Glavni meni

kawasaki z 750 djelovi

Započeo RkAc, 16 Maj, 2011, 20:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RkAc

potreban citav prednji kraj za Kawasaki z 750 2007 godiste, znaci: viljuska, tocak, far, maska, ins. tabla, blatobran.... svaki info je dobrodosao!

Gašpar

Jao druze, ne bih da te mracim u startu, ali tesko da ces naci. Ja sam trazio nesto delova i na kraju sam nesto sredio, nesto kupio novo.
Nekako ih uopste nema u delovima, jedino da se uzme ceo divljak pa da se skine sa njega ono sto je potrebno, a ostalo se rasproda...

despic

izaci ce te toliko da ti je bolje da dodas jos 1000e i kupis drugi :)
a o novim delovima ni ne razmisljaj...tabla ti je samo oko 700e
sacekaj da se javi cika havarisani, on ima nesto za tebe sigurno, ako ne i sve :)
klasican divljak

Havarisan

imam felnu koja je ispravljana, ali nije ni malo kriva. za ostatak delova bi mogao da ti pogledam, a mozda i nesto od tvojih moze da se popravi.

Andjelo

pogledaj na ebay .de ima dosta delova da se nadje polovnih , a ima i neki sa Zlatibora imao sam negde broj ali se zagubio

RkAc

cuo sam da pasuju i stapovi od zx6r 2000 i neko god?? pa ako neko ima to nek javi

easy


RkAc

a ima djelova sto mi treba, nego bih najradje uzeo djelove kod nas. nisam nesto pristalica narucivanja djelova preko interneta

RkAc

Citat: Havarisan poslato 16 Maj, 2011, 22:14
imam felnu koja je ispravljana, ali nije ni malo kriva. za ostatak delova bi mogao da ti pogledam, a mozda i nesto od tvojih moze da se popravi.
Havarisani kolko para je ta felma sto imas?? ima li diskove? ako budem odlucio da ispravljam stapove javljam ti, mada su dosta pokrivljeni... poz