Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

1. zato sto citiras vic od dva metra koji je poslednji post pre tvog
2. opet ovo pitanje postavljas i citirao si oba vica, pacov na kompu mi je ionako sjeban ;D

balcan girl

Sti¾e Srbin na hrvatsku granicu, a carinik, èim je po tablicama skontao sa kim ima posla, obrati mu se na engleskom, samo da ne bi èuo taj njemu mrski jezik:
• Name? - o¹trim tonom æe carinik.
• Milo¹ Vraniæ - odgovara Srbin, skoro tiho.
• Age? - upita ga carinik, istim tonom.
• 23.
• Occupation? - nastavi carinik, misleæi na zanimanje.
A Srbin æe unezvereno:
• No, no, just visit!!!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Dvojica kamiondzija ulaze u kafanu.
Jedan narucuje dva pica i kad konobar donese pita ga: "Da li postoji ovolika crna macka" - i pokaze rukom u visini kolena. Konobar kaze da postoji.
Malo posle narucuje jos dva pica i opet pita konobara: "A da li postoji ovolika crna macka - i pokaze u visini struka. Konobar odgovara: "Kako napreduju biologija, hemija i genetika verovatno postoji.
Kada su narucili i trecu turu opet pita konobara: "Da li postoji ovolika crna macka - i pokaze u visini vrata. Konobar odgovori da takve macke nema.
Ovaj se tad okrenu svom prijatelju i rece: "Kazem ti da smo zgazili popa!"
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Budi se bajker, jos uvek mamuran i sa jakom glavoboljom. Natera nekako sebe da otvori oci i prvo sto vidi je casa vode i dva aspirina na stocicu.
Sedne na krevet i vidi svoju odecu cistu i opeglanu. Pogleda okolo i vidi da je sve besprekorno sredjeno i cisto.
Krene da popije ona dva aspirina i vidi poruku:" Duso, dorucak ti je serviran na stolu, morala sam rano u kupovinu, volim te, cmok".
Podje on u kuhinju i vide da je dorucak serviran, novine na stolu. Sin sedi za stolom i doruckuje.
- Sine, sta se desilo sinoc?
- Pa tata, stigao si kuci oko 3 jutros, bio si mnogo pijan, razbio si nesto namestaja, povracao si u hodniku, i zaradio si dobru modricu kad si puk'o glavom u vrata.
- Kako to da je sada sve u najboljem redu, cak me i dorucak ceka serviran?
- Mama je pokusala da te odvede do kreveta, a ti si joj rekao:" Gospodjo, ostavite me na miru, ja sam ozenjen"
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Èovek se vraæa kuæi sa poslovnog puta dan ranije. Pro¹la je ponoæ.
Vraæajuæi se kuæi pita taksistu da li bi hteo mu bude svedok, po¹to
misli da ga ¾ena vara, na ¹ta ovaj pristane ako mu plati $100.
Do¹av¹i kuæi, obojica se tiho u¹unjaju u spavaæu sobu. Mu¾ upali
svetlo, baci prekrivaè s kreveta i ugleda ¾enu s ljubavnikom.
Ljut uzme pi¹tolj i prisloni ga ljubavniku na glavu.

®ena povièe: Ne pucaj, lagala sam ti da sam nasledila novac.

ON je platio Mercedes koji sam ti dala, ON je platio jahtu, ON je platio
godi¹nje karte za utakmice, ON je platio kuæu na jezeru.. èak plaæa
meseène re¾ije.

Negodujuèi, mu¾ spusti pi¹tolj, pogleda taksistu i pita: "©ta bi ti
uèinio?"

Taksista odgovori: "Pokrio bih ga da se ne prehladi!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 23 Februar, 2013, 02:03
Budi se bajker, jos uvek mamuran i sa jakom glavoboljom. Natera nekako sebe da otvori oci i prvo sto vidi je casa vode i dva aspirina na stocicu.
Sedne na krevet i vidi svoju odecu cistu i opeglanu. Pogleda okolo i vidi da je sve besprekorno sredjeno i cisto.
Krene da popije ona dva aspirina i vidi poruku:" Duso, dorucak ti je serviran na stolu, morala sam rano u kupovinu, volim te, cmok".
Podje on u kuhinju i vide da je dorucak serviran, novine na stolu. Sin sedi za stolom i doruckuje.
- Sine, sta se desilo sinoc?
- Pa tata, stigao si kuci oko 3 jutros, bio si mnogo pijan, razbio si nesto namestaja, povracao si u hodniku, i zaradio si dobru modricu kad si puk'o glavom u vrata.
- Kako to da je sada sve u najboljem redu, cak me i dorucak ceka serviran?
- Mama je pokusala da te odvede do kreveta, a ti si joj rekao:" Gospodjo, ostavite me na miru, ja sam ozenjen"
e nisam ja te sreæe
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 23 Februar, 2013, 02:13
  e nisam ja te sreæe

Ni ja :(
Ne dolazim kasno kuæi, ne pijem, ne razbijam name¹taj, ne povraæam nigde, a kamoli u hodniku, a posebno ne udaram glavom u vrata.
I zato sad moram sam da spremim doruèak :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


Joker

Deeeebiiilll....
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gvozden

#3789
 [rofl] [rofl] [rofl]
[clapp] [clapp]
au balkan smejem sat vremena.... Ko to nije doziveo... ne konta taj vic u pravom svetlu .. [rofl]

ikomline

Do¹la ¾ena u posetu mu¾u u zatvor, pa ga pita:

* Kako se oseæa¹, dragi?

* Kao kod kuæe - odgovori mu¾.

* Ba¹ se radujem, a kako to kao kod kuæe?

* Pa ovako: jelo je neukusno, roba neispeglana, nema seksa, a ne
smiem ni da izlazim!

ikomline

¹etaju se dva narkomana,
uhvate popa,
odvedu ga na krov zgradea,
jedan ga baci s krova, pa ka¾e ovom drugom:

jesam li ti rekao da nije betmen

Laki-zr

Policajac u ¹ahtu

Upao policajac u ¹aht, pogleda gore i reèe: - Sva sreæa ¹to je otvoren, inaèe ne bih mogao izaæi.

sasafilipovic

Ovo je sigurno bilo, ali ja ne mogu da izdr¾im a da ga ne napi¹em:

©ta je Steve Jobs rekao na samrti?

iZdravo...

balcan girl

Bajker sedi u baru i prilazi mu jedna devojka.- Jesi li ti pravi bajker ?- Pa da vidim... ceo ¾ivot ¾ivim za motor, za vo¾nju , spavam pod vedrim nebom , dru¾im se po skupovima , slu¹am dobru muziku... valjda jesam. Izvini, a ¹ta si ti?- Ja nikad nisam bila na moto skupu , ali sam zato lezbejka. Ujutro kad se probudim, mislim na ¾ene. Dok jedem, dok se tu¹iram ili dok radim, sve vreme mislim na ¾ene. Èak i kad spavam, sanjam ¾ene.Devojka odlazi, a na njeno mesto dolazi druga devojka:- Htedoh da te pitam... jesi li ti stvarno bajker ?- Do sada sam mislio da sam bajker , al' sam upravo shvatio da sam u stvari lezbejka.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Sad su meni neke stvari jasne IRENAAAAAAAAAAAAAAAA
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

eto vidis dusaneeeeeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

.....i zasto imam neverovatan osecaj da si bar prvi deo gorenavedenog razgovora provela ispred ogledala na sanku... :P
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

Dolazi Bosanac u jednu kafanu u Sarajevu i kaze:
- Kelner daj mi jednu casu kisele vode!
- Ne kaze se kisela voda, nego mineralna voda!
- Dobro daj mi jednu mineralnu vodu, mineralne krastavce i nemoj tako mineralno da me gledas!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: monsterbnt poslato 24 Februar, 2013, 17:34
.....i zasto imam neverovatan osecaj da si bar prvi deo gorenavedenog razgovora provela ispred ogledala na sanku... :P

nemoj si ljubomoran breeee :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!