Glavni meni

JEZERO TRESNJA U VRLO BLISKOJ BUDUCNOSTI... Kraj juna ili pocetkom jula

Započeo Lazic, 23 Maj, 2011, 15:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

E, pa dragi manijaci, posto smo juce utvrdili da skoro svi znamo da plivamo, kao sto kaze naslov, idemo na kupanje na Tresnju, ako jezero nije presusilo... [rofl] [rofl] [rofl]
Lokacija je blizu Beograda, odmah do Avale, taman idelana prilika da Manijaci malo krivinare, narocito ovi sto taj put ne znaju napamet k`o neki... [yahoo]
Beogradjani ce naravno morati da nadju neki malo duzi put, da ne ostanu uskraceni za voznju, mozda Bg-Smederevo-Mladenovac-Ralja-Tresnja... Cca 110km...



Gaso, & ostali na vlasti:

na vas je red za datum i detalje... [cheers]



Ostali su slobodni da offuju do mile volje... [rofl] [rofl] [rofl]




edit: nije mi net radio, sad cu nadjem sliku...

Gašpar

Ja odredio prehodni datum, pa 'ajd da odredim i ovaj


DA LI SVIMA ODGOVARA 3.JUL?

jevta


lord_oblivion

Do Tresnje i nazad znam napamet svaku krivinu tako daaaaaa .....  [zvizdi]  [djavo]
Samo da vreme posluzi da gume mogu da se podgreju kako treba  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: jevta poslato 23 Maj, 2011, 15:45
Di je to

Avalskim putem, na pola izmedju Avale i Sopota.
30km od Beograda.

Gaso, da nisi 'teo da napises JUN ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gašpar

Citat: lord_oblivion poslato 23 Maj, 2011, 15:47
Citat: jevta poslato 23 Maj, 2011, 15:45
Di je to

Avalskim putem, na pola izmedju Avale i Sopota.
30km od Beograda.

Gaso, da nisi 'teo da napises JUN ?

Jok, jul, pa to je za malo jace od mesec dana, moraju i ljudi iz daleka da se iskombinuju za druzenje, beogradjanima znam da nije problem i sutra da se ide...

UFF

daleko je to previse mislim kalendarski ne kilometrima
ko hoce i moze moci ce i ranije

lord_oblivion

Ako bude 25-26 juNa, dotle ima mesec dana. mislim da je toliko dovoljno za sve da se izorganizuju.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Taraba

Neka bude jun. Za jul æemo lako da se snaðemo  [cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

moze i jul
balcan girl ima da se obraduje kad cuje da imamo slobodan termin za jagodinu u junu  [rofl]

Lazic


KIZA69

jbte pa malo km dotle,bar za mene...a sto nebi bio skup tu pa se zaputili negde put pizde materine,neznam malo dalje!!ja nisam bio na fruskoj gori ( visa sila) al ajd bar da peglamo negde dalje kao sto je npr oblacinsko jezero ili jastrebac,neznam-lupam!!!
assumption is the mother of all fuck up...!

Lazic

Izmenio sam prvi post, sastanak da bude na Tresnji, a do nje svako po kilometrazi, lokaci, krenu ranije, naprave 100+ km kao aperitiv, pa na Tresnju, a ostal manijaci svako po svojoj kilometrazi... Znam da ce Jager dva dana ranije da kampuje kod Mishe i Ljilje, da bi uvezbao krivine... [rofl] [rofl] [rofl] Gasi ce recimo da bude taman kilometraza, ako dolazi iz Vrsca... [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

Neko hoce da idemo dalje da bi se navozao a neko hoce blize jer nema novac za gorivo...

Razumem i jedne i druge i nemoze se udovoljiti svima pa cemo zato i organizovati okupljanja na razlicitim lokacijama

Kizo posto nisi bio do fg ti lepo odes do nje pa od nje nazad do jezera na tresnji i tako ti nece biti blizu ;)

Lazic

I mogao bi neko da malo pomogne oko mape, ja sam glup...


[attachment deleted by admin]

Lazic

Ona crna mrlja na sred slike je jezero, avalski put je ona zuta linija, Avala je jos malo gore, van kadra...

Mortisha

Jun....ja mislim da je izmedju 15-20 najbolje....nije daleko a ni preblizu...
Recimo 19.06-to je nedelja...
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Bugi

Samo gaðajte da opet bude neka biciklistièka trka u toku , tek da bude zanimljivije  [yahoo]

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Mortisha

Pa kapiram da je neki skup negde subotom..

edit: po ovom nasem kalendaru nema ni jedan skup...tako da bi mozda i bolje bilo da bude subota 18-ti...
edit 2 :)   [rofl] Ispravi me Poison pre nego sto sam primetila....tako da ima skupova taj vikend... Ipak nedelja 19-ti...

Jos da se ostali oglase....
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...