Glavni meni

SUNNY BEACH BULGARIA

Započeo MILJAN, 17 Jul, 2011, 15:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Ovu temu sam ipak otvorio kako bi dao info o dobrom mestu za letovanje.-.... 720 km od v. banje
11 km prelepe pe¹èane pla¾e sa "hladnim peskom" i ogromnim bogatstvom, bazenima, hotelim sa 4 i 5 zvezdica.... Najeftiniji aparat pla¾i bio je moj nikon od 800 eu..... Bruka kako sve ¹lja¹ti i koliko je zabave-.....
Evo nekih slika nabacanih..... Umoran sam.... Kasnije æe biti bolje.... KLIKNUTI NA SLIKE...








































































Cave ab homine unius libri

UFF

Na prvoj slici je fokus na vas dvoje ili na ovo sa desne strane? :p

MILJAN

Panorama fokus... Ipak sam kuænu pomoænicu morao da stavim u kadar... Plaæamo je kad idemo tako da pazi na dete i poma¾e.. ;)
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Ajd kad me podseti evo nekih "drugarica"  za tebe sa pla¾e i jedne sa bazena.... ;)








































Cave ab homine unius libri

UFF

jadna devojcica vidis kakva je sva preplanula i mokra a mora sama da se brise :)

MILJAN

Jo¹ ne¹to.... Iako je mondensko mesto, jako bogato..bla,bla... Cene su ni¾e nego kod nas...Potpisujem to... Pivo je 50 dinara.... Mada ga ne pijem... pica parèe je 80 dinara...Kafa je 50 din.... Ness kafa je 100 din.....
Jedino ¹to preporuèujem da se nosi sitan novac jer im je na  rivi glavna fora da nemaju kusur..  ;)
Inaèe cena novog hotela sa apartmanom od 50 kvadrata i bezenom je 45 eu. Mi bili kod Srbina- naravno... :) Ima èovek nov hotel....
Cave ab homine unius libri

Lazic

Odose i Bugari u 21-vi vek...

MILJAN

Ovaj hotel nema ime.... Svi konobari nose crne uniforme a sva auta ispred su jako skupa...Hotel ima zakupljenu pla¾u i brdo telohrani8telja oko dece nekih glavonja...



Cave ab homine unius libri

MILJAN

Inaèe su im hoteli do bola jaki....








Cave ab homine unius libri

pit


      Bugarska je bila moja omiljena destinacia godinama ...imam dosta drugara tamo i uvek mi je bio ekstra provod ..stvarno su otisli dosta sa turizmom a i ima sta da se vidi.

Gavrolini

Citat: MILJAN poslato 17 Jul, 2011, 15:47
Jo¹ ne¹to.... Iako je mondensko mesto, jako bogato..bla,bla... Cene su ni¾e nego kod nas...Potpisujem to... Pivo je 50 dinara.... Mada ga ne pijem... pica parèe je 80 dinara...Kafa je 50 din.... Ness kafa je 100 din.....
Jedino ¹to preporuèujem da se nosi sitan novac jer im je na  rivi glavna fora da nemaju kusur..  ;)
Inaèe cena novog hotela sa apartmanom od 50 kvadrata i bezenom je 45 eu. Mi bili kod Srbina- naravno... :) Ima èovek nov hotel....
45e ceo aprtman ili po osobi? U svakom slucaju nista spektakularno jeftino....s obzirom da je moj drug otisao sad sa zenom u tursku u hotel sa 4.5  zvezdice, all inclusive, sa avionom  500e po osobi 10 dana.

MILJAN

#11
45 EU 5 OSOBA LADNO ®IVI U APARTMANU DO 60 KVADRATA..CENA JE ISTA TJ. OKO 45 EU...,,,,, NIKAD NE IDE PO OSOBI NEGO PO DANU U APARTMANU.... S TIM DA AKO NEÆE© HOTEL SA BAZENOM I APARTMANOM IMA© NOVE hotele sa lepim sobama za 20 eu... A ovo od 45 eu je sa 4 zvezdice, mada je nov hotel (2010 god) i èist je luksuz.,.. Nemaju svi pare za to... Ko nema ide na 20 kvadrata ali i tu je super.. Mene su vi¹e fascinirale cene hrane i piæa, kje su jeftinije nego u Srbiji..
A ©TO SE tièe Turske... Zamalo su u Ku¹adasiju, moji prijatelji,  izbegli ¾enu samoubicu, koja je raznela turiste na pla¾i.... KOd muslimana ne idem... Imam dete i neæu da mislim i rizikujem..
Cave ab homine unius libri

Gavrolini

samo sam prokomentarisao...ni ja ne posecujem balije

Abdullah100k

Bravo miljane legendo za slike one malenice!!!
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

MILJAN

Citat: Abdullah100k poslato 18 Jul, 2011, 11:41
Bravo miljane legendo za slike one malenice!!!
Ako mi veruje¹ samo sam je za forum i fotkao.... Pomislih da bi bilo zgodno....hehehe...
A ima i za koleginice moto-bajkerke....



Cave ab homine unius libri

Abdullah100k

Naravno da si samo za forum fotkao, sve je jsano kao dan :D
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Silvana

Da, jednu za foruma¹ice i trista za foruma¹e. Lepo. Jasno.
Al ¹to si pustio da ona devojèica tako pregori, sirotica?
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

MILJAN

Citat: Silvana poslato 18 Jul, 2011, 12:07
Da, jednu za foruma¹ice i trista za foruma¹e. Lepo. Jasno.
Al ¹to si pustio da ona devojèica tako pregori, sirotica?
Ma luda naèisto- Ceo dan se sunèala i mazala nekim uljima.. Kada uðe u bazen, napravi naftnu mrlju i ekolo¹ku katastrofu..Ali pati da ima jaku pigmentaciju-..... Sad je u Srbiji na bazenu i pravi se va¾na... :)
Cave ab homine unius libri

Silvana

Ima i upalu... Upale joj gaæice kupaæice... Ali to nisi smeo da re¹ava¹ sam, je l' da, bez medecinskog osoblja.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

MILJAN

Citat: Silvana poslato 18 Jul, 2011, 13:45
Ima i upalu... Upale joj gaæice kupaæice... Ali to nisi smeo da re¹ava¹ sam, je l' da, bez medecinskog osoblja.
Ma nisi "IN".... ;)
To se sad tako nosi.... :D
Podr¾avam modni krik.... :D
Cave ab homine unius libri