Glavni meni

Termo prekidac,need help

Započeo Phoenix, 21 Maj, 2011, 17:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Phoenix

Elem,juche u sred guzvanjca u centru sam ustanovio da mi ne radi ventilator! Danas proverio shta je,vent radi kad se premosti i temperaturu pokazuje,osigurach nije znachi termo prekidach! Mogu da ga vozim preko mosta ali bih radije da stavim drugi koji naravno radi  [rolleyes]
Motor CB600F,98-o!
Predpostavjam da pasuje sa nekog drugog modela.
Gde ga naci i ima li mozda ko na prodaju?
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

jevta

Ja i kad imam ispravan termo prekidaè dodam malo instalacije i jedan prekidaè to mogu ruèno da upalim kad ja hoæu.Na autu mi se pokazalo kao dobro zato ¹to kad doðe do automatskog paljenja ,a neka gu¾va i kolona te¹ko se ohladi ovako ja to ¹kljocnem èim je jako toplo i nema pregrevanja.

Phoenix

ok je to ali ne bih da tako ostane! shta ako zagluvim i zaboravim  [ludak]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Havarisan


jevta

Citat: Phoenix poslato 21 Maj, 2011, 17:32
ok je to ali ne bih da tako ostane! shta ako zagluvim i zaboravim  [ludak]
nisi me razumeo trba ga osposobiti al paralelno staviti i ruènu komandu

Phoenix

Citat: jevta poslato 21 Maj, 2011, 17:54
Citat: Phoenix poslato 21 Maj, 2011, 17:32
ok je to ali ne bih da tako ostane! shta ako zagluvim i zaboravim  [ludak]
nisi me razumeo trba ga osposobiti al paralelno staviti i ruènu komandu

ma razumeo sam lepo nego dodao da moram da ga promenim! a to za ruchnu komandu je dobra ideja imash + :D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Ostoja

Trebalo bi da po obliku pashe sa japanskih automobila,  izmeri prechnik davacha i korak navoja pa pozovi Japan Auto u Savskoj ulici u Beogradu, moguce je da temperatura okdanja ne bude ista ali to ti nece bash smetati. Inache, trebalo bi da pashe i sa dugih Hondi, posebno ako je onaj prechnika 16 mm.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mi¹ko_kolo

#7
Na www.facet.it , mo¾e¹ da vidi¹ koji termoprekidaèi pasuju za koje automobile pa ako ne mo¾e¹ da naðe¹ originalni uvek postoji zamenska opcija. Svaki je oznaèen po modelu automobila, preèniku i koraku navoja i temperaturi na kojoj pali ventilator.

slave74

 Ako ne nadjes da pasuje navoj, mozes da uzmes uzi , iste temperaturne  tacke zatvaranja prekidaca, pa na strugu ti odrade reducir, ili siri, al da ima mesa pa da strugar skine , i napravi navoj.Naravno to su samo predlozi za nuzdu, jer mislim da dosta termoprekidaca od raznih vozila  pasuje, a to ti je i  najjeftinija varijanta.
Jesil gledao kontakte utikaca, pretpostavljam da si mu kratko spojio kontakte kablova, pa ustanovio da vent. radi?.

SSZGO

sto bi se zajebavao s tim kad mu havarija vec nasao odgovarajuci...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Ali niko ne prati na casu...

Ostoja

Citat: mi¹ko_kolo poslato 31 Maj, 2011, 21:45
Na www.facet.it , mo¾e¹ da vidi¹ koji termoprekidaèi pasuju za koje automobile pa ako ne mo¾e¹ da naðe¹ originalni uvek postoji zamenska opcija. Svaki je oznaèen po modelu automobila, preèniku i koraku navoja i temperaturi na kojoj pali ventilator.
Nauchih neshto novo, hvala ti.
A i vala neka uzme polovan od Havarisanog i namontira ga, pa neka onda natenane trazi nov, shto jest jest.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Havarisan

ja sam mu to odneo jos na Fruskoj Gori.

Lazic

bre, niko ne prati na casu...

mi¹ko_kolo


Ostoja

Onda josh bolje, problem je reshen.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Lazic poslato 03 Jun, 2011, 02:45
koji problem...?
Lazicu treba lock a ne off...uvek podrkas...mislim pobrkas
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic