Glavni meni

Ponocni mezetluk

Započeo DebeliZmaj, 28 Oktobar, 2010, 01:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

posalji mi brzom postom :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Ma bre onaj Mareskin neozbiljan skroz 100 i kusur kila samo preti a nikad da navrne na ozbiljno o¾deravanje da krenemo od seckanog su¹enog pa redom do toofuck ija  jabuke u ¹lagvortu  [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 00:16
Ma bre onaj Mareskin neozbiljan skroz 100 i kusur kila samo preti a nikad da navrne na ozbiljno o¾deravanje da krenemo od seckanog su¹enog pa redom do toofuck ija  jabuke u ¹lagvortu  [rofl] [rofl] [rofl]

Moram sa tugom da obavestim sve drage motomanijake da je na¹ dragi mareskin na... ¹mrc, ¹mrc... dijeti... :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 22 Februar, 2013, 08:08
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 00:16
Ma bre onaj Mareskin neozbiljan skroz 100 i kusur kila samo preti a nikad da navrne na ozbiljno o¾deravanje da krenemo od seckanog su¹enog pa redom do toofuck ija  jabuke u ¹lagvortu  [rofl] [rofl] [rofl]

Moram sa tugom da obavestim sve drage motomanijake da je na¹ dragi mareskin na... ¹mrc, ¹mrc... dijeti... :(
Desi bre sad usred sezone na¹ao da ¹trajkuje¹?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 08:28
Citat: mareskin poslato 22 Februar, 2013, 08:08
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 00:16
Ma bre onaj Mareskin neozbiljan skroz 100 i kusur kila samo preti a nikad da navrne na ozbiljno ožderavanje da krenemo od seckanog sušenog pa redom do toofuck ija  jabuke u šlagvortu  [rofl] [rofl] [rofl]

Moram sa tugom da obavestim sve drage motomanijake da je naš dragi mareskin na... šmrc, šmrc... dijeti... :(
Desi bre sad usred sezone našao da štrajkuješ?

A, pa ne bi ja izdao! Na dijeti sam samo između obroka.
Što znači veći deo dana ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 22 Februar, 2013, 08:34
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 08:28
Citat: mareskin poslato 22 Februar, 2013, 08:08
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 00:16
Ma bre onaj Mareskin neozbiljan skroz 100 i kusur kila samo preti a nikad da navrne na ozbiljno o¾deravanje da krenemo od seckanog su¹enog pa redom do toofuck ija  jabuke u ¹lagvortu  [rofl] [rofl] [rofl]

Moram sa tugom da obavestim sve drage motomanijake da je na¹ dragi mareskin na... ¹mrc, ¹mrc... dijeti... :(
Desi bre sad usred sezone na¹ao da ¹trajkuje¹?

A, pa ne bi ja izdao! Na dijeti sam samo izmeðu obroka.
©to znaèi veæi deo dana ;)

Ajd nemoj da me bruka¹ nego ako krene¹ ka kapitol sitiju svrni  [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

Svojevremeno sam probao neke tablete na biljnoj bazi.. sadr¾e neka vlakna koja se u kombinaciji sa vodom naduju u stomaku i mozak dobija signal da si sit.. meni je najveæi problem veèera..tj. ne mogu gladan da zaspim..

Mareskin.. trebao bi prvo da uradi¹ silne neke analize, test intolerancije.. a zatim nutricionista da ti odredi dijetu..
Sve drugo je zajebancija i muèenje..osim bu¹enja ka¹ike i vezom sa ninfomankom  :P

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Uncle Bob

Citat: Vlajko poslato 22 Februar, 2013, 09:02
Svojevremeno sam probao neke tablete na biljnoj bazi.. sadr¾e neka vlakna koja se u kombinaciji sa vodom naduju u stomaku i mozak dobija signal da si sit.. meni je najveæi problem veèera..tj. ne mogu gladan da zaspim..

Mareskin.. trebao bi prvo da uradi¹ silne neke analize, test intolerancije.. a zatim nutricionista da ti odredi dijetu..
Sve drugo je zajebancija i muèenje..osim bu¹enja ka¹ike i vezom sa ninfomankom  :P


Ma bre fora je samo u dugom ¾vakanju proces varenja poèinje u usnoj duplji dok ¾vaæe¹ sokovi se spu¹taju u ¾eludac tako nekako su meni objasnili na V.M.A. a videli me ljudi preksinoæ sa 120 kg ¾ive vage sam si¹ao na 90  i moram bar jo¹ 10 veèera nikako posle 7 uveèe i ni¹ta èips,smoki i te fore ja se spremam za pla¾u i planiram da prevezem èamac sa Nbgda ovde u selo da pravimo ¾urkice. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: Vlajko poslato 22 Februar, 2013, 09:02
Svojevremeno sam probao neke tablete na biljnoj bazi.. sadr¾e neka vlakna koja se u kombinaciji sa vodom naduju u stomaku i mozak dobija signal da si sit.. meni je najveæi problem veèera..tj. ne mogu gladan da zaspim..

Mareskin.. trebao bi prvo da uradi¹ silne neke analize, test intolerancije.. a zatim nutricionista da ti odredi dijetu..
Sve drugo je zajebancija i muèenje..osim bu¹enja ka¹ike i vezom sa ninfomankom  :P



Pro¹li put sam skinuo 23 kg za tri meseca. Manje hrane, traka za trèanje i bokserski d¾ak. To radim i sad, samo ¹to sam ubacio i stoni tenis.
Nimfomanke ne poma¾u. Mada, mislim da sam i ja mu¹ka nimfomanka ;) ©to vi¹e sexa to vi¹e jedem da povratim snagu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 22 Februar, 2013, 10:08
Citat: Vlajko poslato 22 Februar, 2013, 09:02
Svojevremeno sam probao neke tablete na biljnoj bazi.. sadr¾e neka vlakna koja se u kombinaciji sa vodom naduju u stomaku i mozak dobija signal da si sit.. meni je najveæi problem veèera..tj. ne mogu gladan da zaspim..

Mareskin.. trebao bi prvo da uradi¹ silne neke analize, test intolerancije.. a zatim nutricionista da ti odredi dijetu..
Sve drugo je zajebancija i muèenje..osim bu¹enja ka¹ike i vezom sa ninfomankom  :P



Pro¹li put sam skinuo 23 kg za tri meseca. Manje hrane, traka za trèanje i bokserski d¾ak. To radim i sad, samo ¹to sam ubacio i stoni tenis.
Nimfomanke ne poma¾u. Mada, mislim da sam i ja mu¹ka nimfomanka ;) ©to vi¹e sexa to vi¹e jedem da povratim snagu.

Asex a
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

#550
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Februar, 2013, 09:37
Ma bre fora je samo u dugom ¾vakanju..

Znam ih nekoliko koji dugo ¾vaæu kilo peèenja  [rofl]


Citat: mareskin poslato 22 Februar, 2013, 10:08

Pro¹li put sam skinuo 23 kg za tri meseca.

I koliko si povratio dosad?
yo-yo  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mareskin

Citat: Vlajko poslato 22 Februar, 2013, 14:13
Citat: mareskin poslato 22 Februar, 2013, 10:08

Pro¹li put sam skinuo 23 kg za tri meseca.

I koliko si povratio dosad?
yo-yo  :P

Vratio sam svih 23 kg. I nije yoyo efekat nego sam jeo ko prase.
I nisam sluèajno jeo, nego sam na prvom mestu i smr¹ao da bih mogao opet da jedem :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vlajko

Pa koja je onda svrha toga? misli¹ da organizmu prijaju takve oscilacije u kila¾i u par meseci? pupmu za gorivo da ne pominjem..

Ti si jo¹ i dobar..ljudi su skidali po 10-15 kg a vraæali 20-30..

Kad ne umete da budete umereni.. :P
ja standardno imam 5 do 10 kg vi¹ka, i tako zadnjih 20 godina..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mareskin

Citat: Vlajko poslato 22 Februar, 2013, 14:58
Pa koja je onda svrha toga? misli¹ da organizmu prijaju takve oscilacije u kila¾i u par meseci? pupmu za gorivo da ne pominjem..

Svrha je da ne ¾elim da imam vi¹e od 115kg, a ¾elim da jedem sve ono ¹to volim :D
Zato malo istrpim, a onda kuvam i spremam i obilazim restorane i jedem ono ¹to volim.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vlajko

Onda suzi ¾eludac i skrati creva..  ;D
zna¹ da onim debelim sa po par stotina kg podve¾u ¾eludac i onda nema vi¹e pre¾deravanja.. :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mareskin


Tako nema nikakve dra¾i. Onda neæu ni da jedem vi¹e :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dragana friz

moj ortak uradio baj-pas ¾eluca i smr¹ao 30 kg....jede ko ptièica jer ne mo¾e da primi puno hrane..i tako sad se muèi i stalno govori:"jedite gladne oèi"..morao je to da uradi zbog zdravlja..estetika na poslednjem mestu za njega
znaèi treba biti umeren...ne preskakati obroke,a ko to jo¹ od nas radi  [neampojma]
ma jedan je ¾ivot  [yahoo]

Uncle Bob

Citat: Dragana friz poslato 22 Februar, 2013, 16:50
moj ortak uradio baj-pas ¾eluca i smr¹ao 30 kg....jede ko ptièica jer ne mo¾e da primi puno hrane..i tako sad se muèi i stalno govori:"jedite gladne oèi"..morao je to da uradi zbog zdravlja..estetika na poslednjem mestu za njega
znaèi treba biti umeren...ne preskakati obroke,a ko to jo¹ od nas radi  [neampojma]
ma jedan je ¾ivot  [yahoo]
Gago takve mi goste dovodi  [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Dragana friz

samo jednog takvog znam..ovi ostali su ko ale bre sve pojedo¹e  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

 :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
sta cu nisu gladne oci vec ja :D :D  :P :P :P
gagoooo  :-* :-* :-* :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!