Glavni meni

top gear

Započeo dzimika, 27 Jun, 2011, 22:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

nemoj tako mkte....sve je bolje od alvira......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt


Andreja

Auuu, ovo zvuèi k'o jebeni Grand show.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

hahahahahha znao sam da me asocira na nesto lose

Lazic


Taraba

Jos samo da ovi iz Top Gear-a saznaju za ovu emisiju i tovariće nas ko Rumune za Dačiju narednih 5 sezona.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Daèiju tovare zato ¹to je Mej voli...:o Cenim da im treba poslati link od ovih pacijenata...:D

zVuk

koji ste hejteri, a niste ni videli emisiju........a na ovoj najavi sse vidi i neki motor, sto moze da bude samo pozitivno....

a kod dzeremi klarksona motora nema jer je smrdljivi nadobudni motoromrzac.......i moze da mi bajbluje kitu
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gašpar

Gledao sam ja. Bolje da nisam  [facepalm]

3006


Lazic

Citat: zVuk poslato 21 Mart, 2013, 11:13
koji ste hejteri, a niste ni videli emisiju........a na ovoj najavi sse vidi i neki motor, sto moze da bude samo pozitivno....

a kod dzeremi klarksona motora nema jer je smrdljivi nadobudni motoromrzac.......i moze da mi bajbluje kitu

©ta ima da je vidim, kad je 100% plagijat... I Klarkson nije motoromrzac, samo se pravi...:P

Jeremy Clarkson on Ducati 916 at Monte Carlo

ЯЭВОЛУТИОН

Ne pojstoji Englez koji ne voli motore...nego namerno to radi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dragan_kineziolog

sezona 20 veceras u 21:00 (po njihovom vremenu u 20:00)
http://www.stream2watch.me/live-tv/bbc-2-live-stream
Tezak je zivot nas nindzi

Slaninar

#73
Bila je i epizoda gde pokazuje lika u full opremi i obja¹njava kako bi se on glupo oseæao da takav uðe u kafiæ i naruèi pivo.  :)

Why Clarkson doesn't ride motorcycles


Ariel Atom - Top Gear - BBC
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gašpar

KOJI BEDNI POKU©AJ IMITACIJE KLARKSONA  [doh] [facepalm] [doh] [doh] [facepalm] [ljutko] [facepalm] [doh] [ludak] [ljutko] [facepalm] [doh]


https://www.youtube.com/watch?v=bRa88d89Y7s

TEEfqd


Lazic


Jefta

Moram da skinem sezonu 19 i da odgledam. Skroz sam prestao da pratim izlaske epizoda...


Gašpar