Glavni meni

Koga poznajete sa foruma i kako ste se upoznali

Započeo Gašpar, 12 Maj, 2011, 11:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Iz licnog iskustva tvrdim da ovaj forum siri prijatlejstva. Tako sam ja na primer upoznao vecinu aktivnih clanova bas preko ovog foruma.
Da li vi nekoga sa foruma znate licno? Da li je forum kriv sto se znate ili se znate od ranije?  ;D ;D ;D
Ako ste se smuvali preko foruma, slobodno objavite i to  [rofl] [rofl] [rofl]

Kengur

Smuvao 0
Kresnuo 1 (UFFa na kvarno, ali on se sada udao tako da od toga nema vise nista :D ) ;)

Upoznao... XX ljudi

Tebe sam znao samo "virtualno" a  preko MM i licno, Mikicu Mige, Popa, Mazzija, Zenu, Wolwerina, UFFa (ako se ne racuna ono sto smo hteli da se zakucamo u autobus pre par godina), sve ljuda sa okupljanja itd... Da ne nabrajam sada sve, zaboravicu nekog pa ce mi zameriti.. :D :)

Kada bi se malo vise upoznavali licno, manje bi sukoba bilo... ;)

Gašpar

Brate znali smo se mi i pre foruma uzivo... Sta mislis kako si dobio Admina  :P :P :P [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Upoznaoo, pa skroo sve aktivne clanove iz Beograda - Koga nisam, nek se javi  ;D
Iz Zrenjanina takodje  :D
I Dzigija naravno ..

balcan girl

za sad uff, lazic, phoenix, miljan, baffy, nensy, mrki boy, ove s mog kraja naravno :D a posle 22og nadam se i vecinu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

Pa dobro, nasli smo se vece pre nego sto se rodio MM.. :D

ljilja-pei

Ko je vas poznavao, ni pakao mu neæe te¹ko pasti!  :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

baffy

znam balcan girl a upoznale se u Smederevu :D
Never ride faster than your angel can fly...
Pun gas pa polako...

Mortisha

Upoznala preko foruma tebe Gaspare, Uff-a, Phoenixa, Kanarinca, Popa, Nadalinu <3 :), Ljilju-pei, Misu-pei, Noama, SSZGO-a, Niskoletaca, Popsy-ja, Mazzija, Zenu (u njenoj prelepoj jakni :)), Spave-ta (kupila od njega moju prelepu kacigu).... Mozda sam nekoga i zaboravila.... [blahblah] :-[... ako jesam izvinjavam se :)
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

KIZA73

Loshmi Capo (extra lik), Zodiac-bivsi clan [neampojma] (kupio sam od njega street f. masku) i Bane BFL (nisam ga video dvajes godina, a svirali smo u BG/HC band-u  [yahoo]). Ostatak druzine kad mi dozvoli hebena sljaka, da ne mislite da vas izbegavam [thumb_up]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Nadalina

Mnoge ekstra ljude i drago mi je zbog toga! :-*
Dzukela u podznaku

K_A_W_A

Na ovom forumu poznajem desetak ljudi, ali sam ih upoznao preko nekog drugog foruma. A preko ovog foruma sam samo upoznao uff-a i to u SD na skupu. Imao je mm majicu  [clapp]

prpa_zr

Veæinu ljudi koje poznajem sa ovog foruma, upoznao sam ranije na nekim drugim forumima a od MM upoznao sam Ga¹para i  Yoyu na akciji u Zrenjaninu

WOLVERINE


  Ja samo LAZICA   :D :D :D   i njegov kle............ [doh] [doh] [doh] [doh]

Gašpar

Citat: WOLVERINE poslato 12 Maj, 2011, 21:43

  Ja samo LAZICA   :D :D :D   i njegov kle............ [doh] [doh] [doh] [doh]

Ti si najbolje prosao  ;D ;D ;D

Mortisha

Citat: Bastetus poslato 12 Maj, 2011, 14:34
Upoznala preko foruma tebe Gaspare, Uff-a, Phoenixa, Kanarinca, Popa, Nadalinu <3 :), Ljilju-pei, Misu-pei, Noama, SSZGO-a, Niskoletaca, Popsy-ja, Mazzija, Zenu (u njenoj prelepoj jakni :)), Spave-ta (kupila od njega moju prelepu kacigu).... Mozda sam nekoga i zaboravila.... [blahblah] :-[... ako jesam izvinjavam se :)

I Lazica jbt....gde njega da zaboravim  [doh] ;D
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

jevta

Preko ovog foruma nikog licno [doh].
Uglavnom dosta ljudi znam i pre foruma.Malo sam nedrustven po pitanju druzenja u BG tu dolazim samo ako moram pogotovo vecernji izlasci,stariji covek moram da  [zzz].Kad je vozanje u pitanju ako sam slobodan idem [motor]

pit

Citat: WOLVERINE poslato 12 Maj, 2011, 21:43

 Ja samo LAZICA   :D :D :D   i njegov kle............ [doh] [doh] [doh] [doh]

  I ja Lazica al bez KLE ....samo sa vagena.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: pit poslato 12 Maj, 2011, 22:50
Citat: WOLVERINE poslato 12 Maj, 2011, 21:43

  Ja samo LAZICA   :D :D :D   i njegov kle............ [doh] [doh] [doh] [doh]

   I ja Lazica al bez KLE ....samo sa vagena.
Ja UFFa poslovno...a wolwerine mi doveo lazica....vec  nedelju dana me maler bije
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

imam zelju da upoznam Ljilju i Misu-pei.....matori su pa ce odu na onaj svet, a necu ih upoznati...greota
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Jes vala, ali mi ne ¾urimo... Vozim polako, mlaði imaju prednost.
Država je najveći neprijatelj naroda