Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


clutch&brake

jedi govna bas



:-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt


Bori¹a

ako je istina da pametniji popusta, moja kita je sve pametnija i pametnija [rofl]

eclipse4

mozda ga nisam dobro zapamtio,lik danas ispricao...

dodje neko kod lekara zali se nije mu dobro i lekar ga pita:

lekar:
-jel pijes?

pacijent:
ne pijem.

lekar:
-jel pusis?

pacijent:
ne pusim.

lekar:
-stres na poslu?

pacijent:
ne radim.

lekar:
-da nisi sedeo mozda na promaji ovih dana?

pacijent:
nisam sigurno.

lekar:
a jebo si mi majku sada.....

[rofl] [rofl]

Ivan1979

Dosao ciga kod doktora i zali se da ga pole pluca, ne moze da dise, kaslje ,,,,,
Kaze mu doca: cucni
on cucne
jel te sada boli
boli
idi u levi cosak i tamo cucni
ode ciga i cucne ali ga i dalje boli
idi u desni cosak i cucni
ode ciga , cucne, ali ga i dalje boli
idi kod prozora i cucni
ciga ponovo poslusa ali ga i dalje boli
ajd sada na sred ordinacije i cucni
ciga opet cucne ali bol ne prestaje

iznervirano ciga pita doktora: dobro bre doktore cucim ovde, cucim onde ali mene i dalje boli , jel to neka nova metoda lecenja?
Doca :  ma ne, stize mi novi crni stocic pa da vidim gde se najbolje uklapa .

;D

DraganPavlicevic

On:Sreæo,zna¹ li da si ti a,b,c,d,e,f,g,h,j,k!?                                                                                                                                                Ona:©ta to znaèi?                                                                                                                                                                                          On:Atraktivna,bo¾anstvena,cupi prava,divna,elegantna,fina,glamurozna.                                                                                                         Ona:Ah,a ¹ta znaèi to h,j,k?                                                                                                                                                                           On:Ha-ha,jesi ku.ac!

clutch&brake

Citat: DraganPavlicevic poslato 21 April, 2015, 09:36
On:Sreæo,zna¹ li da si ti a,b,c,d,e,f,g,h,j,k!?                                                                                                                                                Ona:©ta to znaèi?                                                                                                                                                                                          On:Atraktivna,bo¾anstvena,cupi prava,divna,elegantna,fina,glamurozna.                                                                                                         Ona:Ah,a ¹ta znaèi to h,j,k?                                                                                                                                                                           On:Ha-ha,jesi ku.ac!

zanimljivije mi citanje bilo nego vic  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ikomline

> ®ena ljuta na mu¾a pa mu ka¾e:
> -Od sad æe¹ sve da plaæa¹, ruèak 10 evra, pranje ve¹a 10 evra, peglanje 10 evra...
> -Muz æuti pa ka¾e: draga, ja bih da se seksamo.
> -E, to æe da te ko¹ta 100 !
> -Pa ja imam samo 50, znaèi ni¹ta od toga, reèe mu¾ i
> okrene se na drugu stranu da spava.
> Ubrzo posle toga zaèu neko ¹u¹kanje u krevetu, okrenu se
> i vidi ¾enu kako ne¹to kopa po torbi pa je upita:
> -©ta to radi¹ du¹o?
> -Tra¾im 50 evra da ti pozajmim, crko dabogda.

DraganPavlicevic

Njanjo,ova tema je humor,pa ako ti je moje pisanije izazvalo bar malo smeha,tekst je postigao svoju svrhu.Na stranu to ¹to ja jo¹ uvek po malo brljam po tastaturi.

mareskin

Citat: ikomline poslato 21 April, 2015, 13:15
> ®ena ljuta na mu¾a pa mu ka¾e:
> -Od sad æe¹ sve da plaæa¹, ruèak 10 evra, pranje ve¹a 10 evra, peglanje 10 evra...
> -Muz æuti pa ka¾e: draga, ja bih da se seksamo.
> -E, to æe da te ko¹ta 100 !
> -Pa ja imam samo 50, znaèi ni¹ta od toga, reèe mu¾ i
> okrene se na drugu stranu da spava.
> Ubrzo posle toga zaèu neko ¹u¹kanje u krevetu, okrenu se
> i vidi ¾enu kako ne¹to kopa po torbi pa je upita:
> -©ta to radi¹ du¹o?
> -Tra¾im 50 evra da ti pozajmim, crko dabogda.


Poslao sam svim udatim drugaricama [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Flavius Valerius Aurelius

Pricaju dve babe...

-'Si cula da umro sin od onog?
-Pa kako...Mlad decko a otac i majka jos zivi.... To bi valjda trebalo redom?
-Pa nije redom, nego random.

con3

Sjedi Mujo u kafani i po obièaju, nakon par rakijica krene njegova prièa o sportskim uspjesima iz mladosti ...

- A kad sam ja ono igr'o fudbala za ®elju, da mi nije onaj kostolomac sjeb'o ljev'cu, igr'o bi za reprezentaciju ...

I tako on melje, melje, prebaci se na ko¹arku koju je igrao u Bosni, pa onda na rukomet, dok Haso ne popizdi i upita ga:

- Jarane, ima'l sporta koji ti nisi igr'o?

Mujo strusi jo¹ jednu:

- Nema, bolan, ja sam ti bio univerzalac!

Haso æe na to:

- A jesi'l' golfa igr'o?

Mujo tresne èokanjem po stolu:

- ©ta igr'o, voz'o jedin'cu prvi po gradu!


con3

Hasu ¾ivciralo ¹to Mujo nakon svake nezgode ka¾e da je moglo biti jo¹ gore. Sad misli kako æe ga zeznut, pa mu ispriæa:
-Jedan èovjek zateko ¾enu kako ga vara. Ubio ¾enu i ljubavnika, zapalio kuæu te na kraju ubio sebe!
-Ah...dobro je. Moglo je biti jo¹ gore!
- Ajd mi bolane objasni kako to misli¹!
- Pa lijepo! Da je do¹ao prekjuèer, zateko bi mene!

con3

Proèitao Mujo knjigu 'Budi gazda u svojoj kuæi'. Oti¹ao u kuhinju i stao pred Fatu. Upro joj je prst u facu i o¹tro rekao:
- "Znaj da sam ja gazda u ovoj kuæi i moja je rijeè zadnja!!!!Veèeras æe¹ napraviti dobru veèeru i kad pojedem, idu dobri kolaèi. Zatim idemo u spavaæu sobu i je@aæemo se onako kako ja hoæu...Onda æe¹ mi spremiti kupku da se fino opustim.Oprat æe¹ mi ledja i obrisati me, a onda donijeti pid¾amu!Nakon toga izmasirat æe¹ mi stopala i ruke!I... pogodi, tko æe me obuæi i poèe¹ljati kad sve to bude obavljeno? "
Fata: " Neko iz pogrebnog !!! "

con3

Zavrsili pijanac pusac i peder zbog svojih poroka kod Boga.Prvi mu priðe pijanac i Bog mu ka¾e:
- Ako popijes jos jednu kap alkohola,past ces mrtav! Nakon njega kaze pusacu:
- Ako povuces jos samo jedan dim cigarete, past ces mrtav!Na kraju se obrati peder:
- Budes li jos jednom je*ao u supak, past ces mrtav!
Odlaze oni van, a pijanac ce drugoj dvojici:
- Ma sto sere, sto mi moze! I izvadi on bocu vina iz kaputa, popije gutljaj i padne mrtav.
Kad je pao, iz dzepa mu izleti kutija cigareta. A peder ce pusacu:
- Ako se sagnes, obojica smo najebali!

con3

Mujo:
- "Haso, zna¹ ¹ta sam, bolan, radio?"
Haso:
- "©ta bolan?"
Mujo:
- "Da bi zadivio svoju curu reko sam joj da imam stra¹no bogata strica!?!
Haso:
- "Iii?? ©ta je bilo??"
Mujo:
- "Ni¹ta. Sad je moja cura, moja strina!?!"

bigsheki

Bleji narkoman u bazenu napusio se od vutre ne zna gde je levo , samo mu oci iz bazena vire ceo dan u bazenu.Prolazi pored njega neki deda par puta ovaj cuti ne progovara. Posle sedmog puta pridje deda i pita: je li sine jel si dobro a dzanjki mu kaze : deda izvuci me odavde ispunicu ti tri zelje :)

ikomline

Citat: bigsheki poslato 24 April, 2015, 22:29
Bleji narkoman u bazenu napusio se od vutre ne zna gde je levo , samo mu oci iz bazena vire ceo dan u bazenu.Prolazi pored njega neki deda par puta ovaj cuti ne progovara. Posle sedmog puta pridje deda i pita: je li sine jel si dobro a dzanjki mu kaze : deda izvuci me odavde ispunicu ti tri zelje :)

https://www.youtube.com/watch?v=mwJvwDRf-bo

eclipse4

Zautavi policajac vozaèa:
-Smrdite na alkohol, jeste li pili?
-Jesam.
-©to ste pili?
-Pi¹i gra¹evinu, jer Chardonnay ionako neæe¹ znati napisati.