Glavni meni

Grèka u avgustu

Započeo TOECUTTER71, 19 Jul, 2011, 00:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TOECUTTER71

Lepo ste se vi ovdi raspisali....nego ja sledeæi vikenad treba da pojdem...tako da znate.

UFF

ne znam za grcku u avgustu al ja odoh u egipat u septembru :D

TOECUTTER71

Ne pla¹im se ja za tebe..

daca.ZZR6

Ja u septembru odoh ili u Tunis  ili u Egipat................na individualno putovanje!!!!!!


dzimika

ajd jedno pitanjce, da li je neko isao u Grcku sa otvorenim aupuhom? ili su svi isli sa fabrickim? da li je nekom pravljen problem zbog otvorenog auspuha?

dzimika

nemoguce da niko nije isao u grcku sa motorom?

Kanarinac

Ja sam morao juce da otkazem aranzman jebem mu sve. Morace Grcka da saceka sl godinu

TOECUTTER71

Odlazak sa otvorenim auspuhom u bilo koju zemlje EU ti je lutrija s'tim ¹to je grèka najmanje, jer su u krizi, ¾ive jedino od turizma i onda imaju direktivu da ¹to manje "talasaju" tako da ne bi trebalo da ima¹ problema...ali uvek mo¾e da ti se desi maler pa da nabasa¹ ba¹ na "Akciju", "Smanjimo buku na putevima grèke"

dzimika

Citat: TOECUTTER71 poslato 12 Avgust, 2011, 18:30
Odlazak sa otvorenim auspuhom u bilo koju zemlje EU ti je lutrija s'tim ¹to je grèka najmanje, jer su u krizi, ¾ive jedino od turizma i onda imaju direktivu da ¹to manje "talasaju" tako da ne bi trebalo da ima¹ problema...ali uvek mo¾e da ti se desi maler pa da nabasa¹ ba¹ na "Akciju", "Smanjimo buku na putevima grèke"
pretpostavio sam da je tako nesto zato i razmisljam da za vikend montiram fabricki auspuh ili da smislim neki prigusivac, ja znam da meni nece smetati ali ne znam za ostale

dzimika

danas pocinje pakovanje i u nedelju noc bi trebalo da krenem :D

dzimika

ispravka, krecem u subotu na nedelju noc :D

dzimika

veceras se vratismo, odlicno prosli u putu, motor nije ni zastucao, vratili se preko ohrida, ovih dana putopis samo da prebacim slike i sredim sve :D