Glavni meni

Kako stici do Panceva???

Započeo Gašpar, 03 Jun, 2011, 01:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Sve lepo (i s humorom) reèeno:

http://www.021web.tv/teleplov/1085-poljoprivredna-blokada-ponovo.html

Bore se ljudi za sebe. Ja sam za to da im pru¾imo podr¹ku grupnom vo¾njom. Ko im zameri, uter'o materi! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

The One

voz saobraæa, uve¹æe i dodatne polaske
povremeno pu¹taju vozila preko starog mosta na Tami¹u, kamioni i autobusi nikako
prelepo je vreme mo¾e se i pe¹ke :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gašpar

Ja sutra idem i nadam se da æu proæi  ;D

pit

  Podrzavam protest   i sigurno je da su upravu ....ali totalno je debilski drzati grad Pancevo u blokadi ....ponajmanje slucajnog putnika koji je tu krenuo  negde ....mislim ne kapiram kako ce oni da dodju do svojih zahteva jebavajuci ljude.

Gašpar

Podr¾avao sam ih pro¹le godine kada su imali normalne zahteve. Uop¹te mi nije bio problem da stojim dva sata na suncu dok nas ne puste.

Sada su se obezobrazili. Oni bi da dobiju subvenciju pa da ne moraju ni¹ta da rade. Ovako, evo ti subvencionisano gorivo, pa kad preda¹ ono ¹to si napravio, dobiæe¹ i ke¹. Pa nije ni dr¾ava luda da plaæa subvenciju za njive koje su obrasle pod korov jer niko ni¹ta ne radi, samo uzima pare.

Silvana

Ti si meðu retkima koji shvataju poentu.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

gorki

Citat: Gaspar poslato 26 April, 2012, 20:38
Ja sutra idem i nadam se da æu proæi  ;D
Prosao je i Ivica sto ne bi i ti :D
THINK BIKE !

Gašpar

Citat: gorki poslato 27 April, 2012, 08:43
Citat: Gaspar poslato 26 April, 2012, 20:38
Ja sutra idem i nadam se da æu proæi  ;D
Prosao je i Ivica sto ne bi i ti :D

Cuo sam da je Ivica prosao. Ako su njega pustili, onda stvarno ne vidim svrhu da drze neduzan narod.

Jocika

Ko hoce za Pancevo moze slobodno da ide preko Opova jer tu nije blokiran most niti ima traktora,prosli put su im razlupali par komada i sad se niko nije ni pojavljivao.

Opovo: Bejzbolkama lomili farove i ¹ofer-¹ajbne traktora
Tridesetak ljudi kod Opova bejzbol-palicama je polupala farove i ¹ofer-¹ajbne traktora poljoprivrednika koji protestuju.

"Iz automobila je iza¹ao jedan èovek kome smo rekli da ne mo¾e da proðe, da pu¹tamo samo ¾ene sa decom i hitne sluèajeve. On se vratio nakon pola sata sa njih tridesetak, koji su palicama polupali farove i ¹ofer-¹ajbne na na¹im traktorima", rekao je Nenad Stojiæ za Radio-televiziju Vojvodine.

Stojiæ je kazao da je ¹teta velika i izrazio nezadovoljstvo jer policija nije intervenisala iako je bila obave¹tena.

Bejzbol palicama lupali traktore kod Opova

UFF

covek lepo restio problem blokade

protestujte kolko ocete ali ko vam bre daje pravo ulicu da blokirate?

voleo bih tako i taxiste neko da polupa kad zatvore centar beograda

Jocika

Resio je problem blokade pa sad zbog njega ne sme niko ni da dodje da blokira

UFF

odlicno :)


ako hoce da protestuju lepo u bus pa ispred skupstine
zna se kako se to radi

Major

Mislim da ce ga sledeci put propustiti ;)

Pa i ja kazem neka idu bre i blokiraju ulaze u skupstinu i sve ostale zgrade, a ne da blokiraju ulice pa da ostali gradjani ispastaju.


Jocika

Upravo tako... Prosle godine sam ih i podrzavao ali ove godine su stvarno preterali sa tim blokadama. Dobili su subvencionisano gorivo ali im je i to malo nego hoce jos i subvenciju na zemlju e pa rodjace nema nigde hleba bez motike. Kao sto je Gaspar rekao,dobili ste subvencionisano gorivo,radite pa kad predate sta ste proizveli dobicete subvenciju i na to.

Jocika

Pa sad je taj sledeci put pa niko nije ni dosao da blokira nego su otisli u Centu i Sefkerin

Slaninar

Ba¹ su pièke. Umesto da se skupi duplo vi¹e njih sa traktorima i alatom, oni se povukli.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CADILLAC

Za momke iz Opova sa  [bejzbolka]... [clapp] [klanjam_se]...nema druge nego [prebicute] [djavo]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Kengur

Izlazim na izbore sigurno. Da im dam autogram i dopisem jos jednog  kandidata...


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Taraba

Veæ su zatvorili. Kolona je od Metroa na Zrenjaninskom putu do iskljuèenja za 29. Novembar.
Sreo sam i par motora koji stoje u koloni [ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?