Glavni meni

Moto Centar RYU Motors

Započeo Vlada_Ryu, 26 Oktobar, 2010, 04:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlada_Ryu

Moto Centar Ryu Motors doo pored standardnih mehanièarskih usluga vr¹i i sanaciju nastalih o¹teæenja na motociklu nakon pada i sve to na jednoj lokaciji (moguænost preuzimanja i dostave vozila) uz moguænost plaæanja preko raèuna (bitno za osiguravajuæa dru¹tva).

1. Opravka plastiènih elemenata (varenjem preciznim vazdu¹nim mlazom).
2. Farbanje elemenata ili celokupnog motocikla (i rama po zahtevu).
3. Ispravljanje ciklo-elemenata nakon veæe/te¾e havarije prouzrokovane padom motocikla, odnosno; vilju¹ka sa ¹tapovima i trouglovima, felna i diskovi, ram (ma¹inom DATALINER sa laserskim pode¹avanjem parametara), kao i ostalih elemanata; nosaè satova i farova, zadnja/repna kadica, itd. Navedene radnje se vr¹e ukoliko se predhodno zakljuèi da neèe remetiti bezbednost i normalno funkcionisanje vozila.
4. Moguænost nabavke novi i polovnih delova.
5. Izrada nalepnica (u jednoj i vi¹e boja).
6. Monta¾a i balansiranje guma (prodaja Michelin moto-programa).
7. ostalo po potrebi ili dogovoru.

Adresa i kontakt telefoni se nalaze na sajtu firme www.ryumotors.rs

velja

Jel zna neko jel radi ova firma jos. Niko se ne javalja na brojeve sa sajta?

KIZA73

Ja jednom slao mail i odgovorili mi posle metar dana i to nesto sturo.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

velja

Meni SMS nista ... ali ajde to bi preboleo nego ne javlja se niko na one telefone. Ba¹ ¹teta mislio sam da kupim motor :) Moracu da trazim dalje.

castor

Nikad nemaju niti spisak niti cijene za Michelin moto gume...
It's the ride that matters, not the bike…

3006


Major

Nazalost jos uvek smo zemlja koja nema bas ustaljenu naviku da koristi email i da isti proverava, mada mi cudno ako se ne javljaju na telefone.
A sto lepo ne odes do njih i vidis jel rade ili ne?

velja

Pa mislio sam prvo da se èujem telefonom ali otiæi æu. Idem èesto poslovno u zemun pa æu da svratim.

KIZA73

Stvari koje su izlozene na sajtu uopste nemaju u maloprodaji jer nemju ni radnju. Bio sam im u servisu u Zemunu zimus i koliko sam video imali su posla. Hangar im je pun motora za prodaju. Ali se niko ne javlja na telefon  [ludak]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Taraba

Bila neka tema davno na nekom forumu kako neko dolazio sa parama za motor, a oni ga odjebali u fazonu - Zimsko radno vreme, doði juèe. [ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zVuk

ja sam kod njih kupio gume....i neverovatno je kolko su nadobudni......dok sam cekao da mi donesu gume, razgledao sam motore....verujte ljudi da ni za jedan od onih sto sam video, a bilo je tamo 30-40 motora, ne bih dao te pare koje oni traze...

...kad su doneli gume, ja uzo da pogledam, i samo sto sam je uzeo, nisam stigo ni da pogledam, lik onako blago povisenim tonom kaze....sta je gledas?? nova guma!!!.....

....sreca pa sam placo u evrima, pa nije imao da mi vrati kusur, pa sam ustedeo 20 evara...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

velja

Jek si video kolko su trazili za onog dr650r ?

zVuk

moje iskustvo je negde iz marta, aprila bmliga ne secam se tacno.....mislim da tad nisam video nijednog dr-a...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Vlada_Ryu

Izvinjavamo se svim kolegama i potencijalnim kupcima za eventualne neprijatnosti ali Moto centar je zatvoren od 01 septembra i neæe raditi sve do 03.01.2012 zbog velikog obima radova na kompletnoj rekonstrukciji i renoviranju objekta.
Na ¾alost nemamo tehnièku moguænost da objavimo ovo obave¹tenje na sajtu, te klijente koji doðu do nas gledamo svakako da ispo¹tujemo iako nisu ispinjeni osnovni uslovi za rad (zbog gradili¹ta). Meðutim prodajno mesto u ©idu funkcioni¹e normalno.

©to se tièe DR-a on je privremeno povuèen iz prodaje i neæe biti vraæen dok se radovi ne dovr¹e.

Hvala na razumevanju i na strpljenju.

Vlada_Ryu

Jo¹ jedno malo obja¹njenje.
Telefon 060 33 23 001 je u funkciji svakog radnog dana od 09 do 17h.

©to se tièe Michelin programa, kompletna ponuda se nalazi na na¹em sajtu, sa raspolo¾ivim dimenzijama i cenama. U sluèaju potrebnog dodatnog obja¹njenja ili zahteva za slanje kuriskom slu¹bom mo¾ete pozvati na 060.33 23 007 od 09 do 17h-

Pozdrav
Vlada

castor

#15
Moja gre¹ka za gume. Izvinjavam se...

Mada, zadnji put kad sam gledao, a tome ima dosta, nije bilo informacija o cijeni pneumatika.

Pozdrav.

Djole
It's the ride that matters, not the bike…

Uncle Bob

Ma ljudi mozda mozda peru pare pa im je radnja pokrice.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlada_Ryu

Pranje para nam ne¹to slabije ide u poslednje vreme :-)

©alu na stranu, svi modele Michelin moto i skuter programa sa raspolo¾ivim modelima i cenama se nalaze na na¹em sajtu i redovno se a¾urira.
Javljanje na telefone je zaista problem u poslednje vreme jer smo u velikim gradjevinskim radovima, koji se uskoro zavr¹avaju... Ali predhodno naznaèeni brojevi su u funkciji.

Pozdrav svima

velja

©ta da ti kazem ... Zvao sam na najmanje 2 mobilna broja po vi¹e od 2 puta. Siguran sam da su u funkciji jer su zvonili ali se niko nije javio. Onda sam poslao SMS isto ni¹ta. Nisam ja ni¹ta o¹teæen i uvreðen nemoj pogre¹no da me shvati¹. Motor sam neki na¹ao da kupim, a i gume sam izgleda na¹ao.