Glavni meni

III International Tour Around Serbia -tj treci reli oko Srbije

Započeo Atirudra, 11 Jun, 2011, 21:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Atirudra

-------------- -_- ---------------

Atirudra

-------------- -_- ---------------

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

kawa ninja

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

WOLVERINE



zmiya


jager

U bre kakvi ste, ¹ta ste napali èoveka? :)

Bio je, vozio se, potrudio se da postavi fotke... ¹ta ima sad lo¹e u tome??

Atirudra

-------------- -_- ---------------

WOLVERINE


UFF


K_A_W_A

Jel ima na bib-u tema o druzenju MM na F. Gori? Ako nema, ili ako je bila, a neko obrisao, onda ne treba ni ova da bude ovde. Ili nek neko proba da okaci tamo tu temu, pa da vidimo sta ce se desiti ?

jager

Pa neka nema. Ajde da ovde budemo iznad tih glupih forumskih prepucavanja, pa da ovde BUDE tema sa BJB Relija. Sa time se ipak ne¹to da pokazati... Inaèe, èemu toliki hate prema BJB? Pustite ih da ¾ive svoj ¾ivot, bezoèno pljuvanje ne donosi ni¹ta, verujte mi :) Mnogo vi¹e æemo uraditi ako pljuvanja uop¹te i ne bude. Ne mora niko ovde da ih voli, ali ne bi trebalo niko ni da tako otvoreno pljuje. Jbg, ispadamo seljaci :D

pit

Citat: jager poslato 15 Jun, 2011, 16:11
Pa neka nema. Ajde da ovde budemo iznad tih glupih forumskih prepucavanja, pa da ovde BUDE tema sa BJB Relija. Sa time se ipak ne¹to da pokazati... Inaèe, èemu toliki hate prema BJB? Pustite ih da ¾ive svoj ¾ivot, bezoèno pljuvanje ne donosi ni¹ta, verujte mi :) Mnogo vi¹e æemo uraditi ako pljuvanja uop¹te i ne bude. Ne mora niko ovde da ih voli, ali ne bi trebalo niko ni da tako otvoreno pljuje. Jbg, ispadamo seljaci :D


                    Milim da je ovde stvarno nepotrebna tema o bjb reliju ...pogotovu sto to nije bio reli bajkera nego policajaca i slovenaca....smesno.

jager

Pa ok, mo¾da je i nepotrebna, ali veruj mi da (bar meni) stvarno smeta tolika pljuvaèina... Daj bre, na stranu sve zajebancije, ovo je sjajan forum, ali ne treba nam toliko otvoreno pljuvanje. Ne bjb-a veæ nikoga... Ono, bez veze je, majke mi

pit

Citat: jager poslato 15 Jun, 2011, 16:16
Pa ok, mo¾da je i nepotrebna, ali veruj mi da (bar meni) stvarno smeta tolika pljuvaèina... Daj bre, na stranu sve zajebancije, ovo je sjajan forum, ali ne treba nam toliko otvoreno pljuvanje. Ne bjb-a veæ nikoga... Ono, bez veze je, majke mi



       Jageru uz svo duzno postovanje koje imam prema tebi ali to je forum gde vlada jednoumlje i mi smo skoro svi otisli s tog forumas ili smo banovani jer nismo mogli da trpimo idiote od urednika da nam sole pamet i prodaju muda za bubrege ....zbog svega toga ja ne zelim da vidim ni b od tog kvazi foruma ...foruma koji pre svega stiti interese drzave a ne bjkera.
          Ja licno ovo smatram za prvokaciju.

The One

dakle, bila je u putopisima i preme¹tena ovde po¹to nema formu putopisa: 2 linka nisu putopis  [rolleyes]
nije obrisana zato ¹to se ovde ni¹ta ne bri¹e :) a ko ne ¾eli da popularizuje temu ne treba u njoj i da postuje i time je stalno aktuelizuje, eto

@pit verovatno i jeste provokacija zato je treba iskulirati!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

ljilja-pei

Opet?  Nadle¾nima predla¾em da zakljuèaju temu pre nego ¹to...

Naravno, ne brisati, ostaviti linkove, pa ko hoæe, neka gleda...
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

K_A_W_A

Citat: jager poslato 15 Jun, 2011, 16:11
Pa neka nema.
E ne moze to tako! Necu ja tebe da reklamiram, a ti mene da ne reklamiras ili da mi zabranis da se sam reklamiram. To nije isto. Pa ovde su se ljudi i okupili i napravili ovakav dobar forum, bas iz razloga sto im je dosta bilo torture i zapusavanja usta. Pa oni su ti koji su upropastili puno toga dobrog i oterali prave ljude. Cini mi se da ti bib jos lezi na srcu pa ovako pises ;) Znaci nista licno, nego samo konstatacija.
Ajde ti Jegeru postavi tamo temu o MM okupljanju, cisto i sam da se uveris sta ce se desiti.