Glavni meni

motoguzzi

Započeo sifacca, 14 Jun, 2011, 13:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

misa-pei

Tako neke '85 ili neke tako skore godine :D kupio Markus XS. Prodao ga je posle nekoliko meseci, izvanrednog i dalje, samo od zajebavanja da to nije Japanac jer nema 4 cil. Prso k'o tambura.
Država je najveći neprijatelj naroda

sifacca

svidja mi se ovaj zvuk, taj fazon...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: sifacca poslato 15 Jun, 2011, 09:14
svidja mi se ovaj zvuk, taj fazon...
Nije samo fazon, to je verovatno jedan od najkvalitetnih motorcikala ikada napravljenih. Solidan ram, agregat na rollagerima, paralel tvin.....motor nije veliki, ali ide i cuje se ko veliki. ko voli klasican izgled motorcikla , to je verovatno najbolja opcija...minimalno odrzavnje, maksimalno zadovoljstvo....a u dobrom stanju ce uvek naci kupca za lepe pare.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sifacca

jel imas nekog ko prodaje tako nesto?

ЯЭВОЛУТИОН

retko je to u Srbiji...trazi preko
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


misa-pei

Ova prva SR je vrlo lepa i originalna, samo treba da se vrati normalni ¹top i da se sredi sedi¹te. Jedino ¹to kod kurble ne¹to nije u redu, èuje se da zuju, kao da se ne vrati do kraja. Cena je dobra.

V65 je divan, koliko se vidi, samo skup.

EN ima¹ i u Srbiji, lak¹e je da pogleda¹ i kupi¹.
Država je najveći neprijatelj naroda

nano


sifacca

svaka ti cast kako ga tamo nadje, video sam da madjari svasta nesto imaju, ali bih radije ovde nesto nasao, a ako ne, onda u Nemackoj. hvala na trudu

nano

Slucajno naleteo, a setio sam se da je neko trazio.