Glavni meni

Drugo MotoManijacko veliko druzenje, 19. jun, Jezero Tresnja

Započeo Gašpar, 27 Maj, 2011, 13:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Stronser

Citat: balcan girl poslato 29 Maj, 2011, 16:34
nema u mojoj firmi bolovanja lazicu bre ...nadam se samo da nisam toliki baksuz ( al sve mi se nesto cini da se dzabe nadam) :(
Lepo zamolis i zavrsi ti se Slobodan dan ili sta vec ?!

Lazic

Ako ne daju, posaljemo BANETA BROTHERHOOD-a, i WOLVERINA, da oni lepo zamole...

balcan girl

Citat: Stronser poslato 29 Maj, 2011, 23:12
Citat: balcan girl poslato 29 Maj, 2011, 16:34
nema u mojoj firmi bolovanja lazicu bre ...nadam se samo da nisam toliki baksuz ( al sve mi se nesto cini da se dzabe nadam) :(
Lepo zamolis i zavrsi ti se Slobodan dan ili sta vec ?!

hahahhahahah samo ne ti inace cu da stradam zbog tebe :D :D :D :D :D :D opet imam da giljam tri meseca bez slobodnog ijednog dana :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Citat: Lazic poslato 29 Maj, 2011, 23:14
Ako ne daju, posaljemo BANETA BROTHERHOOD-a, i WOLVERINA, da oni lepo zamole...
Postoji tu jedan, koji jedini mo¾e da zavr¹i posao oko slobodnog dana... :D
ps. samo nemojte Baneta...Nervozan je zbog dijete ovih dana pa ujeda i za sitnicu...  [veryangry]
Cave ab homine unius libri

balcan girl

miljane ti se samo pravis blesav a lepo sam ti rekla da uradis isto sto i u v. banji al ti neceeees :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Stronser

Citat: balcan girl poslato 30 Maj, 2011, 00:02
Citat: Stronser poslato 29 Maj, 2011, 23:12
Citat: balcan girl poslato 29 Maj, 2011, 16:34
nema u mojoj firmi bolovanja lazicu bre ...nadam se samo da nisam toliki baksuz ( al sve mi se nesto cini da se dzabe nadam) :(
Lepo zamolis i zavrsi ti se Slobodan dan ili sta vec ?!

hahahhahahah samo ne ti inace cu da stradam zbog tebe :D :D :D :D :D :D opet imam da giljam tri meseca bez slobodnog ijednog dana :D :D :D :D :D
Ma daj nezajebavaj !!!

balcan girl

poenta je sto sam ja zavrsila za slobodan dan menjala sam se da radim subotu celi dan za slobodnu nedelju ali ako me usere popis nema menjanja svi rade od petka do nedelje od 7 do 4 ujutru  :'( :'( :'(
znaci ja radim subotu od 7 do 18h da bi bila slobodna  u nedelju  [yahoo]
samo da ne budem toliki baksuz da bas taj vikend bude popis  >:( >:( >:(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Stronser

Citat: balcan girl poslato 30 Maj, 2011, 00:27
poenta je sto sam ja zavrsila za slobodan dan menjala sam se da radim subotu celi dan za slobodnu nedelju ali ako me usere popis nema menjanja svi rade od petka do nedelje od 7 do 4 ujutru  :'( :'( :'(
znaci ja radim subotu od 7 do 18h da bi bila slobodna  u nedelju  [yahoo]
samo da ne budem toliki baksuz da bas taj vikend bude popis  >:( >:( >:(
Dace Bog !!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

WOLVERINE



  Dolazim i JA............................................

balcan girl

jel to znaci da me osim silvane i nelle cekaju svi u mladenovcu a :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Stronser

Citat: balcan girl poslato 30 Maj, 2011, 01:09
jel to znaci da me osim silvane i nelle cekaju svi u mladenovcu a :D :D :D :D :D
Bas ti je dobro,postavljas pitanje a nemas odgovor dali ces uopste doci !!!
divnoo !!!

balcan girl

pa ja do petka necu ni znati tako da je bolje da dogovorim a ionako su se svi izjasnili da ce tim putem :D samo ce onda da voze brze ako ja ne dodjem i mozda ce pomreti od gladi jer nece niko drugi da przi rostilj hahahahahaahahahahahaahhaahahhahahahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Stronser

Citat: balcan girl poslato 30 Maj, 2011, 01:15
pa ja do petka necu ni znati tako da je bolje da dogovorim a ionako su se svi izjasnili da ce tim putem :D samo ce onda da voze brze ako ja ne dodjem i mozda ce pomreti od gladi jer nece niko drugi da przi rostilj hahahahahaahahahahahaahhaahahhahahahahaha
Vi Coperasi ste DIVNI !!!

balcan girl

neeeee, necu s tobom da se raspravljam o tome sta vozim  [nono] [nono] [nono] ne nikakoooo....necu da se svadjam uopste  [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

balcan girl

nije smesno breee, to ce da ispadne haos prema tome necu uopste da pricam o tome  [nono] [nono] [nono]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!