Glavni meni

Vulkanizeri

Započeo grber, 04 Jun, 2011, 21:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ruza-Bandit

A i zgodan  ;)  [zvizdi]

Tako da, dame, ako tra¾ite nekog visokog, kr¹nog i finog da vam zameni gume, Goran je pravi!  ;D

goranvojska


Ruza-Bandit

Tebe ne vidoh u ¹orcu a i nisi mi menjao gume tako da nisam kompetentna :P :P :P

goranvojska


frenky

Bio juce u Kiler-u u Tosinom bunaru. Imaju skroz ok moto servis i rade zamenu guma. 2500 dindzi za oba tocka. Postoji kafic u okviru servisa tako da mozes tamo da izblejis dok ovaj ne zavrsi. Preporuka.

Kanarinac

Jbt oni to skidanje tockova i zamenu guma na motorima naplacuju kao da je nuklearna fizika u pitanju. Jbt preteruju sa tim cena i to ozbiljno. Za 2500 cu vala sam da skinem i da odnesem vulanizeri da zameni

AndreyRR

Jeste da ja moram da skinem tocak i odnesem mu i da je kod dobanovaca
ali covek ekstra radi i brzo za 200din bez balansiranja ispravlja i felne

Kanarinac

Da se ne zove Zivko?

AndreyRR

nemam pojma,na samoj petlji sa desne strane je
radi kamione i autobuse uglavnom  ;D

Kanarinac

Zivko :D moj dobar drugar :)

Jedino sto ne pegla felne od motora posto ne moze da ih nakaci. Evo bas cekam da mi ispravi felne za za alfu sto sam uzeo. Jedino to ga cekam vec preko 2 nedelje :D Ali sta sad

AndreyRR

meni je prednja malo kriva,i kad mi je menjao gumu ponudio mi i ispravljanje

Kanarinac

Ja sam ga relativno skoro pitao za peglanje felni motora i rece mi da ne moze da ih zakac na masinu jer kaci na 4 brezona. Ne verujem da se menjalo nesto od tad

Tatica

У суботу преобувен ЗЗР код Мате у Младеновцу. Урађено коректно и брзо, скидање оба точка са мотора, монтаже, демонтаже и балансирања - 2.000 динара. У повратку кривине око Раље се пролазиле некако лепше...

juga

Sam zamenio , balansirao, ...0,00rsd ;D

lord_oblivion

Napravio si balanserku ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

juga

Ih...vi¹e komada!

ЯЭВОЛУТИОН

sam montirao i balansira...uzeto 2000rsd iz kucnog budzeta.....neprocenjivo....:)
mozda sam trebao jos koju hiljadu da uzem....velik poso
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

imaginos

Nazalost, Goran (u Tosinom bunaru) vise ne radi skidanje tockova sa motora, kako mi je rekao. Pre par meseci mi je zamenio gume na Stromu, ali danas mi rece da ne skida tockove. Doduse, pitao sam ga za 1200GSA, mozda nece da skida tockove sa tog modela, ko zna...

Tako da trazim vulkanizersku radionicu koja radi komplet uslugu (a da je u Beogradu ili okolini).

castor

Za GSA - Delta/Raduloviæ?
It's the ride that matters, not the bike…

imaginos

Problem je sto guma preko noci ispusti sa 2.8 na 2 bara, a montirana u Radulovicu pre 15 dana. Sumnjam da ce oni umeti da rese problem.