Glavni meni

Grèka u avgustu

Započeo TOECUTTER71, 19 Jul, 2011, 00:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: UFF poslato 28 Jul, 2011, 20:05
Egipat za 400 u hotelu sa 4*
moze i za 300 u nekom losijem
i letis umesto da se drkas busom

mada razmisljam da i ja ove god obidjem ta ostrva

      A moz i da letis u vazduh ako si kurate srece....

UFF


UFF

mada kad malo bolje razmislim jes bilo kratkog letenja   [slomljenzid]

TOECUTTER71

Citat: Pedja M poslato 27 Jul, 2011, 15:01
Koliko vidim Brno je oko 12 avgusta?Na koliko se ide,predpostavljam na 2,3 dana?
Pa ako bi se na¹lo zainteresovanih za brno, moglo bi se iæi na 6 dana..krene se malo ranije...skoknese do aquaparka u madjarskoj(ka¾u da je sjajan)...malo se iskupamo...dva noæenja i onda se krene za Brno da bi se stiglo u èetvrtak veèe....po¹to je savet ljudi koji su veæ bili da se nikakve rezervacije sme¹taja , karata i etc..  se ne prave(¹to je vrlo dobro) ne bi bili nièim obavezani...ka¾u da je petak u Brnu izuzetno zanimljiv subota free practis-i i ostalo...trke se u nedelju zavr¹avaju oko pola 4...i onda bi se moglo krenuti nazad.....kinta koja bi bila potrebna po mojoj proceni je 500€ min(da se ima i za sluèaj ne predvidjenih okolnosti kao ¹to su kvarovi, bolest ne daj bo¾e i sl.))

dzimika

i sta bi? niko sada nece da ide u grcku
svi junaci mukom ponikose :P

TOECUTTER71

Pa zna¹ kako, ja æu iæi :P, napokon sam na¹ao pouzdanog èoloveka, koji hoæe da ide za grèku, e jedino ¹to on nemo'¾ du¾e od sedam dana, tako da mi je ostavio u amanet(sada je na moru sa decom) da napravim neki Touring kroz grèku, jer on nikada nije biJo..pa æe plan najverovatnije biti da se do grèke stigne najkraæim putem(koji se zna koji je)a onda po grèkoj malo lutanja i vo¾nje...moja procena je da æe mo krenuti oko 20-og a ako to bude taèno 22-23 kako si ti rekao da ide¹ onda nema nikaki'h problema da se èujemo pa ako ti hoæe¹ da se do grèke putiva zajedno...on dolazi krajem nedelje sa mora...rekao je da æe mu trebati kada dodje jo¹ jedno 3 dana da proceni kada bi se najkasnije morao vratiti sa na¹eg puta(jer se èovek bavi poljoprivredom) i onda pada taèan datum na¹eg polaska, ¹to bi bio kraj sledeæe nedelje, pa ti javim OK.

dzimika

ma nije frka, samo opusteno ako nista drugo mozda se vidimo dole :D

Kanarinac

Idem ja u pefkohori, ali kolima. Krecemo 22. avgusta dole. Sve je rezervisano...

dzimika

kad krecete 22? rano ujutru ili uvece? preko agencije ili samostalno?

Kanarinac

Preko agencije smo nasli smestaj. A prevoz je nas. Krecemo uvee, pojma nemam u koliko. Ali gadjacemo da stignemo tamo 23. oko 12,1 popodne

dzimika

kolko vas je izasao smestaj i preko koje agencije?

Kanarinac

Apartman sa dve sobe i 4 kreveta 10 nocenja, 100 po ceoveku. Agencija je Astra turs. Bila je neka akcija 25% popusta. Mozda je i dalje ta cena. Evo link ka vili http://www.astratours.rs/sr/catalog.php?package=19&state=1&town=2&object=85

dzimika

to je super cena ali to je verovatno jer je apartman za 4 osobe mada videcu da odem do agencije da vidim da nemaju nesto sto nema na sajtu

Gašpar

A imate i motor ispred vile  ;D

bopk

Ako neko ide sad u petak nek se javi da bar idemo deo puta. Krecem rano ujutru prema Paraliji. Drustvo ide busom pa cu ici sam na dole motorom. Vece pre moze da se spava kod mene. Ko zivi severnije taman da ne pegla auto put 10h odjednom.

Kanarinac

Citat: Gaspar poslato 09 Avgust, 2011, 01:34
A imate i motor ispred vile  ;D

Ne mogu da izvalim dal je r6 ili r1. Taman da teram moj :D

MIGE

Citat: Kanarinac poslato 09 Avgust, 2011, 02:43
Citat: Gaspar poslato 09 Avgust, 2011, 01:34
A imate i motor ispred vile  ;D

Ne mogu da izvalim dal je r6 ili r1. Taman da teram moj :D
mis'im da je k4 al nisam siguran  [neampojma]

UFF

i ja bi reko da je suza po integrisanim migavcima na repu

Kengur


Kanarinac

a jeste suzana stvarno :) Nisam ni gledao rep, samo sam na rezervoar pogledao. :)