Glavni meni

Kako stici do Panceva???

Započeo Gašpar, 03 Jun, 2011, 01:33

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

CADILLAC

...opet...suzu li im ... [prebicute] [djavo] [bejzbolka] [obesiose]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Toma RR

Ima li neko informaciju gde su sad blokade ? posto ne pratim vesti ....

perlx


Driver023

Ima na sajtu AMSS, ali nije kompletna bar prema onome ¹to sam ja èuo http://www.amss.org.rs/index.php?option=com_google&view=standard&id=4&Itemid=181

Takoðe ima i neko sa twitera ¹to je napravio, ali ni tu nije ba¹ sve obuhvaæeno: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=217203275937700207414.0004a4a188c80e2d3941a&z=9

Milos

Do Panceva trenutno nikuda. Blokirani su i stari i novi put do daljnjeg...  [veryangry]

Nadalina

Znaci, ni u Pancevo ni iz Panceva?!
Heh.... Da sam tu - ne bih se bunila.... :D :D :D
Ovako - beeeeedak!  [doh]

Da se razumemo - saosecam sa ovima sto protestvuju, al` nije u redu da zbog njih ispastaju svi.  [neampojma]
Dzukela u podznaku

Milos

Pa motorom moze da se prodje, a kolima sve zavisi, pustaju uglavnom samo hitne slucajeve i nekoga ko bas mora... u svakom slucaju ako moras,malo ih smaras, video sam da pustaju s vremena na vreme po neki auto ko je bas uporan ili smisli neku dobru laz... :)

Takvo je stanje pre pola sata bilo, i ne verujem da ce skoro menjati.



Nadalina

Ma, necu ja za PA bar jos 10ak dana! :)
A, i kad budem - eto me motorom!

p.s.
Vicem - kafa i palacinke, obecala sam! [cheers]
Dzukela u podznaku

Lazic

Panèevci, pusti¹e li vas iz bajboka...? :D Ima li nekih novosti...?

Dukags

Citat: perlx poslato 26 April, 2012, 01:10
Za motore nigde....
...juèe na Titelskom mostu nisu pu¹tali ni motore!

Milomir27

skeledzijo,skeledzijo :)
eto biznis!

Major

Citat: Nadalina poslato 26 April, 2012, 02:09
Da se razumemo - saosecam sa ovima sto protestvuju, al` nije u redu da zbog njih ispastaju svi.  [neampojma]

Tacno tako! Preteruju ga sa tim blokadama. Neka se svi skupe i dodju bez traktora i neka blokiraju ulaze u skupstine i vlade i te gluposti sto mi ostali da ispastamo!

Lazic

Citat: Dukags poslato 26 April, 2012, 12:59
Citat: perlx poslato 26 April, 2012, 01:10
Za motore nigde....
...juèe na Titelskom mostu nisu pu¹tali ni motore!

wtf...? Da li je moguæe da su se tako knap parkirali da ne mo¾e da se provuèe motor...???

The One

"Putnici iz Panèeva za Beograd moraju pe¹ke da preðu nekoliko kilometara kako bi iza¹li iz Panèeva i odatle nekim prevozom nastavili za Beograd. Na udaljenosti od oko 2 kilometra, prevoz ka Beogradu vr¹e pored autobusa i privatni prevoznici. Podsetimo, protesti poljoprivrednika su juèe u Vojvodini i centralnoj Srbiji na vi¹e mesta prouzrokovali saobraæajni kolaps.

Kako javlja reporter B92, u ostalim delovima Vojvodine situacija nije tako dramatièna kao kod Panèeva, odnosno blokada na putevima ima, ali gradovi nisu blokirani. "
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

Na svu sreæu da æe uskoro smak sveta... :D

prpa_zr

Citat: Poison girl poslato 26 April, 2012, 14:02
"Putnici iz Panèeva za Beograd moraju pe¹ke da preðu nekoliko kilometara kako bi iza¹li iz Panèeva i odatle nekim prevozom nastavili za Beograd. Na udaljenosti od oko 2 kilometra, prevoz ka Beogradu vr¹e pored autobusa i privatni prevoznici. Podsetimo, protesti poljoprivrednika su juèe u Vojvodini i centralnoj Srbiji na vi¹e mesta prouzrokovali saobraæajni kolaps.

Kako javlja reporter B92, u ostalim delovima Vojvodine situacija nije tako dramatièna kao kod Panèeva, odnosno blokada na putevima ima, ali gradovi nisu blokirani. "


jesu blokirali i prugu? Mislim Beovoz bi trebalo da normalno ide

velja

Naravno. Evo moja keva bas razmisljala jutros da ode 6 kilometara pe¹ice do beovoza, a ¾ivim kod mosta. Ili 44 metra od autobsuke stanice koju su blokirali.

Da se pridruzim: Neka jebu ove sto su im krivi, a ne moju kevu kojoj firma duguje 250000 dinara plate, a ne sme da zakasni na posao.

AndreyRR

kako vise nazvati ovu vlast koja ne zna gde udara vise

Kengur

Nazvati je ''Za bolji zivot...''

Nek se nasisaju kare.
Maslacak....

mkt

nek se naduvaju `maslacka`