Glavni meni

Ponocni mezetluk

Započeo DebeliZmaj, 28 Oktobar, 2010, 01:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Inspirisan zadovoljnim stomakom posle expresno smazanog ``sendvicha`` (1/3 hleba, unutra ubacheno malo pavlake, malo bibera, pechenica, pa da se zagreje
u mikrorerni pa onda naseckani kiseli krasatavac dodat da popravi teksturu i ukus osvezi) napisah ovu temu jer me zanima koliko cesto imate NeedForFood oko
ponoci ...
[yahoo]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

Sad smo vecerali :D

Malo suvog mesanceta, madjarska pikova salamica, domaci kackavalj...

Obicno veceramo pre ponoci, izmedju 11 i 12, mada nam se desi i da veceramo oko 1 nocu... Vrlo zdravo.

Zato, skoro nikada ne jedemo pre dva, tri pet popodne.

Nikad nisam shvatio one koji kazu "jao, prejeo sam se pa nisam mogao da spavam". Mi ne mozemo da spavamo praznih stomaka.
Država je najveći neprijatelj naroda

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Dzambo

A ja se sad sve suzdrzavam da ne orobim frizider.. :D :D
Uf, karakter je to!   [veryangry]

Gašpar

Jaoo zmaje, ubicu te....sad moram da idem da pravim da jedem :/

Gile_ExtremeBoy

Retko kad obivam frizider nocu jer sam vise manijak za slatkim, slatko mi daje energiju. A kad imam neki napad, apet suzbijam jednostavnom taktikom. Setim se najgroznije stvari na svetu koju ljudi na ovoj zemlji mogu da jedu a to je Balut - Tajlandski narodni specijalitet, od koga se vecem delu svetske populacije okrene stomak naopako kada proba..



[attachment deleted by admin]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Gile_ExtremeBoy

Zaboravio sam da napomenem da se radi o polu izlegnutoj patki koja jos uvek nema potpuno formirano telo.. Kuva se i servira se posojenoi... Njam njam..  :P

Ukusi su razliciti..  :P
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

misa-pei

Od koje zivuljke je to jaje? Kako se jede, presno ili se nekako termicki obradi?

Ja bas iskucah da pitam :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Nadalina

Dok je i alkohol bio aktuelan, znalo se.... Dodjem kuci iz grada, pa onda obavezno nesto slatko, ali onako, domacinski! A, kako je kod nas uvek u kuci(eh eh... a onda su dosli studentski dani) poprilicna kolicina slatkisa, bilo je tu izbora... te rolati, te cokolade, te puding, te keks....
Secam se jednom prilikom se zeznem i ne pojedem nista slatko kad sam dosla kuci nego odma` legnem.... I, ujutru ustanem, em gladna em op`o secer... I, vidim baaaaklavu! I, k`o da je nikad videla nisam, smazem 2 parceta.... Meni je toliko bilo lose, da ja od tad ne jedem baklavu....  ;D
Dzukela u podznaku

DebeliZmaj

ах видим да нисам усамљен у ноћним акцијама жмоцкања ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Stevan


Gremlin

Citat: Stevan poslato 28 Oktobar, 2010, 10:51
Ovaj balut su jeli u Survivoru prosle godine... :D

Paaaaaaa...ako ima kecapa, senfa, majoneza....mozda bi i moglo da se proguta...

:'( :'( :'(

Stevan

Ja stvarno nisam gadljiv, ali da me gleda polurazvijena patka, hm... ne verujem... :)

KIZA73

Citat: Stevan poslato 28 Oktobar, 2010, 12:38
Ja stvarno nisam gadljiv, ali da me gleda polurazvijena patka, hm... ne verujem... :)
Pa ti zmuri, a mozes i da joj prvo pojedes oci da te ne gleda, prijatno...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

UFF

Citat: Stevan poslato 28 Oktobar, 2010, 12:38
Ja stvarno nisam gadljiv, ali da me gleda polurazvijena patka, hm... ne verujem... :)

Pa bolje polurazvijena jer se devojke zale da kad se skroz razvije "patka" im moze izbiti oci dok pokusavaju da je pojedu  ;D

mikelandjelo

Lepota poroka - Sta ce ti oko.mp4
:D

Nocna klopa mi je nesto najsladje. A ako imam nekog kackavalja, i neke salame - u 3 ujutru bih lagano spremao sendvice, naravno to je retko potrbno jer obicno ne jedem pre 12... :)


DebeliZmaj

uf kad dodje zima i krene sezona sarmi, pa onako kompaktno zavijene, pa kad keva skuva .. mmm ..
pa uveche kad ogladnim a ja u malu serpicu 2-3-5-10 komada pa laganica... josh kad se turi malo pavlake/kiselog mleka/jogurta
preko vruce sarme ...

ps.
za vas za jeftinijim ulaznicama, sarma nikako u mikrorernu ... :(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

jerej

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Oktobar, 2010, 19:56
uf kad dodje zima i krene sezona sarmi, pa onako kompaktno zavijene, pa kad keva skuva .. mmm ..
pa uveche kad ogladnim a ja u malu serpicu 2-3-5-10 komada pa laganica... josh kad se turi malo pavlake/kiselog mleka/jogurta
preko vruce sarme ...

ps.
za vas za jeftinijim ulaznicama, sarma nikako u mikrorernu ... :(

Ee moj Zmaje, nije ni cudo sto te zovu " Debeli".. :)

Lazic

Dajte ljudi, ovo je odlivna tema, imam taj problem vec 5 godina...