Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Citat: pittatore poslato 14 Februar, 2014, 22:07
Koji ris najvise voli da se mazi???
- Klitoris

mazi je klitoris? Brate iskuliraj loma :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pittatore

Mazzi ili mazi? :)

clutch&brake

Ide mujo pijan kuci i zvoni fata... kaze fata ne otvaram pijanduro... idi tamo gde si i bio... kaze muja nosim cvece za najlepsu zenu... raznezi se fata i otvori a ono nema cveca... gde je cvece pit fata? Gde je najlepsa zena pita mujo [facepalm]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

 [facepalm] [facepalm] [klanjam_se] [klanjam_se]

RANIJE SE ZNALO , ODMAH U PORODILI©TU TI KA®U: MU©KO JE!

...Danas èeka¹ da odraste pa da se samo izjasni.

eclipse4

Rodi ¾ena riðokoso dete. Zabrinuta, ode kod doktora:
- Doktore, kako je moguæe da je dete riðe, kad smo i mu¾ i ja plavi?

-Imate li crvenokosog roðaka?

- Ne.

- Èesto ste vodili ljubav?

- Pa i ne ba¹... jednom godi¹nje.

- Aha, to je to! Od rðe gospoðo, od rðe.

guri

Ide Mujo Mostarom i vidi Tarzana kako se sprema da skoci sa mosta u Neretvu.
- "Nemoj skakat majke ti, ima kod nas dole puno ¹koljki", obrati se Tarzanu.
- "Ja sam Tarzan, kralj svih ¾ivotinja i ne bojim se ni lavova, ni tigrova pa ni tih va¹ih ¹koljki."
Rece Tarzan, skoci, napravi dvostruki salto i ne izranja 5 min.
Izlazi sav krvav i pita Muju:
- "Majke ti, kakve su vam to ¹koljke tamo dole?"
Veli Mujo:
- "Pa ima¹ dvije od fice, jedna od lade......

guri


guri

-Cedo, zavejan je Feketic!!!!!
-Cega paketic??????

Driver023

Sedi zec u ¹umi i ne¹to pi¹e. Nailazi lisica i pita: - ©ta to pi¹e¹ zeko? - Doktorsku disertaciju - odgovara zec. - Svaka ti èast! Koja je tema tvoje disertacije - opet upita lija. - "Kako odrati lisicu" - mrtav ’ladan reèe zeka. - Ma kako te samo nije sramota! Kako se usuðuje¹ - povika lija, zgrabi zeca i odvuèe ga u grmlje. Iz grmlja se èuje lomljenje, vika, urlici - zeka izlazi, strese pra¹inu sa sebe i nastavi da pi¹e. Nailazi vuk i pita ga: - Zako, ¹ta to pi¹e¹? - Bravo majstore! Koja je tema tvoje disertacije - upita vuk. - "Kako odrati vuka" - odgovori zeka. - Ma kako se samo usuðuje¹ - povika vuk, zgrabi zeku i odvuèe ga u grmlje. Opet buka, vika, povici... Posle nekog vremena izlazi zec iz grmlja, a za njim njegov drugar meda, koji reèe: - Je l’ si video zeko - nije bitna tema disertacije, nego je bitno ko ti je mentor! 

Gavrilo

Nadam se da nije veæ bilo....

Zemlja Srbija je fenomen:

Ima predsednika koji ne zna engleski i kralja koji ne zna srpski!

· Èlanak jednog amerièkog novinara :
"Ima na Balkanu jedna zemlja, koja se granièi sama sa sobom. Gde ¾ive najlep¹e ¾ene, a natalitet opada. Gde nezaposleni najvi¹e rade, gde na najplodnijoj zemlji ¾ive ljudi koji gladuju. Gde vozovi kasne po redu vo¾nje. Gde svi igraju fudbal, a pobeðuju u vaterpolu, ko¹arci, rukometu ili odbojci. Gde svi ¾ure na posao, a niko ne sti¾e na vreme. Gde osmoèasovno rad...no vreme traje dvanaest sati. Gde je zdravstvo besplatno, a leèenje skupo. Gde su novinari slobodni da napi¹u ¹ta god im se naredi. Gde je svetska kriza dobila dr¾avljanstvo. Gde su javne nabavke tajne, a dr¾avne tajne javne. Gde se ratovi nikad ne zavr¹avaju. Gde se istorija ponavlja svaki dan. Gde su najbogatiji oni koji nikad nisu radili. Gde je strana valuta uzeta za domaæu. Gde ljudi slave slavu, a psuju Boga. Gde pametne zbog nerazumevanja progla¹avaju ludacima, a ludake sposobnima. Gde nepismeni pi¹u istoriju. Gde su zakoni nezakoniti, a anarhija normalno stanje. Gde vlast prezire graðane kao ne¾eljene svedoke. Gde se ¾ivi od buduænosti, jer na sada¹njost nemaju pravo. Gde se svako svakome sme¹ka, a niko nikome ne ¾eli dobro. Gde sudski postupci traju du¾e od ¾ivota. Gde su samo poplave naèin navodnjavanja zemlji¹ta. Gde prizivaju diktatora, a demokratiju smatraju porezom na budale. Gde smatraju da æe zemlja vi¹e napredovati ako ¹to vi¹e nazaduje. Gde nisi normalan, ako ne poludi¹. Gde ¾ivi¹ samo zato da bi umro, gde je vreme beskonaèno, a vlast besmrtna...

Ivan1979

Do¹la unuka kod bake na selo i kada je ogladnela ka¾e:
- Bako, hoæe¹ da mi napravi¹ pomfrit.
- A ¹ta ti je to, sine?
- To ti je kad se krompir izre¾e, stavi na vruæe ulje i ispr¾i.
Napravi baka pomfrit.
- Bako, ima¹ li keèapa?
- A ¹ta ti je to, sine?
- To je ono ¹to se stavlja u pizza-u.
- E, ne i¹la ti ja dete u ovo doba ku*ca po selu tra¾iti.


Ivan1979

Umrli baba i deda zajedno, i na ulazu u raj doèeka ih Sveti Petar reèima:
- ®iveli ste lepo i pristojno, idete u raj, pa ako ¾elite, prove¹æemo vas u obilazak.
I ¹etaju se tako dva sata, a oko njih sve lep¹e od lep¹eg: prekrasne poljane, potoci, planine, svi lepi i veseli, hrane i piæa koliko hoæe¹.
Nakon obilaska deda æe besno babi:
- Jebala te makrobiotika, mogao sam ovde doæi pre dvadeset godina!

[rofl]

Ivan1979

Do¹ao Ciga kod doktora i ¾ali se na bolove u uhu. Doktor pita:
- Dobro, a kakvi su ti simptomi?
Ciga:
- Simptomi su mi odlièni. Najvi¹e mi se sviðaju Homer i Bart!

:D

Zverinjak II


Udaje se Fata i kako se svadba blizi ona sve tu¾nija. Vidi to njena baka i krene da je tje¹i i savjetuje:
- Vidi, curo, nije to ni¹ta. Prvu noæ malo æe boljeti, al` ¾ensko si, mora se trpjeti. Proèi æe.
  Drugu noæ æe te isto boljeti al` manje. A treæu noæ nema ni¹ta da boli, samo neka milina æe te obuzeti po trbuhu!
  A Fata æe:
- Ma nije to bako. Ja se jebem ko zmaj, nego .... ne znam kuvati..

hpg

Mama, ¹ta je to transvestit?
Eno ti tate, pa pitaj nju!
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

clutch&brake

Posto nece mazzi moram ja...

doji ciganka mladje dete a starije iz prikrajka gleda sise... vidi ga ciganka i pita: sta gledas? Jel sise? Mali zbunjen pa ne pa ovo pa ono... kaze njemu ciganka... a pa ti imas 12 god veliki si... dace ti mama picke  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

goranvojska

crno brate njanjo

El Jefe

P. Danju laje a nocu pliva?
0.Tastini vestaci
Друштво за заштиту од животиња

guri

Zaustavi policajac braèni par zbog brze vo¾nje.
®ena odmah poène psovati i vikati na policajca:
- Nismo brzo vozili, kako si tako bezobrazan, hoæe¹ na¹e novce, tko te samo postavi tu, banditu jedan, e neæe¹ dobit’ na¹e novce, sram te bilo, nas æe¹ pljaèkati, e ne, bome neæe¹, majke mi, ne dam!
Policajac mahnu èovjeku da vozi.
- A kazna? – upita èovjek.
- Ma samo vozi, ka¾njen si ti i previ¹e..

metarex

Citat: guri poslato 22 Februar, 2014, 18:35
Zaustavi policajac braèni par zbog brze vo¾nje.
®ena odmah poène psovati i vikati na policajca:
- Nismo brzo vozili, kako si tako bezobrazan, hoæe¹ na¹e novce, tko te samo postavi tu, banditu jedan, e neæe¹ dobit’ na¹e novce, sram te bilo, nas æe¹ pljaèkati, e ne, bome neæe¹, majke mi, ne dam!
Policajac mahnu èovjeku da vozi.
- A kazna? – upita èovjek.
- Ma samo vozi, ka¾njen si ti i previ¹e..

jbt ovo ko da je moja zena.... isto ima obicaj da diskutuje sa murijom... [facepalm]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo