Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

kad pitas cigana sta ima u becu,a on ti odgovori ako nista ne ukrades,onda nema nista

Joker

Citat: njanja poslato 23 Jul, 2013, 13:07
Sinoc mi se pokvario komp pa sam sedeo sa zenom. Fina neka devojka :D

Ynamo da lazes... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Joker poslato 23 Jul, 2013, 20:01
Citat: njanja poslato 23 Jul, 2013, 13:07
Sinoc mi se pokvario komp pa sam sedeo sa zenom. Fina neka devojka :D

Ynamo da lazes... :D
bice da je njanja sinoc prekinuo post.....nadam se da nije fasovao nesto.....mislim kompjuter...one...viruse i to.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a


Probaè vina kod je umro i firma je objavila oglas za zapo¹ljavanje novog testera. Izmeðu ostalih, za posao se prijavio i odrpani pijanac. Dali su mu èa¹u vina da proba, a direktor firme je smi¹ljao naèin kako da ga odbije.
"Mu¹kat, tri godine star, zasadjen na severnom obronku, odnegovan u èeliènoj baèvi. Niskog kvaliteta, ali prihvatljiv."
"Taèno", reèe direktor. "Dajte mu jo¹ jednu èa¹u na probu!"
"Kabernet, osam godina star, jugozapadni obronak, hrastove baève, zrenje na 8°C. Jo¹ tri godine zrenja i pokazaæe najbolje rezultate.."
"Taèno." Treæa èa¹a...
"Beli ¹ampanjski pinot, visokog kvaliteta i ekskluzivan", hladnokrvno reèe pijanac.
Direktor je bio zapanjen. Namignuo je sekretarici i ne¹to joj pri¹apnuo. Ona izaðe iz sobe i vrati se s èa¹om urina. Pijanac gutne...
"Plavu¹a, 26 godina. Tri meseca u drugom stanju i ako mi ne date posao, reæi æu ko je otac!"

Bori¹a


U staroj Grèkoj Sokrat je bio na glasu kao èovjek koji cijeni znanje. Jednog mu je dana pri¹ao poznanik i rekao mu:
- "Zna¹ li ¹to sam upravo èuo o tvom prijatelju?"
- "Stani malo", odgovori Sokrat: "Prije no ¹to mi i¹ta ka¾e¹, ¾elim napraviti mali test. Zove se 'Test trostrukog kriterija'."
- "Trostrukog kriterija?"
- "Upravo tako", nastavi Sokrat: "prije nego ¹to poène¹ prièati o mom prijatelju, mogao bi trenutak razmisliti zadovoljava li to neke kriterije.
Prvi kriterij je Istina. Jesi li potpuno siguran da je to ¹to mi ¾eli¹ reæi istina?"
- "Ne", odgovori poznanik, "zapravo sam to tek èuo i..."
- "Dobro", veli Sokrat: "znaèi nisi potpuno siguran je li to istina ili nije. Da vidimo sada i drugi kriterij, kriterij Dobra. Je li to ¹to ¾eli¹ reæi o mom prijatelju ne¹to dobro?"
- "Ne, naprotiv..."
- "Dakle", nastavi Sokrat: "¾eli¹ mi reæi ne¹to lo¹e o njemu, a nisi èak ni siguran je li to toèno. Ostao je jo¹ jedan kriterij, kriterij Koristi. Hoæe li to ¹to mi ¾eli¹ reæi o mom prijatelju biti meni korisno?"
- "Pa da."
- "Pa", opet æe Sokrat: "ako to ¹to ¾eli¹ reæi o mom prijatelju ispunjava samo jedan kriterij, za¹to bi mi to uopæe rekao?"

Eto za¹to je Sokrat bio veliki mislilac i cijenjena osoba stare Grèke.

To takoðer obja¹njava za¹to nikad nije saznao da mu prijatelj je*e ¾enu.

Bori¹a


Jedan starac ¾iveo u jednom selu. Hteo je da posadi paradajz, ali bilo je potrebno da uzore ba¹tu, a to je za njega bio veliki napor.

Njegov sin, koji je uvek radio sa njim u ba¹ti, sada je u zatvoru. Starac je napisao pismo sinu:
“Dragi sine, mnogo sam tu¾an zato ¹to ne mogu sam da posadim paradajz ove godine. Mnogo sam star i ne mogu sam da okopam ba¹tu. Da si ti ovde, mi bi to zajedno uradili, kao u dobra stara vremena. Voli te tvoj otac.”

Nekoliko dana kasnije, otac dobija pismo od sina u kome je pisalo:
“Dragi oèe. Nemoj okopavati ba¹tu. Tamo se nalaze tela koje sam zakopao. Voli te tvoj sin.”

Sledeæi dan, do¹la je policija i raskopala celu ba¹tu tra¾eæi zakopane le¹eve. Ali u ba¹ti nije bilo ni¹ta. Policija se izvinila starcu. Isti dan, starac je dobio pismo u kome je stajalo:

“Sada mo¾e¹ da posadi¹ paradajz. Voli te, tvoj sin.”

dzimika

bilo borisa

mareskin

Citat: dzimika poslato 25 Jul, 2013, 12:03
bilo borisa

Zar nije bio krompir umesto paradajza?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


DaChaS


aleks89rd

i bila je zakopana droga umesto tela?!  ;D

clutch&brake

borisa pricas viceve kao i sto jebes. znaci nikao :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

Citat: njanja poslato 25 Jul, 2013, 13:56
borisa pricas viceve kao i sto jebes. znaci nikao :D :D
Ju ¹ta si mu rekao. :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ali gde nadje paradajz jbte ahhahaha  [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]

pit

Sjeda Mujo u autobus,a pored njega jedna prelijepa èasna sestra. Mujo je odmah pita:
-Oèe¹ mi dati malo...
-Ja sam udata samo za Boga! Izaðe iz autobusa.
Gleda sve to vozaè i ka¾e:
-Slu¹aj,ta èasna sestra ti svakog Utorka u 00:00 h odlazi na groblje, gdje su joj sahranjeni roditelji i moli se.Ti obuèe¹ neku bijelu haljinu,stavi¹ neku bradu,malo sjaja po bradi i ka¾e¹ da si Bog,i ona æe morati da ti da.
Tako i bude. Premaskira se Mujo u "Boga",i kad je vidio da dolazi èasna sestra, on iskoèi pred nju i ka¾e joj:
-Ja sam Bog,mora¹ mi dati pi*ke!!
-U redu,ali æe¹ se morati zadovoljiti analnim sexom,jer hoæu saèuvati nevinost.
-U redu.
I jebe Mujo,jebe,analno,i kad je zavr¹io skine bradu i haljinu i ka¾e:
-Vidi,ja sam Mujo iz autobusa.
A èasna sestra skine onu kapuljaèu i ka¾e:
-Vidi,ja sam vozaè autobusa! PINKY

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1


Gašpar

Miki, i ti voli¹ vozaèe autobusa?  ;D

CBRR1

Citat: Ga¹par poslato 27 Jul, 2013, 00:26
Miki, i ti voli¹ vozaèe autobusa?  ;D


jok samo puno volim svoja m..da u cegama....

mkt

Interesantno je da su crnci najbolji u trèanju, dok su belci najbolji u strelja¹tvu!  ;D ;D ;D ;D