naše novinare...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

gane

Citat: Taraba poslato 19 Jul, 2011, 17:38
Na radiju seru sva¹ta danas... jedni ka¾u motor i¹ao prebrzo, drugi ka¾u automobil.
Jebem ti na¹e novinare...
kako god bilo njega vi¹e nema ,a vozaè ml-a je bio pijan !

dzimika

Citat: gane poslato 19 Jul, 2011, 17:48
Citat: Taraba poslato 19 Jul, 2011, 17:38
Na radiju seru sva¹ta danas... jedni ka¾u motor i¹ao prebrzo, drugi ka¾u automobil.
Jebem ti na¹e novinare...
kako god bilo njega vi¹e nema ,a vozaè ml-a je bio pijan !
upravo to, vozac ML-a je kriv za udes plus sto je pijan bio, a kolege nam vise nema

mkt

da li se zna ko je taj momak ili sta je vozio

monsterbnt

Neko negde rece da je neki hornet u pitanju al ne mogu da garantujem da je tako
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Cinjenica je da je brzina bila poprilicna kad se dzip onako raspao
Cudo ali dobro je da je devojka prezivela
Jes da je sezona skoro pocela ali meni se cini da nas je ove godine dosta manje izginulo nego prosle koja je bila katastrofalna..

Lazic

Ali ona slika mi je potpuno nejasna...