Glavni meni

Novi sad, Poginuo motoras

Započeo K_A_W_A, 20 Jun, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Danas oko 16h blizu stranda, ispod mosta kod kluba RST poginuo motorciklista. Ja i drugar Gregor smo tuda prolazili pa smo videli ovaj prizor. Yamaha MT03 je izlazila iz sporedne ulice i naletela na BMW 1 i BMW se zakucao u betonsku ogradu. Motor nije nasih tablica, a telo vozaca pokriveno. Nista nisam uspeo da saznam, jer je uvidjaj bio u toku. Ako neko nesto vise zna, nek napise. Evo slike.

K_A_W_A

Kolika je bila brzina, moglo se videti po prednjem delu motora, koji je odvaljen, a felna iskrivljena. Iskreno, ja taj motor nisam nikad video u gradu.

zmiya

meni ovde ni¹ta nije jasno,ko je odakle i¹ao?

farbach

Poginuo je De Niro iz Mitrovice.
Nije mi jasno kako je mogao iz sporedne ulice da izadje tom brzinom.

MIGE

ne bih rekao da je motocikl izasao iz sporedne ulice

Gašpar

Rekao bih da je motor isao glavnim putem, a da je BMW izaleteo iz sporedne ulice, udario u motor, a zatim u ogradu.

Bori¹a

Pa mozda, ali sudeci po mestu gde stoji motor, on je udario u BMW-a i ostao tu, a BMW odsuljao do ograde...

ninja66

Milan Djonlic -De Niro.
Laka mu zemlja.

zmiya

Gledajuæi prvu sliku,meni deluje da je auto i¹ao glavnim putem,kao onaj pandurski dzip ¹to stoji,a motociklista iz sporedne ulice skretao levo..ovaj sa autom poku¹ava da ga izbegne namotava levo ali ga sti¾e u svojoj levoj traci..toèkovi na autu su namotani ulevo..mo¾da sam se ja samo istripovao.. [neampojma]

K_A_W_A

Ja sam samo cuo od jednog lika koji je tu stojao da je motorista izleteo iz sporedne. Znaci, tako sam i napisao, kako sam cuo. Ali da zvanicnih komentara nisam cuo. Trag motora ide iz sporedne ulice, vidi se i na slici. U svakom slucaju, sigurno brzine nisu bile prilagodjene.
Nek mu je laka crna zemlja :(

UFF

ja sam imao istu takvu belu mt-03
ali bg table tj sad su ni jer sam je momku iz nisa prodao

i nije mi jasno ako je isao brzo iz poredne gde je krenuo?
direkt u ogradu?

lepo izgleda i lepo ubrzava ali nije to nesto jak ili brz motor tako da su oba morala da idu malo brze da bi se ovako nesto desilo

zlacjani

U nastavku tekst iz Dnevnika NS....maloletan vozio BMW  [prebicute]

По првим незваничним сазнањима, до несреће је дошло када се аутомобил, који се кретао од Фрушкогорске улице ка студентским домовима, сударио с мотором за који се у први мах није могло са сигурношћу тврдити одакле је долазио. Двоточкаш се или кретао из супротног смера Булеваром деспота Стефана ка Геронтолошком центру или се спуштао поред Моста слободе уличицом уз Булевар ослобођења ка стадиону.
Од силине удара мотор је остао без предњег точка с вилама на углу стадиона ка другом улазу у Штранд, док су кола 15 метара даље разбила бетонску ограду спортског терена и ушла унутра за половину своје дужине. Патика возача двоточкаша пронађена је на двадесетак метара, у паркићу поред оближње куле.
У мноштву окупљеног света нисмо пронашли очевица удеса, а истрага ће утврдити како је до њега дошло. Званично саопштењу очекујемо данас из полиције. Увиђај је обавила дежурни истражни судија новосадског Основног суда Даниела Вемић.
По незваничним сазанањима, за воланом „бе-ем-веа„ био је У. Ј. (1993) из Новог Сада који ће постати пунолетан за око месец дана, а возилом је управљао с пробном возачком дозволом. По свој прилици, у његовом организму није било алкохола у време несреће, сазнајемо незванично

zmiya

kupili mu tata i mama BMW..

lord_oblivion

A vlas' mu dozvolila da maloletan sedne u dve tone gvozdja sa 120+ konja...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Dzambo

MA samo nek je ziv i zdrav, kupice cale drugi.   [glavazid] [glavazid] [djavo] [djavo] [ljutko] [ljutko]

prpa_zr

Citat: Dzambo poslato 21 Jun, 2011, 22:15
MA samo nek je ziv i zdrav, kupice cale drugi.   [glavazid] [glavazid] [djavo] [djavo] [ljutko] [ljutko]

ljubi ga majka.. [glavazid]

arsa mladenovac

A taj BMW je cita balerina na putu licno sam prisustvovao njegovom okretanju na auto komandi tacno iznad auto-puta isto klinac TATINO I MAMINO pile ga je unistilo o zastitnu BETONSKU ogradu,
Ma za svaku osudu je ovaj zlocin
.

spike

nije fer da optuzujete samo klinca u autu,gde ce vam dusa,mozda zaista nije njegova krivica. koliko je ovaj sa motorom brzo vozio?! zasto se nije zaustavio na raskrsnici...nije ok da ste takvi...zamislite kako bi vama bilo da ste zakacili nekoga

Gašpar

Spike, ti ocito radis protiv motorista.
Dve situacije i u obe napadas motociklistu.
Da li ti uopste vozis motor?
Da li si ikada imao kontakt sa istim?

farbach

Spike, a da si se raspitao pre nego sto pocnes da seres. Nije ti ovo BJB. De Niro se ukljucio sa sporednog na glavni put, a klinac mu je dosao u susret sa 150 obilazeci kolonu preko pune.  De Niro je bio u drugoj brzini i presao je 10-ak metara od ukljucenja.
Sada ti nastavi recitaciju da motoristi generalno divljajui i krse pravila.