Glavni meni

Moj Pegaso na prodaju..

Započeo bajone, 12 Jun, 2011, 12:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bajone

evo ovako, prodajem moju apriliu pegaso 650. godi¹te 1992, pre¹ao 48800km trenutno. motor je 2003. godine uve¾en iz ¹vajcarske. estetski je preradjen i lep je ko lutka :D ima led stop svetlo sa integrisanim migavcima i prednje migavce na retrovizorima i tako neke gluposti. pre oko 1000 km mu je uradjeno sledeæe: promenjeno ulje i filter (sipano Bel-Ray Thumper Racing), novi filter goriva, zamenjen antifriz, zamenjeno koèiono ulje, stavljeni novi semerinzi na vodenoj pumpi, stavljeni nov lanac DID (i to zlatni :D ) i JT lanèanici, radjeni karburatori, potro¹nja 4,5 litre na otvorenom do 100km/h. jaèom vo¾njom oko 5,5. motor ima dunlop trailmax gume u odliènom stanju, fabrièke brembo koènice i USD prednju vilju¹ku. takoðe, tablica je ispod repa tako da nema cimanja zbog kamera po gradu i tih gluposti (nije zalepljena onako da te smara marsovac veæ lepo stavljena gospodski.

na motoru su izvedene neki elektrièni upgrejdovi o kojima mo¾ete èitati na aprilia forumu ali ono ¹to je postignuto je da motor puni 14V u leru kao i na 5000 obrtaja (¹to je preko 120km/h na motoru). znaèi nemojte te prièe aprilia i struja :D na motoru je takoðe stavljen meraè napona punjenja akumulatora pored kontrolne table (veoma pedantno :D ) regler je takoðe preme¹ten i na njega je stavljen mali ventilator za bolje hlaðenje. ovaj pegaso je generacija 1992-1995 sa boljim re¹enjem za dihtung glave odnosno hlaðenje tako da se pucanje dihtunga kod ovog modela ne de¹ava.

motor pali iz cuga i radi odlièno. prodajem ga jer bi da kupim ne¹to jaèe da mogu da se komotnije vozim sa svojom mladom suprugom :D

http://www.dodaj.rs/f/2C/KT/4zhGcq0x/p2250162.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3U/ra/3goVUqZo/p2250164.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2v/iJ/3LTSt5y2/p2250166.jpg

reigistracija istièe za oko mesec dana, cena 1350 evra.


Æuti i saraðuj..

bajone

sledeæih 10 dana cena 1200 evra. ako ni to ne uspe, ne gine mi registracija i onda æu ga prodati sledeæe sezone..ili æu ga pokloniti :D
Æuti i saraðuj..

UFF

evo ti jos jednog kolege sa istim problemom iako mu je motor 2 god mladji od tvog
pokusaj sa tom cenom
http://www.polovniautomobili.com/oglas1266297/aprilia_pegaso/

Lazic

Uffe, taj na oglasu je 125cc... Nisam ni znao da ih je bilo, ali pise 125cc, a na slici cilindar deluje malo mrsavo...

bajone

hvala ti uffe na savetu.. imaæu to u vidu..
Æuti i saraðuj..

Dzigi Boy

mani se bas svidja kako izgleda...crna uvek dobija!!!!!

Nadalina

Dzukela u podznaku

bajone

Æuti i saraðuj..

Gavrolini

koliko god da mrzim pegaza(zna to bajone odlicno) ovo je ipak sjajna ponuda.... ko je u situaciji da kupuje motor i ne moze da odvoji vise od soma evrica bolje odo ovoga ne moze naci.

pit

  Stvarno skroz ok cena.

bajone

hvala ljudi, jo¹ samo da ga prodam  :D mislim kada gavra ka¾e da je dobra cena, onda stvarno...  [thumb_up]   ;D
Æuti i saraðuj..

Gavrolini

pa sta da se kupi za 1000e?  eto npr ja da imam  ja da imam 1000e i da mi treba motor za asfalt odmah bih uzeo....

mohikanac

Citat: UFF poslato 24 Jun, 2011, 18:55
evo ti jos jednog kolege sa istim problemom iako mu je motor 2 god mladji od tvog
pokusaj sa tom cenom
http://www.polovniautomobili.com/oglas1266297/aprilia_pegaso/

Alal ti vera na poznavanju motora :),ubo si ga ko prstom u du..

perlx

Ironija je sto 125 i 650 imaju iste kocnice, koje dele sa jos nekoliko motora drugih marki.....

Goshke

Sve neki ozbiljni kupci, a vidim neki su i odlicni poznavaoci ( ne razlikuju bas 125 i 650ccm, al nije strasno)...

UFF

A jel ste vas dvoje malo [dunce]

Zajebavao sam se sa cenom polovne aprilije i tezinom prodaje iste, nije bila poenta u kubikazi

pit

Citat: UFF poslato 14 Jul, 2011, 17:47
A jel ste vas dvoje malo [dunce]

Zajebavao sam se sa cenom polovne aprilije i tezinom prodaje iste, nije bila poenta u kubikazi

            Nemo se vadis sada ...aj priznaj da si se zajebo

UFF

Da ne razlikujem ih farovi su im jako slicni jbg a i broj i sirina izduva ume da prevari...
Jos sam i zaboravio da citam


Kubika¾a (cm3):    125
Snaga (kW / KS):    19 / 26

nemam pojma sta mu je to u oglasu moze neko da mi objasni?

pit

Citat: UFF poslato 14 Jul, 2011, 17:53
Da ne razlikujem ih farovi su im jako slicni jbg a i broj i sirina izduva ume da prevari...
Jos sam i zaboravio da citam


Kubika¾a (cm3):    125
Snaga (kW / KS):    19 / 26


Pa mozda je to ustrojena verzija za svajcarsko trizste

nemam pojma sta mu je to u oglasu moze neko da mi objasni?

bajone

ljudi samo opu¹teno :)

moj pegaso je 650 kubika i 50 ks. postoje slabije verzije 650ice od po par konja u zavisnosti od tr¾i¹ta ali to su sve isti modeli agregata i svi se mogu otvoriti na 50ks, kao ¹to je i moj.

onaj drugi sa oglasa je mali pegaso od 125 kubika i on ima izuzetno jaku ma¹inu za tu kubika¾u..ipak 26 konja nije malo na dvotaktni motor od 125 kubika. to je takoðe rotax, rotax 123 valjda.

uglavnom, ne lièe mnogo pegaso 125 i pegaso 650 koji postoji u 3 verzije. nijedna od tih tri verzije, ukljuèujuæi pegaso 125 ne lièi na moj motor po¹to je moj pegaso preraðen :) poz!
Æuti i saraðuj..