Glavni meni

Ponocni mezetluk

Započeo DebeliZmaj, 28 Oktobar, 2010, 01:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 21 Februar, 2013, 14:41
Citat: UNCLEBOB poslato 21 Februar, 2013, 14:37
Citat: UFF poslato 21 Februar, 2013, 14:30
jedino ti uff sjebo prosek
Ma ti se neraèuna¹ ti si testirao biftek  [rofl]

kad se setim gde ti ziiiiviiiis sunce ti ebem  [facepalm]

iza sedam gora i sedam mora u 3 p.m. a imas dva stana u centru beograda  [ludak]
Pa brate zato ovde gde ste bili ukljuèim brusilicu u pola tri noæu i nema ko da se ¾ali a zamisli da to uradim u Ju¾nom bulevaru pa odma bi me stra¾arno sproveli u "Lazu" a da se ne la¾emo lepo mi je kad 10 u mesecu legnu pare od gajbi na raèun re¹io sam ono oko Po¹tanske Balkan najbolje te obo¾avam :-* :-* :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic


mareskin

Citat: UFF poslato 21 Februar, 2013, 14:30
jedino ti uff sjebo prosek

Ni¹ta ¹to je lepo ne ide bez kazne ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 21 Februar, 2013, 14:56
I hate you guys...:o
©to bre doði ti pa kad dokumentujemo uz kotliæ nek nas onda zajedno mrzu a Mare nije na kraj sveta  [doh] nego sinoæ Palmalend bila i ja je ne pitah za tatoo [glavazid] [glavazid] [glavazid]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

E, neka si im rekao, hoæu zinat...:D :-* Al' da zovemo i pit-a, mooolim te...[rofl]

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 21 Februar, 2013, 15:09
E, neka si im rekao, hoæu zinat...:D :-* Al' da zovemo i pit-a, mooolim te...[rofl]
Samo ako donese sve¾ lebac il ako oæe imam bra¹no i qvasac pa dok mi drndamo kotliæ on nek opravi lebac a deca iz kom¹iluka da ga pitaju èiko a jel sav ovaj lebac tvoj  [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

hahahahahaa :P  :-* za ujkicuuu :D a ti lazicu ne palamudi da te ne odrobijam jebem li ti sunce zarko znasssss  ;D a moje cigare??? pokri se po usima i cuti da ti usi ne iscupam  ;D [djavo]
a ti ako hoces negde sa nama racunaj da ja organizujem sve i prilagodi se tome :D a visak mozes da budes jedino ako tebe obesimo da se susis znas :D  :-* ova tvoja ionako te ne vadi iz usta verovatno cu nju da odrobijam jer mi sedi na malom mozgu pricajuci o tebi  [zena]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 21 Februar, 2013, 15:35
hahahahahaa :P  :-* za ujkicuuu :D a ti lazicu ne palamudi da te ne odrobijam jebem li ti sunce zarko znasssss  ;D a moje cigare??? pokri se po usima i cuti da ti usi ne iscupam  ;D [djavo]
a ti ako hoces negde sa nama racunaj da ja organizujem sve i prilagodi se tome :D a visak mozes da budes jedino ako tebe obesimo da se susis znas :D  :-* ova tvoja ionako te ne vadi iz usta verovatno cu nju da odrobijam jer mi sedi na malom mozgu pricajuci o tebi  [zena]

©to si zavidna?!? Pa, ljubav ne bira gde æe da udari :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

ni ja ne biram gde udaram :D :D a moja ljubav je izuzetno bolna :D od moje ljubavi i konji umiru :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gvozden

konj umre i od baterije od 1,5 v .. :P
Samo sta ste izeli brez mene.... :(

balcan girl

mozda al to onda nije konj vec raga :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gvozden

Lepo vama, bazen, klopa...nemoj da cujem da se neko zali na zimu!

Uncle Bob

Citat: Gvozden poslato 21 Februar, 2013, 17:13
Lepo vama, bazen, klopa...nemoj da cujem da se neko zali na zimu!
Pa jbte kod mene u avlije vezan ker kapija otvorena mislim neznam ¹ta vi¹e [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

pa eto vidis ujkice dok ja ne dodjem svi ko mrtvo more :D a gvozedene jbg ima se moze se ribice loze se  :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

balcan, poison i dragana narucile i meka  [thumb_down]



a ja nabavio jos :D

balcan girl

pa sto nisi zvao dosle bi mi kod tebe u goste :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

dole bi cime?

a ti rece da volis mek
pa uzivaj

balcan girl

pa prevozom al sveee :D :D pa pojela sam sve iz meka al sad sam opet gladnaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 22 Februar, 2013, 00:02
pa prevozom al sveee :D :D pa pojela sam sve iz meka al sad sam opet gladnaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D

Ako se nateram da odem u Mek uvek se vratim gladan. Nekako mi je sve za¹eæereno i malo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 22 Februar, 2013, 00:02
pa prevozom al sveee :D :D pa pojela sam sve iz meka al sad sam opet gladnaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D
CCCCund ccc ajd ti sreæo stopom do mene pa kad ozeleni trava idi onda a u stvari jbte ima¹ dozvolu pa biraj oæe¹ Vectru il kombi? [neampojma]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM