Glavni meni

Debelo Brdo 2011 - enduro u svim varijantama 15-17.07.2011.

Započeo CrvenBan, 14 Jun, 2011, 11:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Kako bre ta reka nije znala da ispravi put...? Mora da je neki manijak pravio zbog krivinarenja... ;D

Nensy_90

Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

Vlajko

Vodic Muljaz, zna gde su meandri i najbolja kompot lepinja  [cheers]

Kamp na Uvcu.. nego nema fotki jer smo bili svi u vodi..

Na kraju krecemo ka Buckastom Brdascetu i na preporuku klopamo najmeksu teletinu mesanu sa najmladjom jagnjetinom..
svasta sam klopao u zivotu , ali ovo je bilo za medalju.. vila Jelena, tako nesto..


Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Citat: Nensy_90 poslato 17 Jul, 2011, 21:48
a lazicu gde je deo kad sam zaspala na motoru? :)

Cuj zaspala, prespavala pola puta, provalio sam kad pocne da me kucka kaciga bez kocenja, a ha, zzzz... [yahoo] [yahoo] [yahoo] Posle paljenja jareta na kurblu, sto se mene tice, mozes i da spavas u voznji... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]



@Vlajko:
Aaaaaa, godinam hocu da upoznam Muljaza, promasih ga za malo... Konj... [glavazid] Zovi ga na forum, ja bih, al ne daju... [cheers]

Vlajko

Razvlacili smo se kao creva, Drvodelja se prvo nervirao, a onda se prepustio..
naravno da nas je mrak uhvatio, Jager je imao neka posla, i naravno redovno dolivanje litre ulja po danu iz dvaput-triput..   :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic


Vlajko

Lazicu, prvo da opases gvozdjurijom motor, da oteras familiju u p.m. i da uzivas ko covek par dana u enduro carolijama..
Ustvari u neku ruku je i mazohizam.. znojav si, prasnjav i pod velikim psihofizickim naporom.. ali kome se svidi.. gotov je i navucen do koske, zivi se i radi za sledeci dogadjaj i druzenje sa zaista kvalitetnim ljudima..

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Nensy_90

nensy je zarazena i umire sto nema neko  magare da ga tera po planincugama,njivama,livadama uh :( jos sad kad probah JARE :( jao jao jaoooooooooooo
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

Vlajko

Menjao bih Drinu za Dunav.. tempertura je neverovatna, a struja zesce jaka  [yahoo]

To je bio petak, ekipa se polako povecava neko je valjda izbrojao 35 motora u nekom momentu  ;D

Poneki preobrazeni eRas, jedan boser bmw i sve ostalo enduro varijanta od teske do perolake kategorije..

Sa Kleom, Lazicem, stize i jedini izaslanik zenskog roda (brkata kuvarica se ne racuna)





Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Nensy_90

ah da i umesto neko da me slika i snima kako vozim JARE okacite sliku gde sam  na drvetu....ali ko zna-ZNA da upali i vozi off bez pada :D dva kilometra neizmerne srece :D


okacicu vam i fotkice posle...bilo je cool biti medju "svojima" znala sam vlasnik enduro duse i ljubavi....samo to je potvrdjeno voznjom JARETA

a to jedino zensko....hehehe jos me zvali neki "snajke" hehehe...meni je bilo prelepooooo...hvala endurasi <3

ENDURO U SRCU....(hornet u dusi) :)
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

Vlajko

Pocecu ko Popsy da udaram tackice dok kacim fotke..

Bas nam je nedostajao debeli mrmot, sigurno je izeo OO do kraja..

cupkao je na svadbi, a u mislima vijao meandre..

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Citat: Vlajko poslato 17 Jul, 2011, 21:48
Vodic Muljaz, zna gde su meandri i najbolja kompot lepinja  [cheers]

Vlajke, prvi put cujem za tu kompot lepinju... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: Nensy_90 poslato 17 Jul, 2011, 22:34
ah da i umesto neko da me slika i snima kako vozim JARE okacite sliku gde sam  na drvetu...

Ili dok glumis jastuk za preumorne putnike sa drugog kraja sveta, od 100 milja... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

bas smo grozni...

Vlajko


Pa sta bi bilo da ste kojim slucajem i vozili 3-4 dana po brdima i dolinama..
100 stranica bi vam bilo malo da opisete stanje svesti  :-*

Lazicu, nisi jeo kompot?  [callme]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Jageru, evo ti nova slika za desktop... ;D Mislim ona iznad, WC-a... [rofl] [rofl] [rofl] Ej, bre, sad gledam nema KLE-a ni na jednoj slici... [doh]

jager


jager


jager


jager


jager