Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pittatore

Kako proveriti da li je ciganka trudna? Gurne se bakarna zica, pa ako vuce, trudna je

Major


eclipse4


eclipse4

nije vic ali hahahahaha

sta kaze google translate:

   
father   -----        baba, peder, ata, papaz, kurucu, yaratıcı

eclipse4



Tokom posete mentalnoj ustanovi, jedan novinar je pitao direktora te institucije kako odvaja ljude koji bi trebali ostati u ustanovi, a koji ne.



„Pa, imamo jedan mali test. Napunimo kadu vodom i zamolimo pacijenta da je isprazni, s tim ¹to mu damo na raspolaganje èajnu ka¹ièicu, èa¹u i praznu kofu.“



„Aha, razumem. Normalna osoba bi upotrebila kofu, jer je veæa od ka¹ièice i èa¹e?!?“



„Normalna osoba bi otèepila kadu...

Da li ¾elite krevet kraj prozora ili...??“

eclipse4



Ulovili Srbin, ©iptar i Makedonac zlatnu ribicu, i ona ka¾e da æe im ispuniti po jednu ¾elju ako je puste.



Makedonac:

- Ja hoæu da moja Makedonija bude slobodna i bez ©iptara. Ribica ispuni.



©iptar:

- Ja hoæu da Kosovo bude slobodno, bez Srba i da napravi¹ najveæi  ZID oko Kosova da niko ne mo¾e da preskoèi.

Puf i ribica ispuni.



Srbin:

- Je li ribice, pu¹ta li taj zid vodu?

Ribica:

- Ne.

Srbin:

- PUNI!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

monsterbnt

Gleda deda kako mu se unuk povazdan dosaðuje na fb pa ka¾e:
''E moje dete... U tvojim godinama ja sam sa svojim dru¹tvom bio u Trstu, o¾derali smo se i ni¹ta nismo platili, pucali po gradu, pevali, pi¹ali gde stignemo, a onda smo povatali neke kurave i kresali do iznemoglosti i oti¹li, i opet ni¹ta nismo platili...''
Na to unuk pokupi dru¹tvo sa fb i zaputi se put Trsta. Nekoliko dana kasnije sav modar sedi uz komp i ¾ali se dedi:
''E moj deda, ti mene navuèe! Mi tek poèeli da se zajebavamo al' doðo¹e karabinjeri i prebi¹e i mene i moje dru¹tvo sa fb, pa nas par dana stavi¹e u æuzu, a onda nas deportovali nazad. Sad me èeka i kaznu da platim!''
''Pa lkad si i¹ao sa lo¹im dru¹tvom!'' ka¾e deda.
''A tvoje je kao bilo bolje?! Pa s kime si ti deda i¹'o?''
''Ja i¹'o s partizanima...''
Smrt SVIMA!!!!

ljupche92

Citat: monsterbnt poslato 04 Jul, 2013, 00:09
Gleda deda kako mu se unuk povazdan dosaðuje na fb pa ka¾e:
''E moje dete... U tvojim godinama ja sam sa svojim dru¹tvom bio u Trstu, o¾derali smo se i ni¹ta nismo platili, pucali po gradu, pevali, pi¹ali gde stignemo, a onda smo povatali neke kurave i kresali do iznemoglosti i oti¹li, i opet ni¹ta nismo platili...''
Na to unuk pokupi dru¹tvo sa fb i zaputi se put Trsta. Nekoliko dana kasnije sav modar sedi uz komp i ¾ali se dedi:
''E moj deda, ti mene navuèe! Mi tek poèeli da se zajebavamo al' doðo¹e karabinjeri i prebi¹e i mene i moje dru¹tvo sa fb, pa nas par dana stavi¹e u æuzu, a onda nas deportovali nazad. Sad me èeka i kaznu da platim!''
''Pa lkad si i¹ao sa lo¹im dru¹tvom!'' ka¾e deda.
''A tvoje je kao bilo bolje?! Pa s kime si ti deda i¹'o?''
''Ja i¹'o s partizanima...''
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Iskusan deda :P
[cheers] [cheers] [cheers]

zemunboy

Uhvatio Zemunac zlatnu ribicu i naravno ona mu ka¾e da je pusti i ispuniæe mu 3 ¾elje:
-Misli on, misli, ka¾e: Ne znam ¹ta da po¾elim...
-Pa evo, pro¹le nedelje me uhvatio jedan èovek i tra¾io milion evra, ¹ta hoæe¹ ti?
-Daj mi njegovu adresu.

pit


Na Gazeli gu¾va. Svi automobili stoje. Jednom tipu neko kuca na prozor. Ovaj otvara prozor i pita – ¹ta je ovo bilo? Ma, teroristi oteli Dinkica, Èedu, Tadiæa, Ko¹tunicu i Nikoliæa i traze 100.000.000. EUR-a, ili æe da ih poliju benzinom i zapale, pa skupljamo. A koliko ljudi daju? Pa, tako litar-dva… hahaha :D

balavurda

Смувао дечко девојчицу, спакује је у ауто и правац Кошутњак. Седе они тако у колима, а он ће:
- А колико имаш година?
- 13
- Марш напоље из аута!
- Марш ти сељачино сујеверна!

eclipse4

nije vic vec sta sam sinoc sanjao.....probudio me klinac kaze da sam se kidao od smeha u snu....

nesto u fazonu reklama tableta za hlor (sta sve necu da sanjam)

kotrlja se tableta hlora ulicom i onda odjednom stane i okrene se poprecno i iznad nje se pojavi tekst (ali naravno i ton,neki kineski naglasak),kaze "HOU,cak noris zna sta je najbolje za svoj bazen"....ali se od pozadi pojavljuje druga tableta hlora,sva rutava,crni se dlaka na njoj i dva put veca od ove prve,stane pored ove manje,okrene se poprecno a one dlake ko u jazavca i ponovo se cuje kineski glas i natpis "HOU,zato sto je cak noris pickica u odnosu na king konga"

[rofl] [rofl] [rofl]

sta li mi se sve vrzma po mozgu dok spavam majko moja.....

Kengur


Ivan1979


mkt

dobro te cak noris tj tableta nije nalupao u snu zato sto se smejes jbga dobro si prosao

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 08 Jul, 2013, 15:17
nije vic vec sta sam sinoc sanjao.....probudio me klinac kaze da sam se kidao od smeha u snu....

nesto u fazonu reklama tableta za hlor (sta sve necu da sanjam)

kotrlja se tableta hlora ulicom i onda odjednom stane i okrene se poprecno i iznad nje se pojavi tekst (ali naravno i ton,neki kineski naglasak),kaze "HOU,cak noris zna sta je najbolje za svoj bazen"....ali se od pozadi pojavljuje druga tableta hlora,sva rutava,crni se dlaka na njoj i dva put veca od ove prve,stane pored ove manje,okrene se poprecno a one dlake ko u jazavca i ponovo se cuje kineski glas i natpis "HOU,zato sto je cak noris pickica u odnosu na king konga"

[rofl] [rofl] [rofl]

sta li mi se sve vrzma po mozgu dok spavam majko moja.....

Sad mi je lak¹e, noæas sanjao da su mi na trambolini maznuli godinu dana stare patike i da sam skrcao ekran na S2...:o [facepalm]

clutch&brake

Zasto cak noris nema nalog na mm? Pa zabranio mu eclipse :P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gargi

ETO......a mene zajebavate za onu sliku sa koko¹kom i klincem koji pu¹i......a ovi sanjaju maljave tablete hlora,tramboline i .....
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Lazic

Voleo bih da samo sanjam tramboline, na¾alost viðam ih svaki dan...[facepalm]