Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4


Ðura je pozvao mamu na ruèak.

Za vreme ruèka majci nije promaklo da je Ðurin cimer Pera vrlo zgodan
i mi¹iæav. Ona je veæ du¾e sumnjala da su njih dvojica ne¹to vi¹e od
cimera, pa je pitala Ðuru je li je to istina.

Ðura je ubeðivao majku da su oni samo cimeri i ni¹ta vi¹e od toga.

Nedelju dana kasnije Pera upita Ðuru:

- Jesi li vidio onu kutlaèu? Nema je otkad je tvoja mama bila ovde na
ruèku. Nije ju valjda ona uzela?

Ðura nije u to ni sumnjao, ali je ipak majci poslao mail:

“Draga majka, ne ka¾em da si ti "uzela" ili da "nisi uzela" kutlaèu,
ali fakat, otkad si bila kod nas, nigde je nema. Pozdrav, Ðura.”

Par dana kasnije Ðura dobije majèin odgovor:

“Dragi Ðuro, ja ne ka¾em da ti "spava¹" ili da "ne spava¹" s Perom,
ali fakat, da on spava u svom krevetu, veæ bi odavno prona¹ao
kutlaèu.”

eclipse4

#5681
Citat: Jecko poslato 06 Oktobar, 2014, 21:45
Pazi njen komentar....najgore muvanje u zivotu..... Danas sve same ribe i frajeri jbt....



ne verujem da je to njanja....mozda i jeste bio on,al je bio trezan garantovano,jer da je bio pijan prvo bi je nazivao UFF (kad god dodje na forum pijan on se sve uffu obraca)   [rofl]

a kao drugo,sigurno bi joj rekao : "neji dxa sam tone cetniski al balgo ono ke te imxa"   [rofl] [rofl] [rofl]

Slaninar

Citat: njanja poslato 06 Oktobar, 2014, 21:01
Brate pre nemam pojma koliko ali skoro nekoj ribi sam prisao i rekao u kafani nije da sam toni cetinski ali blago onom ko te ima... i posle par nedelja izadje ispovest prisao mi tip i rekao bla bla bla... u fazonu koji jad... [facepalm] [facepalm] [samoubistvo] [samoubistvo] [rofl] [rofl] :-[ [flashing] [flashing]

Razlika izmeðu glupe i super fore je da li joj se sviða¹, ili ne. Da te je gledala i htela da joj priðe¹, onda bi bio ba¹ duhovit. Meni su generalno glupe te fore ¹to su unapred smi¹ljene tipa "superReèenicaDveZaStartRibe".  Kontam da one to progutaju ako im se ba¹ svidi¹, ali da bi bolje bilo samo "æao, aj' se upoznamo".
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...vidi se odma ¹ta ti je iskusni jebaC (sa C kao cipela) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 07 Oktobar, 2014, 13:14
...vidi se odma ¹ta ti je iskusni jebaC (sa C kao cipela) ;)

Jeste, menjam i ruku redovno!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Kad si pijan padaju standardi pa je veca verovatnoca za prolaz....kad si trezan onda pucas visoko.....i obicno je nasis...osim ako nisi bas u teranju i standardi ne postoje.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigsheki

ispoveda mi se starac uz kafu....e zete,kad sam bio mlad...dosla konobarica u selo,dobraaaaa,ja oblecem oko nje danima,fakala me visina kaze jer sam nizak,i posle par dana kaze:aj reci ko te jebe da odem da mu popusim ...(i posle me zena napushava kad kazem da joj je cale pedercina)

mkt

- E de si, brate, ¹ta radi¹? O¹ na fudbal veèeras, fali nam jedan?
- Neæu, jebe¹ fudbal. U frci sam trenutno. Idem veèeras u Maderu na spid dejting, pa spremam govor u saradnji sa ogledalom. Slu¹aj i reci mi da l valja.
Khm...æao, ja sam Javor. Jebiga, æale malo popio, trebalo je Davor. Nebitno. Iam 34 godine, a za dve æu da napunim 36. Radim kao brend menad¾er u fabrici patofni i klompi. ©ef ceni moju viziju. Znam da pravim tabele u ekselu i prezentacije u paueru. Idem na skvo¹ dvaput nedeljno, kao i na golf sa Ðurièkom svakog 14. juna. Kad sam bio mali jeo sam sline i mama je mislila da sam idiot. Kasnije se ispostavilo da je bila u pravu. Èitam. Puno èitam. Ako me pita¹ da li da se odluèim izmeðu Hemingveja ili Tagorea, morao bih da se zamislim. Vajld ipak. Oskar Vajld, ne Ber Grils vs Vajld. Mada, gledam i diskaveri, naravno. Volim da bacim pogled na emisiju kad love krabe pa se posle pobiju. Mislim da je sve to name¹teno. Èips je masan, heljdino bra¹no je zdravo. U zdravom telu, zdrav i dug...Brate, ¹ta misli¹?
- Onako drugarski?
- Najiskrenije.
- Neæe¹ jebati. Aj na fudbal.

eclipse4

nije bas vic




Razlika izmedju starih Srba i Amerikanaca



Tako je, ka¾u, govorio Dr Veselin Saviæ, neuropsihijatar:



Dr¾eæi predavanje u Americi o razlici u navikama i mentalitetu Srba i

Amerikanaca, Veselin Saviæ je istakao za njega presudan detalj:


"Na¹a carica Milica, kad joj je poginuo mu¾, oti¹la je u manastir, a na

mestu gde ga je prvi put ugledala podigla crkvu (Ljubostinju), a va¹a

princeza ®aklina Kenedi posle pogibije D¾ona Kenedija je digla noge

prvom bogatom Grku (Onazis) koji je na nju nai¹ao. To je drastièna

razlika meðu nama i zato èesto ne mo¾emo da se razumemo."

bigsheki


penzos

Pa gde se seti PROF DR SAVIÆA (namerno velikim slovima, jer je bio stvarno...mnoooogo velik èovek)! Mnoge njegove izjave se preprièavaju kao vicevi! Ba¹ smo ga pominjali pre par dana, kada je moja gospoða branila diplomski!  Saviæ je bio predsednik komisije za odbranu doktorske disertacije na neuropsihijatriji. Veæ kako ide, skupila se familija, prijatelji ...

Gospoða dr odbranila, svi zadovoljni, daju pozitivno mi¹ljenje, jedino Saviæ zami¹ljen. Sada se èeka njegova ocena i pitanje kao predsednika komisije, pa da slave.

PROF DRgleda gospoðu, gleda ona njega...

I sledi pitanje:
"Sine, bil' ti dala meni pièke?"

Svi zaprepa¹æeni, muk...

On opet:
"Sine, ja te lepo pitam, bil' ti meni dala pièke?"

Ona se rasplaka, suza suzu goni, pa kako vi to meni,  :'(  :'(  :'(

I na to æe on:
"E moj sine, znas li ti jadna, ¹ta tebe èeka sa ludacima... pa neæe¹ ti izdr¾ati ni jednog jaèeg ludaka, kod prvog æe¹ se slomiti kad poène da ti ga sipa, a svaki drugi æe ti tra¾iti pièke... Kad ovo nisi izdr¾ala... bojim se ja da taj te¾ak posao nije za tebe. Mnogo si, sine osetljiva a hoæe¹ da radi¹ sa ludim ljudima."  [kralj]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

jebem li ga meni ludaci obièno trazili cigaru :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

joka

A oni, ¹to ne pu¹u?  [neampojma]   [cheers]

balcan girl

na psihijatriji u æupriji svi ludaci puse :D elem a najbolja reèenica koju sam ja èula od ludaka je kad sam se mimoilazila sa jednim na ulaznim vratima a on u kosulji i kaze mi pazi se ludaci su napolju :D :D :D ja se nakezim i kazem da znas da si u pravu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

Citat: Slaninar poslato 07 Oktobar, 2014, 13:35
Jeste, menjam i ruku redovno!  :)
Ili sto ono kazu >> ide ti sex od ruke <<  ;D

clutch&brake

Kada ti devojka kaze bebo... ti zaplaci i trazi sisu  [rofl] [rofl] [clapp] [clapp]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Hocemo da ustenemo ili sex?
Ustacemo!!!
Ok, u usta cemo

[rofl] [rofl] [kralj] [klanjam_se]

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

On : Jel si slobodna veceras??
Ona : Jesam. Sto??
On : Aa boli te uvo, mozes da se
odmoris...

Andreja

Ne jebe lep nego ciga sestru.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D