Glavni meni

top gear

Započeo dzimika, 27 Jun, 2011, 22:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

ono sto je May rekao je da seriju nece doveka voditi njih trojca sto i jeste tacno ali novinari vole da izvrnu reci pa da objave onako kako njima odgovara sto nije nista cudno

inace na ultri mislim da sada ide 13 ili 14 sezona i idu serije po redu ali oni vrte cesto od recimo 7 ili 8 sezone do 14 jer emituju svako vece a nema toliko epizoda da bi mogli recimo da emituju 6 meseci u svakom slucaju odmoris glavu dok ih gledas jer nije kao vecina emisija "ova drska za otvaranje vrata je uradjena od lose plastike" i slicno gde se vise obraca paznja na nesto sto svako moze da primeti kad udje u auto a ne o stvarima kao sto su kvalitet voznje i slicno

mi¹ko_kolo

Ma ja ih i gledam zbog njihovog humora, pa i popriliène doze sarkazma. Malo su "Englezi" (malo vi¹e) u pristupu temi :D ,ali nikako nezanimljivi.

Gašpar

Evo svih 18 sezona na jednom mestu.
Bez titlova naravno

http://www.fastpasstv.ms/tv/top-gear/

Lazic

Zna li se kad æe nova...?


Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2012, 14:37
Zna li se kad æe nova...?

...ne¹to se prièa da æe biti u februaru...

Inaèe, iza¹ao je special,  Top.Gear.The.Worst.Car.in.The.History.of.The.World.2012.
ja sinoæ odgledao.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ripley

trenutno zvanièna informacija je 1. februar

ЯЭВОЛУТИОН

i vec ima na piratbay torrentu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

 [zev] mi se, pa ne mogu sad da gledam. Prelistao sam samo i rekao bih da nema Yuga u konkurenciji [thumb_down]

Taraba

Nema. Kriterijum je da je skup i da od njega oèekuje¹ da bude dobar ali je ðubre (za cenu koju ko¹ta).
Jugo je sranje po svim kriterijumima.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Ali, Hyndai 3 cylinder dizel accident... [rofl] [rofl] [rofl]

Taraba

[yahoo][yahoo][yahoo][yahoo][yahoo]

Najava za novu sezonu. Prva epizoda 27.01.

http://bcove.me/06vfxa09
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


clutch&brake

Ma sta oni znaju? Cak levom stranom voze :-):-)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


dzimika

jel ima negde manji fajl i brzi torent od ovog?

Taraba

zavr¹ili su emitovanje pre sati i po. Do sutra neæe biti brzih torrenata
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


dzimika

mislio veceras da pogledam ali cu morati da sacekam do sutra :(

pittatore

Jbg ceo svet navalio sada da skida :D