Glavni meni

Predlog za jedno druzenje - Ovcar Banja

Započeo Bori¹a, 02 Jul, 2011, 18:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Ovcar Banja se nalazi ~160km od Beograda, a odmah je sa strane puta ovog sto je skoro radjen :D

Pa... ja mislim da je lepo tamo, ima krivina za peglanje, ima auto kamp, ima restorana, ima prenocista, ima bazen zatvoren za kupanje...





To je kamp mada ja znam da tu do kampa (oko 50-100m) ima velika livada na kojoj moze da bude druzenje.

Evo slika restorana "Dom"... (ima letnju bastu koja je odmah do vode, terasa je nad vodom a ima i lezajeve koji su malo dalje od vode)





Ovo je gornji deo restorana gde imaju lezajevi za spavanje:



Ovo je voznja splavom kroz celu klisuru:



Ako imate pitanja, potrudicu se da nadjem odgovor ;) Ja cu tamo biti od 05.07.2011 do 15.08.2011 ;)





Bori¹a

Slike Wellnes Centra :





Evo na ovoj se vidi malo terasa malo bazen:



Evo sobe:







Evo ostatak :D








UFF

a sad cene

ili ce da nas puste u bazen i daju nam sobe za dz?

Bori¹a

Cena bazena je 300 dinara, mada za veci broj ljudi odjednom mislim da ima popust...
Ovo gde je bazen ima 90 mesta za spavanje, mada moze i da se kampuje i ima onaj drugi restoran.
A sto se tice kupanja, morava je tu odmah, leti se ugreje voda i moze da se kupa, ja se tu uvek i kupam u tom bazenu je topla voda dok je u reci stvarno osvezavajuca...

rboban

Ride It Like You Stole It

Ivan1979

Ma koga to inteesuje kad je bazen 300 kinti  [facepalm] [rofl]

Bori¹a

Uh... pa tesko je to reci :D

Znam da je pizza jedna, dovoljna za dvoje, 350 dinara.
Najbolje je da dodje neko iz Cacka u Ovcar Banju da vidi to i sve vam kaze profesionalno, ja ne znam nista :(


MILJAN

Èuo sam da je jako lepa destinacija od vi¹e ljudi. Put je odlièan za peglanje ..hehe....
Mene ne zanimaju sobe...Nosim ¹ator i ne¹to klope--... Platim samo bazen da se osve¾im---- Ovo mo¾e biti zanimljivo...
Cave ab homine unius libri

balcan girl

hmmm volim da kampujem al volim i kupatilo :D :D :D :D ali svidja mi se bazeeeen :D :D moze druzenje tamo :D :D :D svidja mi seeee :D :D ajde neko ko je iz cacka nek se javi nek opegla do tamo i nek se raspita malo o cenama i koliki je to popust za vise ljudi tj. manijaka :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Manijaci ne mozete da se osvezite na tom bazenu jer sta znaci topla voda leti? Nista ne znaci, zato je Morava najprijatnija, verujte mi, ja se tu osvezavam ;)

A odgovara mi da bude druzenje tad, jer bih mogao da dodjem peske i da vas upoznam...

balcan girl

ko je rekao da cemo mi da se osvezavamo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Ma nisu bitni 300 din za bazen.... Sme¹an novac u poreðenju sa gorivom, koje iskokamo do tamo...Ja to ne gledam...
Ima tu lepih krajolika da se obiðu..
Cave ab homine unius libri

balcan girl

ma svasta tu ima :D :D :D samo daj te te cene ovamo da vidimo sta i kako :D :D :D pa cemo lako da se organizujemo :D :D kao i do sada hahahahahahahahahahhahahahahaahahahah
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Citat: MILJAN poslato 02 Jul, 2011, 22:54
Èuo sam da je jako lepa destinacija od vi¹e ljudi. Put je odlièan za peglanje ..hehe....
Mene ne zanimaju sobe...Nosim ¹ator i ne¹to klope--... Platim samo bazen da se osve¾im ---- Ovo mo¾e biti zanimljivo...

Cika iznad ;)

Ima za obilazak, ima 12 manastira u Ovcarsko - Kablarskoj klisuri...

balcan girl

hahaha cika hahahahahhahahaahahahahahaha cika miljaneeee hahahahahahahahahahahahaahahhaahahahahahahahahah
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Pa jeste èika, stariji me je 24 godine, imam malo po¹tovanja :D

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
cekam da vidi to cika
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
proci ces isto kao gaspar
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Pa tu sam blizu èetvorke...Opasno blizu....Hvata me kriza... Na auto putu ne prelazim 90..... Mukica.... :)  [dunce]
Polako se daleko sti¾e.. .D Pa mi ¾ena umesi kolaèe i spremi suhomesnato, dimljeno..Pa ja sednem i u¾ivkam... eh...mladosti.. :)
Cave ab homine unius libri

Bori¹a

A sto se neko ljuti ako ga zovu èika, meni ba¹ zvuèi moæno "Èika Borkoooooooooooooo" hahahaahhaahahh :D