Glavni meni

Yamaha yzf600 Thundercat

Započeo veliborr, 07 Jul, 2011, 21:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

veliborr

Kakvo je vase misljenje o ovom modelu??? Brzo ce biti jedan na prodaji pa me zanima vase misljenje o njemu. Inace taj je 95 god i u extra je stanju. Unapred hvala na odgovorima

veliborr

Kakvo je vase misljenje o ovom motoru? Ovaj je 95 god i u extra je stanju. Kakvo je njemu stanje sa menjacem i cuvenom drugom brzinom i uopsteno misljenje???

frostysrb

drugar je imao crnu, odlican motor, pouzdan, kada se usteluju karburatori ide odlicno, malo trosi
Only bikers understand why dogs throw his head out the window ;)

mrxfon

Thundercat se proizvodi od 1996., a poslednja serija je 2003.god.
Da ne mislis mozda na yzf sa dva fara? Ima ih dosta na koje su napakovane plastike od thundercat-a jer su, mislim, isti nosaci.

Ja vozim Thundercat-a 2003. i mogu ti reci da je motor odlican, lako upravljiv, malo trosi, odlican i za duza putovanja.
Kod mene je evo vec treca sezona i veoma je zahvalan motor.

Sto se tice druge brzine, jeste im mana, ali samo onima primercima koji se koriste za dizanje na zadnji. Kod mene druga odlicno fercera, ali motor nije koristen za izivljavanje ni kod mene ni kod prethodnog vlasnika.

mrxfon

Izbegavaj da postavljas iste teme vise puta.

ljubisa

udoban, upravljiv,  mali potrosac, lepo povlaci iz nisikh obrtaja i tesko ces naci to godiste da je ispravan menjac. ja sam imao pre 6 god. bio je 01.god i radio je dobro. pravi se od 1996!
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima