Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Nakon puno godina opet Bog pogleda zemlju. Ljudi su postali pokvareni i nasilni. Zbog toga Bog zakljuèi da ih uni¹ti kao ¹to je to veæ jednom, pre puno godina uèinio op¹tim potopom.
I reèe Bog Noi:
"Noa, sagradi jo¹ jednom brod od kedrovine, kao i onda -300 lakata dugu, 50 lakata ¹iroku i 30 lakata visoku. ®elim na zemlju poslati drugi op¹tii potop.
Ljudi ni¹ta nisu nauèili. A ti u brod uzmi svoju ¾enu, tvoje sinove i njihove ¾ene i od svake ¾ivotinjske vrste po dvoje, mu¹ko i ¾ensko. Za ¹est meseci poslaæu veliku ki¹u.
Noi to ba¹ ne bi pravo; pa zar opet? Opet 40 dana ki¹a i 150 neprijatnih dana na vodi zajedno sa svim ¾ivotinjama i bez televizije.
Ali Noa je bio poslu¹an i obeæa da æe uèiniti tako kako mu je Bog naredio.
Nakon ¹est meseci nadvi¹e se tamni oblaci i poèe padati ki¹a. Noa je sedeo u svom vrtu i plakao jer nije sagradio Brod.
"Noa", povika Bog, "Noa, gdje je brod?"
Noa pogleda u nebo i reèe: "Gospode, budi mi milostiv!"
Bog ga opet upita: "Gdje je brod, Noa?? Noa obri¹e suze i reèe:
"Gospode, ¹ta si mi uèinio?
Najpre sam u op¹tini podneo molbu za graðevinsku dozvolu. Oni su najpre mislili da ¾elim graditi nekakvu ekstravagantnu
¹talu za ovce. Nisu se sna¹li s nacrtom i oblikom projekta, a da bi  to
trebao biti brod nisu ni poverovali. I tvoje mere su izazvale pometnju,
jer niko nije znao koliko je dug lakat, pa je moj arhitekta morao  napraviti novi nacrt.
Molbu za graðevinsku dozvolu su najpre odbili jer brodogradnja u naselju nije dozvoljena. Kad sam konaèno na¹ao odgovarajuæe mesto iskrsnuli su drugi problemi.
Sad se, na primer, sve vrti oko pitanja, treba li brod  vatrostalna vrata,
ureðaj za ga¹enje po¾ara i rezervoar za vodu, za sluèaj po¾ara. Ali kada
sam im objasnio da æe vode biti i previ¹e, puno vi¹e nego ¹to je potrebno za ga¹enje po¾ara, odveli su me slu¾benom psihijatru.
Nakon toga mi je gradska uprava telefonom javila da mogu sagraditi brod, ali da je moja stvar kako æu ga transportovati do najbli¾e vode. Na njihovu pomoæ ne mogu da raèunam, jer je gradonaèelnik smenjen. A onda me pozove jedan drugi dr¾avni slu¾benik iz iste gradske uprave koji mi je objasnio da je njihova uprava jako orijentisana na stranke, da im ¾eli pomoæi i  upozorio me da kod EU u Briselu mogu tra¾iti podsticajna sredstva za brodogradili¹te; molbu sam morao prilo¾iti u osam primeraka i na tri slu¾bena jezika EU.
Prestao sam tra¾iti kedrovinu. Libanska se kedrovina vi¹e ne sme uvoziti. Kad sam onda u ¹umi hteo kupiti drvo, reèeno mi je da je zabranjena seèa, jer  tako propisuje zakon. Navodno to ¹teti klimi. Osim toga bi morao dokazati da sam posadio onliko stabala koliko bih posekao. Kad sam im  rekao da uskoro uop¹te vi¹e neæe biti  nikakve prirode i da je besmisleno saditi nove biljke i drveæe, posetio me po drugi put slu¾beni psihijatar.
Tesari, koje sam anga¾ovao za gradnju, su mi onda rekli, da æe se oni sami pobrinuti za drvo. Ali oni su najpre izabrali radnièki savjet, koji je najpre sa mnom hteo potpisati kolektivni ugovor. Ali kako se nismo slo¾ili oni su stupili u ¹trajk.
Bo¾e, zna¹ li ti uop¹te koliko danas majstori tra¾e za svoj rad? Èime æu ja to sve platiti?
Kako je prolazilo vreme ja sam poèeo skupljati  ¾ivotinje. U poèetku je to dobro i¹lo; bar su dva mrava jo¹ ¾iva. Ali kad sam hteo uveriti dva tigra i dve ovce, da zbog vi¹ih interesa moraju jedno vreme ¾iveti u miru,
javilo se dru¹tvo za za¹titu ¾ivotinja i izjasnilo se protiv ovakvog dr¾anja ¾ivotinja.

Bo¾e, da li je tebi uop¹te jasno, da mi treba dozvola za transport ¾ivotinja prema zakonima EU?
Veæ sam na 22. stranici formulara ali momentalno ne znam ¹ta da navedem kao cilj transporta.
A da li si ti uop¹te znao da se na primer rogate ¾ivotinje ne smeju transportovati za vreme parenja?
A ti  zna¹ da su  jeleni skoro stalno u tom poslu.
A i bik ne misli ni na ¹ta drugo nego samo na parenje.
Nadam se da ti je jasno da za transport kuniæa moram voditi raèuna o 43 kojekakva propisa.
Moj advokat upravo proverava da li ti propisi va¾e i za divlje zeèeve.

Uostalom, ako bi mogao nekako srediti da brod plovi pod tuðom zastavom, a plovio bi samo Jadranom (mo¾da je bolje Dunavom do Crnog mora), onda bi to uveliko pojednostavnilo èitav postupak dozvole. I ti mo¾e¹ bar ne¹to uèiniti za mene.
Jedan od Greenpeaca mi  je objasnio da mokraæu, izmet i ðubre iz ¹tale ne smem bacati u vodu.
Kako si ti to uop¹te zamislio? Prvi put je sve i¹lo bez ikakvog problema!

Tako, Gospode, ja vi¹e ne mogu;  veæ sam sav oèajan! Ne bi li ipak bilo bolje da na brod  uzmem i mog advokata?"

I Noa opet poèe plakati. Ki¹a prestade, nebo se razvedri a sunce zasja.
I na nebu se pojavi prekrasna duga. Noa pogleda pa se nasme¹i.
"Gospode,  neæe¹ uni¹titi zemlju?"
Tada  reèe Bog:
"O tome vi¹e ne  razmi¹ljam, jer to æe uraditi va¹a dr¾avna uprava."

prpa_zr

dao bih ti krs' ali nije sme¹no kad je istinito :(

mkt

Leze muskarac i zena na krevetu i gledaju u plafon.

Misli zene :
- " Cuti.
Nece da razgovara.
Ne voli me, a mozda je nasao drugu ... "

Misli muskarca :
- " Muva.
Muva na plafonu, kako li se samo drzi jbte, kako ne padne ?

Major

Citat: mkt poslato 16 Novembar, 2013, 03:18
Leze muskarac i zena na krevetu i gledaju u plafon.

Misli zene :
- " Cuti.
Nece da razgovara.
Ne voli me, a mozda je nasao drugu ... "

Misli muskarca :
- " Muva.
Muva na plafonu, kako li se samo drzi jbte, kako ne padne ?

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

clutch&brake

Sasa Matic kod Ivana Ivanovica i njegova izjava:

Ja manjeg coveka nisam video :) :) :) :)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Obisla zena muza u zatvoru i pita ga dragi kako si?
Kao kod kuce kaze muz...
Hrana je neukusna,garderoba nije ispeglana i ne smem nigde da izadjem :) :) :)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE


Zovem se Marina imam 27god. Dobro sam gradjena i sve, ali volim grah nakon kojeg imam uzasne vjetrove, smrde ko rafinerija u Bosanskom Brodu, i ova prica pocinje ovako: Jednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina i zaljubila se . Kada je postalo jasno da æemo se o¾eniti, odluèila sam prestati jesti grah. Nekoliko mjesec
i kasnije, na moj rodjendan, pokvario mi se auto dok sam se vraæala kuæi
s posla. S obzirom da sam ¾ivjela na selu, pozvala sam mu¾a i rekla mu da æu kasniti, jer sam morala pje¹aèiti kuci. Iduæi tako, uz put sam nai¹la na jednu malu krèmu iz koje se ¹irio miris graha i ja jednostavno nisam mogla odoliti. Po¹to sam imala pred sobom jo¹ dugo pje¹aèenje, predpostavila sam da æu se putem osloboditi svih nuspojava dok ne stignem kuæi . U¹la sam u krèmu i za èas posla sam 'sredila' tri porcije graha. Kada sam nastavila pje¹aèiti, potrudila sam se osloboditi plinova. Kad sam stigla, moj mu¾ je bio radostan ¹to me vidi i veselo je re
kao: - 'Draga, imam iznenaðenje za veèeru!' Zatim mi je stavio povez preko oèiju i odveo me do stolice za stolom za veèeru. Sjela sam, i ba¹ kad je htio da mi skine povez, zazvonio je telefon. Naterao me je da mu obeæam da neæu dirati povez dok se ne vrati, i otisao da se javi. Grah koji sam pojela je jos uvek radio i pritisak je postao nepodno¹ljiv, tako da sam iskoristila priliku dok se moj mu¾ ne vrati, nagla se na jednu stranu i 'pustila' jedan. Ne samo da je bio glasan, nego je i smrdjeo kao kada kamion s ðubrem, prolazeæi pored pilane, pregazi tvora. Uzela sam salvetu s krila i ¾ustro odpuhala smrad. Zatim sam se nagla na drugu stranu i odvalila jos tri. Smrad je bio gori od kuhanja kupusa. Naæuliv¹i u¹i na telefonski razgovor u susjednoj sobi, nastavila sam ovako da ni¾em narednih nekoliko minuta. Zadovoljstvo je bilo neopisivo. Kada je pozdravljanje preko telefona oznaèilo kraj moje slobode, uèinila sam jos nekoliko brzih kru¾nih pokreta salvetom da raspu¹em sve, vratila salvetu na krilo i uz osecaj zadovoljstva i olak¹anja, spustila ruke na krilo. Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguæ izraz kada se moj muz vratio i isprièao se ¹to se tako dugo zadr¾ao. Pitao me jesam li virila a ja sam ga uvjerila da nisam. U tom trenutku, skinuo mi je povez i dvanaest gostiju koji su sjedeli za stolom u glas je uzviknulo: - 'Sretan rodjendan!'

clutch&brake

Zasto nema sexa u drzavnim firmama?
Sve rodbina
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

Citat: njanja poslato 17 Novembar, 2013, 22:18
Zasto nema sexa u drzavnim firmama?
Sve rodbina
Sti èuo za incest. :P [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Ivan1979

Sretnu se dva crnogorca ,
kaze jedan :
juce sam ceo dan radio !

Ma nemoj, a dje ti je antena jado ?


clutch&brake

Kako ciga kupuje texas jaknu?
Daj mi gornji deo farmerica
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ivan1979

 
Afrika ne moze da bude daleko, kod nas u fabrici radi jedan crnac i na posao dolazi biciklom.

clutch&brake

Sine za koliko dolazis iz kafane?
Za 50 evrica cale
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ikomline

Ispraæa majka sina Crnogorca u Ameriku, plaèe,
kuka, ne mo¾e da se zaustavi. Te¹i je drugi sin:
 ©ta ti je majko, pa vratiæe se on, ne ide u
Beograd!.....

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

balcan girl

Najjaèi su parovi koji se posvaðaju i odmah stave na fejsu da su slobodni. I ja se posvaðam sa roditeljima, pa ne stavim da sam siroèe.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bucko


Mu¹karac sedi u baru hotela u Parizu, u èijoj se kongresnoj sali odr¾ava savetovanje na najvi¹em nivou evropskih operatera mobilne telefonije.
Opazio je prelepu ¾enu, koja sedi blizu njega. Pomislio je u sebi
"Uh, tako zanosna, mora da je prevodilac nekom dosadnom direktoru.
Pitam se za koju li kompaniju radi?"

Nadajuæi se da æe moæi da je smuva, naginje se ka njoj i izgovara slogan kompanije VIP Austrija:
"Va¹e zadovoljstvo je nas posao".
®ena ga je pogledala bledo, i on je odmah pomislio
"Pa, oèito ne radi za VIP".

Sekund kasnije, pade mu na pamet drugi slogan, te se nagnuo ka njoj i rekao:
"Ne gubite vreme sa drugima, opet æete doæi kod nas..."

Zbunjeno je gledala. Odmah je prebrisao sa svoje liste kompaniju "Vodafon Britanija".

Pomislio je "Mo¾da radi za "Telenor" i rekao:
"Sa nama nikad niste usamljeni".
Ovog puta, ¾ena se okrenula prema njemu i rekla:
"©ta bre hoæe¹, budalo jedna!?"

Mu¹karac se nasmejao i rekao:
"Aaaaaaa, Telekom Serbia!"


dusankobgd

Naleteh na netu sa kojim forama prilaze ribama...  [samoubistvo]

“Mala, daj picke, znam da ima¹!!”
“E slatkisu, neko je prdnuo, ajde idemo napolje.”
“Meni je tako mali da ti ne bi ni osetila, a meni bi puno znacilo!”

eclipse4

Vozi èovek kola, a ¾ena mu stalno dobacuje:
- Sporije, sporije, sporije vozi!
Kad u isto vreme otpozadi poèe i ta¹ta:
- Br¾e zete, br¾e.
U jednom momentu èoveku pukne film i povika:
- Dobro, bre, ¾eno, p.... mu materina, pa ko ovde vozi kola?!
Ti ili tvoja majka?!

eclipse4

Sudija, s obzirom na kontradikcije u izjavama, ka¾e:

"Hajde, Fato, da èujemo kako se dogodilo to silovanje?"

Fata:

"Evo ovako je bilo! Najpre me bacio na zemlju i poèeo mi skidati odjeæu, a potom mi svezao i usta i ruke. Da nisam ra¹irila noge... i njih bi svezao!''

dzimika

juce status kod drugara

izjava dana u kancelariji (lovacke price o muskosti)...
kaze kolega: ja karam dva minuta!!! ko je svrsio, svrsio