Glavni meni

Crashbar Servis Seba011

Započeo fibra, 21 Jun, 2011, 23:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

fibra

Nedavno zamenih crashbarove na svom Transalpu kod Sebe.
Covek je pedantan. Ja zadovoljan. Nisam slikao svoj crashbar, ali evo kako izgleda na drugom primerku, a i par ostalih radova. Ostale slike mozete videti na imageshac profilu

Forum Nick: seba011
Lokacija:  Miljakovac
Tel. 063/83-80-981
Ostale slike: http://profile.imageshack.us/user/bobansebic

http://www.crashbars.rs/

















Gašpar

Na zalost, moram reci da imam neki vid loseg iskustva sa Sebom.
Nazvao sam coveka i pitao za cenu stendera (da sam ga narucio iz Louisa, 35 evropskih), a kod Sebe 50 :o

fibra

Nije mi cilj da branim coveka, ali ipak ne bih rekao da je to lose iskustvo. Jednostavno ti ne oagovara cena. Mozes li dati link na taj stender od 35EUR? Zvuci veoma povoljno. Ako se ne varam po netu centralni za mog Transalpa izadje nesto oko 120EUR


aca-pn

Svako svoj rad moze da vrednuje koliko hoce i niko ne treba da ga osudjuje zbog toga. Kome ne odgovara cena nek trazi jeftinije.

fibra

Znaci, u Louisu 50 i kod Sebe 50. Stvarno si imao lose iskustvo. :/

Gašpar

@aca-pn: Naravno. Ne osporavam kvalitet Sebinog rada, samo sam rekao da je meni bilo skupo

@fibra: Sada je tako, u trenutku kada sam ja hteo da uzmem, u Luisu je bio 35

fibra

Druze, verujem ti da je bilo 35EUR. Louis ima stalno neke popuste. Moja poenta je da nije lepo reci da si imao lose iskustvo sa njim samo zato sto ti je trazio vise nego sto kosta fabricki stender pogotovo kad je na popustu. Kao sto i aca rece, svako ceni svoj rad koliko hoce. Na nama je da u ovakvim temama iznesemo misljenje o majstoru, te da li proizvod vredi tih para. Moje misljenje je da vredi. Takodje, ne treba ni porediti fabricki proizvod sa proizvodom po poruzbini, jer ovim prvima ne mozes reci... brate, ajde ovo neka bude ovako, a ono onako. Ako je rad kvalitetan, uvek vise cenim rucni rad nego fabricki, a sta cu na kraju kupiti, zavisi od dosta stvari, ponajvise cene.

noam chomsky

Fali slika mojih nosaca kofera za KTM, doduse samo prepravka je radjena, ali je uradjena kako treba...Sve pohvale za coveka, znam velike perfekcioniste koji su izasli iz njegove radionice zadovoljni...jako zadovoljni...e sad, ako louis prazni svoje rafove pa izadje sa nekom cenom u jednom trenutku, to je druga stvar..sa tim cenama ne moze ni Seba da se bori, ali sto se cene tice, ja da znam, najjeftiniji je kod nas...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Vlajko

Znam za lika u Prokuplju koji radi stender za 50 ili 60e tako da je to cena, i ima dosta drndanja..

Seba je ok lik i dobro radi..

samo bi ja na drugoj fotci dodao kosu, jerbo bas tu hoce da upadne kamen..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

meni drugar uradio stend a wolerine ga ofarbao i sszgo dao stare tockove sa rolera
i svi su radili po onoj tarifi koju i ja i revolution najvise volimo :)

dzimika

Citat: UFF poslato 22 Jun, 2011, 11:20
meni drugar uradio stend a wolerine ga ofarbao i sszgo dao stare tockove sa rolera
i svi su radili po onoj tarifi koju i ja i revolution najvise volimo :)
ne prica se o stenderu koji si ti pravio nego o centralnom koji se montira na motor, tako da ta dva ne mozes porediti

sto se tice centralnog ja sam za TA smislio tj iskopirao nesto samo cekam da nadjem nekog da mi izvari sve a jeftinije je sigurno 30x od centralnog :D

Gašpar

Citat: dzimika poslato 22 Jun, 2011, 12:50
Citat: UFF poslato 22 Jun, 2011, 11:20
meni drugar uradio stend a wolerine ga ofarbao i sszgo dao stare tockove sa rolera
i svi su radili po onoj tarifi koju i ja i revolution najvise volimo :)
ne prica se o stenderu koji si ti pravio nego o centralnom koji se montira na motor, tako da ta dva ne mozes porediti

sto se tice centralnog ja sam za TA smislio tj iskopirao nesto samo cekam da nadjem nekog da mi izvari sve a jeftinije je sigurno 30x od centralnog :D

Prica se o stenderu koji on ima. Sta ce meni na kawi centralni stender?


seba011

#14
















RAmireZ

Jako, jako lepo izgleda sve ¹to si napravio! ®elim ti puno posla i puno uspeha!
Nikako da stigne¹ na red na listi ¾elja za upgrade mog Suzukija, a treba mi ¹titnik motora i centralne nogare za SV noviji tip.
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

BANE BROTHERHOOD

 [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] alal vera brate seboooooo alal veraaaaa [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!