Glavni meni

KUPUJEM PAPIRE ...............

Započeo WOLVERINE, 12 Maj, 2011, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

WOLVERINE




    Kujupem papire za KTM-a LC4 DOMACE  od 2003-2006g............  Moze i ram uz papire........  moze samo papiri........ moze i ram samo ........znaci legalno  .........  tako da sutra kad sastavim FRAKNENSTAJNA moze da se registruje.............   Ponude na PP

mohikanac

Kako legalno,ako uzmes samo papire bez rama................ tu onda mora biti nekog kuckanja  ;D

WOLVERINE


  Pa zato sto sam izvario - napravi ram po svom ukusu......   i unutra stavljam 2 agregata LC4 ..............  ZNACI MORA ATETS...........

mohikanac


zmiya

e bre Mohikanac,nema¹ pojma,on ¾ivi na teritoriji op¹tine Èukarica,tamo je legalno da se èuka..   ;D

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

ЯЭВОЛУТИОН

a postoji i poslovna Cukarica....kao i cukaricka padina...to je ono posle
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

A ¹ta æe ti papiri ako ide¹ na atest,zar onda neide kao samogradnja

Lazic

Citat: zmiya poslato 12 Maj, 2011, 21:54
e bre Mohikanac,nema¹ pojma,on ¾ivi na teritoriji op¹tine Èukarica,tamo je legalno da se èuka..   ;D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl], odlicno... [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

a da ti dam ja telefon coveka da kupis povoljno KTM LC4 620  pa imas i jedan agregat ui papire...a ostaje ti i ramkateupedu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

A wolverine je na teritoriji Rakovice a ne Cukarice....ali je blizu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE

Citat: revolution poslato 12 Maj, 2011, 23:45
a da ti dam ja telefon coveka da kupis povoljno KTM LC4 620  pa imas i jedan agregat ui papire...a ostaje ti i ramkateupedu :)

Koje je god taj KTM?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: WOLVERINE poslato 13 Maj, 2011, 00:05
Citat: revolution poslato 12 Maj, 2011, 23:45
a da ti dam ja telefon coveka da kupis povoljno KTM LC4 620  pa imas i jedan agregat ui papire...a ostaje ti i ramkateupedu :)

Koje je god taj KTM?
98  mislim
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11