Glavni meni

BROTHERHOOD VOZNJA U DELIBLATSKOJ PESCARI.03.07.2011 SAMO OFF ROUD MASHINE!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 02 Jul, 2011, 23:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

SUTRA POLAZAK IZ ZEMUNA U 06.30 CASOVA IZ PRVOMAJSKE ULICE SAMO CROSS I ENDURO MASHINE AKO JE NEKO ZAINTERESOVAN SAMO CU RECI DA SE VOZI CEO DAN I DA JE POVRATAK KAD PADNE MRAK!!!PONESITE CELICNU VOLJU I DOBRO RASPOLOZENJE  .....064 4 430 430 BANE BROTHERHOOD!!! ;D

PS ZA ONE KOJI ZELE DA NAM SE PRIDRUZE U PESCARI ZNATE GDE JE ...ISTO MESTO ...ISTA EKIPA I ISTO.... DOBAR PROVOD NARAVNO!!!! [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

polazak za 6 sati ?
ccc
bane, bane pa sto ne javi bar dan ranije?

Lazic


Abdullah100k

Citat: UFF poslato 03 Jul, 2011, 01:09
polazak za 6 sati ?
ccc
bane, bane pa sto ne javi bar dan ranije?

Samo je hteo da se kurci jer ima motor pa jebe nas koji nemamo, takav je on.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Lazic


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Abdullah100k

A nista niste propustili, mi dosli u pescaru, ono pivo se ugrejalo, droga istopila.... mi se pokupimo i odemo u Pancevo. Slike i izvestaj kasnije danas, nisam pijan ali mi se spava.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

jager

Eeee, jebga. Danas sam ceo dan gluvario i nisam ni¹ta pametno radio. Mogao sam vala i da skoknem do pe¹èare, samo da sam znao bar malo ranije. Bane, ae majke ti, sledeæi put javi bar malo ranije ;D

UFF

Citat: Abdullah100k poslato 04 Jul, 2011, 01:40
A nista niste propustili, mi dosli u pescaru, ono pivo se ugrejalo, droga istopila.... mi se pokupimo i odemo u Pancevo. Slike i izvestaj kasnije danas, nisam pijan ali mi se spava.

[klanjam_se]  [thumb_up]  [klanjam_se]

Abdullah100k

Eo ovako... skupljanje u 6h izjutra u BDS hangaru da se okupe makine i napravi ratni plan jer... nekad tu bude borba na zivot i lom pa valja krenuti spreman ;)

Bane I drago su pricali o necemu ali nisam mogao da ih slusam jer mi se jos uvek spavalo a lego sam na vreme i sve kako treba...
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Abdullah100k

Bilo kako bilo, makine se vade i tovare na prikolicu a treba stoku dobro vezati jer oce da se otrgne!
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Abdullah100k

Stizemo u pesak i spremamo se da zaoremo ali kako sam vec rekao svo pivo nam se ugrejal;o a droga istopila a tako ne moze da se vozi pa posto nismo imali frizider, mi odemo na sladoled i jos zamalo dobijemo batine od neljubaznog prodavca ali srecom tu je bio Bane da smiri stvar jer on je poznat kao veliki humanista i filantrop. Bilo kako bilo, opijate smo morali nabaviti na drugom mestu i mi odlucimo da odemo do Panceva jer tamo ima staza pa mozemo malo i da djiramo i ...
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR