Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Burazer

#4540
 :D :D :D
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

eclipse4

Do¹ao neki 80-godi¹nji dedica u bolnicu,
trebao ne¹to operisati,
a za operaciju su ga morali obrijati u predelu genitalija.Kad je do¹la sestra,otkrila ga,
ugleda njegov ogromni komad.
- Opa, dedo, to je bila prava stvar -
reèe sme¹uæi se....
- E, dete moje, nije to ni¹ta.
Pre 10 godina jo¹ sam mogao na njega obesiti kantu vode i odneti je 100 metara daleko -reèe deda.
- A sad! To vi¹e ne mo¾ete? -znati¾eljno æe sestra.

- Ma ne mogu. Izdado¹e me kolena!

eclipse4

Pitanje / za ¾ene/:
- ©ta nabaviti? Mu¾a ili psa?
Odgovor:
- Zavisi, hoæe¹ li da ti neko usere samo tepih ili celi ¾ivot.

eclipse4

Trèi zeka kroz ¹umu i zatekne liju ispod drveta kako mota d¾oint, pa joj ka¾e:
- Daj, lijo, nemoj to da radi¹, ajde da trèimo, to ti je ono pravo - zdrav ¾ivot, èist vazduh, razume¹.
Lija baci sve i poèe da trèi sa zekom, ali naiðo¹e na vuka koji se sprema da izvuèe liniju, a oni mu reko¹e da baci to sranje i da trèi sa njima, jer to je ono pravo, jebe¹ koku.
Trèe sad oni tako zajedno kad naiðu na medu koji se sprema da se rokne u venu ¾utim, a oni sad svi na njega:
- Ajde bre, medo, baci taj ¹ljam, poði sa nama da trèimo malo, zna¹ da su fiskultura i d¾oging pola zdravlja, jebe¹ to sranje.
Meda ih pogleda pa im reèe:
- Mar¹, bre, u pizdu materinu, pa zar svaki put kad zeka uzme ekstazi mora da trèi cela suma!

eclipse4

Sreli se Haso i Mujo nakon dugo godina i pita Haso Muju:
> - "Kako su ti sinovi, ¹ta rade?"
> - "Ma¹ala, prvi mi sin modni dizajner, drugi frizer, treæi maneken."
> - "A èetvrti?"
> - "A èetvrti je isto peder."

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Burazer

nije vic al dobra stvar:
Jedan starac ¾iveo u jednom selu. Hteo je da posadi paradajz, ali bilo je potrebno da uzore ba¹tu, a to je za njega bio i preveliki napor.
-Njegov sin, koji je uvek radio sa njim u ba¹ti, sada je u zatvoru. Starac je napisao pismo sinu:
“Dragi sine, mnogo sam tu¾an zato ¹to ne mogu sam da posadim paradajz ove godine. Mnogo sam star i ne mogu sam da okopam ba¹tu. Da si ti ovde, mi bi to zajedno uradili, kao u dobra stara vremena. Voli te tvoj otac.”
-Nekoliko dana kasnije, otac dobija pismo od sina u kome je pisalo:
“Dragi oèe. Nemoj okopavati ba¹tu. Tamo se nalaze tela koje sam zakopao. Voli te tvoj sin.”
-Sledeæi dan, do¹la je policija i raskopala celu ba¹tu tra¾eæi zakopane le¹eve. Ali u ba¹ti nije bilo ni¹ta. Policija se izvinila starcu. Isti dan, starac je dobio pismo u kome je stajalo:
“Sada mo¾e¹ da posadi¹ paradajz. Voli te, tvoj sin.”
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Bori¹a

brate taj vic si napisao malo iznad eclipse-ovih, u cemu je fora?

Burazer

pa nije vic i onda ga obrisem al reko greota da nne vidite ;D ;D
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

eclipse4

vide smo ga ovde bar 10 puta ;)

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 22 Avgust, 2013, 00:38
vide smo ga ovde bar 10 puta ;)

Samo nam jo¹ treba da nam ovde ulete ti panduri koji svaki èas okopavaju paradajz ili krompire u vicevima ;D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


mkt

- Evo draga, poklon za Dan zaljubljenih...
- Jaooo divno... ©ta je ovo?
- Kako, ¹ta je? Kuka za automobil...
- ©ta æe mi ona?
- Pa kad ti za Osmi mart kupim auto-prikolicu, da ima¹ za ¹ta da je zakaèi¹..

eclipse4

hahaha ovaj koristi moje fore.....
al najzesce kad sam kupio moto jaknu zeni za rodjendan a ona me pogleda onako...izgubljeno...i pita stace mi jakna kad se ne vozim na motor,pa reko nema veze mozda ces nekad da se resis da se konacno provozas samnom.......ali ta jakna je velika za mene,ma reko znam al nije bio manji broj,de nece da se primeti puno a mozda se malko i ugojis......ali to nije ni strukirano,vidi se da je muska.....ma daj bre,kazem joj, gde si ti videla musko zenske stvari u moto opremi sve je to isto,a ako ti bas ne odgovara ni velicina ni boja i mislis da je jos muska uzecu je ja,nije problem,kupicu ti nesto drugo za sledeci rodjendan ;)

barem pola stvari od njenih rodjendana od kad je samnom u braku su sada u mom vlasnistvu....zato uvek razmislite dobro pre kupovine ;)

clutch&brake

Sta peva ciga kada vidi pocepanu kutiju?
Ovooooo je moja kuca ziveo sam tu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Na zurci tip i riba mrtvi drogirani. Pita ona ima li cigaru.  Ka¾e on nemam ali imam sat. Pa nemogu sat da pu¹im.  Ka¾e on ma mo¾e i pola sata.  Axaxaxaxxa
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt

Citat: eclipse4 poslato 23 Avgust, 2013, 00:37
hahaha ovaj koristi moje fore.....
al najzesce kad sam kupio moto jaknu zeni za rodjendan a ona me pogleda onako...izgubljeno...i pita stace mi jakna kad se ne vozim na motor,pa reko nema veze mozda ces nekad da se resis da se konacno provozas samnom.......ali ta jakna je velika za mene,ma reko znam al nije bio manji broj,de nece da se primeti puno a mozda se malko i ugojis......ali to nije ni strukirano,vidi se da je muska.....ma daj bre,kazem joj, gde si ti videla musko zenske stvari u moto opremi sve je to isto,a ako ti bas ne odgovara ni velicina ni boja i mislis da je jos muska uzecu je ja,nije problem,kupicu ti nesto drugo za sledeci rodjendan ;)

barem pola stvari od njenih rodjendana od kad je samnom u braku su sada u mom vlasnistvu....zato uvek razmislite dobro pre kupovine ;)
e jesi kvaran hihihihih

smilodon

®eni ljubavnik dolazi kuæi dok joj je mu¾ na poslu. Njen devetogodi¹nji sin doðe kuæi iznenada, ugleda ih i sakrije se u ormar kako bi ih i dalje posmatrao. ®enin mu¾ takoðe dolazi kuæi. Ona trpa ljubavnika u ormar, ne znajuæi da joj je sin veæ unutra.

Deèak: - Mraèno je ovde.
Mu¹karac: - Da, mraèno je.
Deèak: - Imam fudbalsku loptu.
Mu¹karac: - To je lepo.
Deèak: - ®eli¹ da je kupi¹?
Mu¹karac: - Ne, hvala.
Deèak: - Moj tata je napolju.
Mu¹karac: - OK, koliko?
Deèak: - 250 EUR

Nakon nekoliko nedelja mu¹karac i deèak se ponovo sretnu u ormaru.
Deèak: - Mraèno je ovde.
Mu¹karac: - Da, mraèno je.
Deèak: - Imam patike za fudbal.
Mu¹karac: - Koliko?
Deèak: - 750 EUR.
Mu¹karac: - U redu.

Par dana kasnije, otac ka¾e sinu: Uzmi loptu i patike za fudbal idemo da se igramo.
Deèak: - Ne mogu, prodao sam loptu i patike.
Otac: - Za koliko si ih prodao?
Deèak: - Za 1000 EUR.
Otac: - To je grozno, kako si mogao tako da opelje¹i¹ svoje prijatelje... to je mnogo vi¹e nego ¹to te dve stvari stvarno vrede! Vodim te u crkvu da se ispovedi¹.

Otac odvede sina u crkvu, uvede ga u ispovedaonicu i zatvori vrata.
Deèak: - Mraèno je ovde.
Pop: - Ne poèinji mi opet sa tim sranjem!

monsterbnt

Sedi devojka, slu¹a muziku, ulazi matorac i onda standardna fora – prvo je cima 5 minuta za rukav, pa:
- “Ajd ustani da ja sednem, mlaða si…”
- “Aj’ pali, budalo matora.”
Slijedi uobièajeno pièkaranje:
- “Jebem ti ja mamu i oca da ti jebem…”
Djevojka opu¹teno:
- “Kad mo¾e¹ da jebe¹, mo¾e¹ i da stoji¹.”
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

monsteru, ja sam to rekao nekom coveku u busu, koji je krenuo ka meni i pitao me da ustanem, ja rekao ne i on poceo da mi psuje mamu itd, ja kuliram i kad je zavrsio ja naglas a autobus pun, KAD MOZES DA JEBES MOZES I DA STOJIS, ceo autobus vristi od smeha, on se skloni i na sledecoj stanici napolje ;D