Glavni meni

odlazak na zaluzane,voznja po stazi

Započeo aleksr6, 30 Jun, 2011, 00:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aleksr6

pozivam sve drugare sa foruma da idemo u Banja Luku na stazu da se malo vozikamo,polazak je 8-og jula a voznja 9-tog ceo dan.spavanje je oko 11e,staza je 20 ceo dan,a ima i sve sto nam treba

Gašpar

Zanimljivo zvuci. Kakvi su motori u ekipi, gde je nocenje? Daj malo detalja  ;)

RRa¹ko

ovo nije lose.. al me hebe datum! prica je ful!

aleksr6

Citat: Gaspar poslato 30 Jun, 2011, 00:24
Zanimljivo zvuci. Kakvi su motori u ekipi, gde je nocenje? Daj malo detalja  ;)
ekipa je super svi smo dobri vozaci ima i rekreativaca ide nas 12-ca,nocenje je odma pored staze,ma super je cene su gore navedene,litar goriva 1egde to ima


Gašpar

Na zalost, shvatih da mi ne odgovaraju datumi

aleksr6


aleksr6


Gašpar

Odlicne fotografije.
Jeste li merili vreme?
Da li je sve proslo bez padova?

aleksr6

ma kakvi padovi,bilo je super,prvi put sa standard yamom 1.22,moze to mnogo brze ali krajem avgusta,bi i prevruce,crkao sam

Gašpar

Za prvi put nije lose [thumb_up]

Koliko me secanje sluzi, a jos uvek sam mlad pa verujem sluzi ( :D ) Stosic Afrikanac je sa R6 postavio rekord 1:14. Ne podcenjujem tvoje vreme, nego cidsto postavljam reper ;)

Kengur

Pa ako ne bi skinuo bar 5sek cim bi skinuo sve sa Yame hebes mi sve... Odma manje opterecenje da ce je polupati itd... :) pa skracivanje prenosa, pa itd itd... Skinulo bi se tu dosta vremena.. :)

aleksr6

ma ljudi imam dete kuci zenu ,nedaju mi brze,ne ganjam vreme,nego ceo zezus je do bola,barem sam nama osvetlo obraz opeglao sam neke tamo domace na 1000-kama,ma ja shvatih da je bolje se vozikati na stazi nego na ovim nasim gudurama,a bogami i jeftinije,ceo vikend sa svim je oko 120e,bez guma ;)

Kengur

Pa realno uz koji dinar preko mozes i na hepening da izadjes... :)  Mislim koji dinar preko... ako hoces da vozis za svoju dusu, ono sirotinjska varijanta... :)

aleksr6

u 45 godini nisam zainteresovan za obaranje rec.ali sam za jedno lepo zezanje na stazi uvek,evo jos jedne lepe fotke

Gašpar

Realno, i nije previse 120 evra za provozati se ceo dan bezbedno.
Koje gume ste koristili?

aleksr6

bilo je raznih,vecina nas je koristila dunlop gp racer u midium komponenti,a bilo je i bridgestone bt003,ma ima oko 400slika iznajmili smo fotografa za 50 km(25)e,veruj mi klopa spavanje benzin staza,exkluzivno za nas sve za te pare je stvarno ok cena,gume sam przio ceo dan i moze sigurno jos jedan put sa njima

Joker

Citat: aleksr6 poslato 12 Jul, 2011, 13:12
u 45 godini nisam zainteresovan za obaranje rec.ali sam za jedno lepo zezanje na stazi uvek,evo jos jedne lepe fotke

Volem ovu krivinu... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

aleksr6

lepo bi bilo mi manijaci da se pokupimo jednom i odradimo free practis

Gašpar

Citat: Ssn Marko poslato 12 Jul, 2011, 13:30
Citat: aleksr6 poslato 12 Jul, 2011, 13:12
u 45 godini nisam zainteresovan za obaranje rec.ali sam za jedno lepo zezanje na stazi uvek,evo jos jedne lepe fotke

Volem ovu krivinu... :D

Znam  ;D

Citat: aleksr6 poslato 12 Jul, 2011, 13:33
lepo bi bilo mi manijaci da se pokupimo jednom i odradimo free practis

To bi bilo stvarno odlicno [thumb_up]