Glavni meni

Ponocni mezetluk

Započeo DebeliZmaj, 28 Oktobar, 2010, 01:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 04 Januar, 2013, 00:22
kad ga vidim u ovim kratkim rukavima dok se ja smrzavam mnogo ga mrzim jebes mi mater, a sto se tih buba tice nije morao zbog njih da ide cak na tajland garant moze i ovde da ih nalovi samo nek uzme recept od njih :P
a ovog trenutka mi se sad uzasnooo prijela sarmaaaaa uhhhhhhhhhh  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]
sarma je zakon :D jel oce neko da je spremi da dodjem u goste?
Nema sarma al,ima prokule sas suvo meso sidu leèe ajd na vamo. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

prokule???? neeeeeeeeee nikakooo to suvo meso moze :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 04 Januar, 2013, 00:40
prokule???? neeeeeeeeee nikakooo to suvo meso moze :D
Majke ti a ¹ta ti je sarma nego rolovan kupus sa upropa¹æenim mesom pffff.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DaChaS

Kako ti je isprozivala prokule brateeeeee :D :D :D

Uncle Bob

Citat: DaChaS poslato 04 Januar, 2013, 13:16
Kako ti je isprozivala prokule brateeeeee :D :D :D
Pa ¹ta æu joj ja kad ne zna ¹ta valja ma nema veze vi¹e meni. :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

ali nisaaaam ja volim da jedem skoro sve :D osim: blitve, brokule, bilo sta zeleno tog tipa (volim jedino spanac), pilav i boraniju ( boraniju ne volim u bilo kom obliku) :D sve ostalo mozeeeeeeeeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

moraces da pocnes da jedes te stvari...one nadimaju. pa mozda porastu sise i dupe....ko zna gde ce da vazuh ode... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

p.s.
Nego prodje nova godina....a ti i dalje places....jel to znaci da doticni nije dosao za novu godinu i da ces da postis u tom smislu do naredne nove....mislim godine  :'( :'( :'( :'( bice te tesko podneti . [neslusam] [neslusam]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1


balcan girl

Citat: revolution poslato 04 Januar, 2013, 15:11
moraces da pocnes da jedes te stvari...one nadimaju. pa mozda porastu sise i dupe....ko zna gde ce da vazuh ode... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

p.s.
Nego prodje nova godina....a ti i dalje places....jel to znaci da doticni nije dosao za novu godinu i da ces da postis u tom smislu do naredne nove....mislim godine  :'( :'( :'( :'( bice te tesko podneti . [neslusam] [neslusam]

a gde ti vide da sam ja kukalaaaa????? bio frajer ne brini necu uopsteeee da kukaaaam :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 04 Januar, 2013, 17:41
Citat: revolution poslato 04 Januar, 2013, 15:11
moraces da pocnes da jedes te stvari...one nadimaju. pa mozda porastu sise i dupe....ko zna gde ce da vazuh ode... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

p.s.
Nego prodje nova godina....a ti i dalje places....jel to znaci da doticni nije dosao za novu godinu i da ces da postis u tom smislu do naredne nove....mislim godine  :'( :'( :'( :'( bice te tesko podneti . [neslusam] [neslusam]

a gde ti vide da sam ja kukalaaaa????? bio frajer ne brini necu uopsteeee da kukaaaam :D :D :D :D :D

On da je neki frajer on bi ti i sarmu skuvao :D
Ovako mo¾da nisi ostavila dobar utisak... ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

hmm jbg on ne mora da kuva sarmu :D on radi neke druge stvari :D i to radi kvalitetnoooo :D ja volim one starinske sarme sto je spremala moja baba kad se to krckaaa satimaaaa eeeh :D nema sad tih sarmi nigdeee :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 04 Januar, 2013, 17:45
hmm jbg on ne mora da kuva sarmu :D on radi neke druge stvari :D i to radi kvalitetnoooo :D ja volim one starinske sarme sto je spremala moja baba kad se to krckaaa satimaaaa eeeh :D nema sad tih sarmi nigdeee :(
Ima nego neæe niko da te zove. :P [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

pa ono i to sto kazes :D ja mogu mnogooo da pojedeem pa se bas i ne isplati nikom da me zove u goste :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 04 Januar, 2013, 17:49
pa ono i to sto kazes :D ja mogu mnogooo da pojedeem pa se bas i ne isplati nikom da me zove u goste :D
Ma bre da vidi¹ samo koliko je grne i Zmaja da povede¹ nemo¾e se izede :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
mani me sad sam gladna odoh nesto da zderem  [balavi]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zverinjak II

Èesto se noæu budim zbog ovoga.Ne znam ¹ta je ali mnogo mi se svidja...

YoYa

medjunozni toping od cokolade,,?? mozda neko zna tacan naziv  [neampojma]

Dragana friz

#397

Irena pusti manijake doði slobodno  :-*

UFF

ja ovih dana na dijeti...

balcan girl

kad si pre stigao da joj lupis minus :P to sto ne zna da citira je tvoja greska sto je nisi naucio :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!