Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: UNCLEBOB poslato 17 Januar, 2013, 18:48
Citat: aleks89rd poslato 17 Januar, 2013, 16:22
Dolazi mali ciga kuci i kaze æaletu: -Tato, tato, reko ucitelj da ce mi da patike, ako mu ga popusim!
- Koje, bre, patike?
- Pa, ove !

[rofl] [rofl] [rofl]
[doh]
ahahahahahh

eclipse4

- Cigo, jesi li ikad karao medicinsku sestru?
- Nisam, ali jesam ovu obiènu.

Pita mali Ciga oca:
- Èale, koja je razlika izmeðu besplatno i d¾aba?
- Pa zna¹ kako, ti ide¹ u ¹kolu besplatno, ali d¾aba!

©ta radi Ciga kad ¹utira kartonsku kutiju?
- Seli se.

eclipse4

ja se iskido na onom delu sa Kazim Klica hahahaha:


Pita¹ kako sam dop'o zatvora u Amer'ci, jarane. Prijavila me u mene ¾ena i djeca. Vjerov'o il' ne. To ti je bilo nekako... 'vako.


Zovu mene jedan dan iz ¹kole, ka¾u, mali ti dobio sindrom. Od koga, reko', pizda im materina ona drogera¹ka, mora da su donosili injekcije u ¹kolu. ©ta je fasov'o ? ADHD, ka¾u. Noge mi se odsjekle. Hoæe l' pre¾ivjet', kukam ja po ¹koli, ðe je da ga vidim, na ¹ta l' mi dijete lièi?

Konaèno ga dovedo¹e, njih petero, direktor'ca, garava k'o od¾ak, pa jo¹ neka debela rospija, valjda medecinska sestra, pa pol'cajac, pa vatrogasac, i jo¹ neki mali iz starijeg raz'da, neki na¹ iz Zen'ce, da mi prevodi, da bolje razumijem, ko biva, ja ne znam dobro engleski. Vidim ja mali mi zdrav i èitav, nije se osuo, ma k'o normalan. On ti, ka¾e debela, ima ADHD. Ma, ¹ta vam je to, skoèi' ja, govor'te vi¹e, ako Alaha znate!

To ti je, ka¾e ona garava, Attention Deficit Hyperactivity Disorder.

Okrenem se ja onom malom iz Zen'ce, ¹ta, reko, ova kaca Boga ti laprda, èime se zarazio? Ma, veli, nije to zarazna bolest, nego je Ekrem nemiran u ¹koli, jurca po hodnicima, skaèe po klupama, zajebava svakog, hoæe se i pomarisat'.

Laknu mi nama'. Molim te, prevedi im da ni¹ta ne brinu, izlijeèiæu ga ja èim stignemo kuæi. Neæe¹ ga ti lijeèit', skoèi ona debela, imala je brat bratu dvesto oka samo u guzicama, i jo¹ toliko u dva stomaka ispod stomaka. Imamo mi ovde lijekove, ka¾e, terapije, psiologe, sociologe, mi æemo njega sredit'. Ni¹ta vi ne brin'te, draga gospoðo, znam ja, reko', jednu pravo dobru terapiju iz Bosne, nauèio sam je od rahmetli babe, on od njegovog babe, i sve tako. Ooo, intrsting, kaze direktor'ca, ta terapija je kod vas u Bosni neka tradicija, s koljena na koljeno? Nije, reko', kod nas je to s bubrega na bubreg.

Ma nisu pro¹le ni tri hefte zove onaj mali iz Zen'ce. ©ta je, reko', sad? Kakav je sad belaj? Sad je, ka¾e, u pitanju OTIZAM. Ma, kad se i u to ukljuèilo pa¹èe jedno?! A priprijetio sam mu da se mani politike i tih gluposti, komunizma, budizma, patriotizma, otizma, svega. Ko ga je na to nagovorio? Mora da je onaj Æamilov taksirat Faruk. Nije to to, ka¾e, to ti je opasna bolest, bleji u prazno, gubi se, ne prati nastavu, potpuno odsutan i tako. A to je to, reko'. Opasna bolest, veli¹. E ovog puta æu ga ja izlijeèit' za sva vremena i to od svih bolesti!

Tako ti je to u Amer'ci, moj jarane, sve je bolest. Ako ne hoda¹ kako oni misle da treba, ako ne prièa¹, ne slu¹a¹, ne spava¹, ne jede¹, svemu odma' daju ime, pa skraæen'cu i... nema ti vi¹e spasa. Od ljekara do ljekara, ne mo¾e¹ ih se vi¹e nikad kurtalisat'. Svaki dan u ap'teku k'o u menzu i uzima¹ lijekove za sve moguæe skraæen'ce - ADHD, MRSA, AIDS, AVNOJ, SUBNOR, KFOR, ma ima ih mali milion.

I¹'o ja na neke preglede i poslije zove taj famili heæim da hitno doðem kod njega. Mora¹, ka¾e, odmah poèeti piti lijekove za ho'sterol. ©to, bolan? Ho'sterol ti je, ka¾e, 215. Pa, reko', i pro¹le godine mi je bio 215 pa si rek'o da mi je u granicama normale. E, ka¾e, to je bilo pro¹le godine. Sada su struènjaci prona¹li da je normala 200, a ne vi¹e 220, pa je tvoja situvacija sada kritièna, hitno mora¹ poèeti pit' lijekove.

Jeb'o mater te si ti normalan, reko'. Prije ¹es' mjeseci si mi sa istim nalazom rek'o da sam zdrav k'o dren, a sad ka'e¹ da sam u kritiènom stanju! Pa, ko je ovde lud, èovjeèe, ti ili ja! Struènjaci su, ka¾e¹, tako odluèili. Ma jebem ja i tebe i te tvoje struènjake, mijenjate to svakih ¹es' mjeseci samo da bi ap'teke zgrnule pare, a i vi s njima. Neæu ih pit pa makar crk'o nama'. Nosi ih materi!

Mafija je to, jarane. U mene se ¾ena bila u to ufurala, pila svaki dan po 28 lijekova. Samo vidi¹ po cijeli dan trza glavom nazad. Pa je poslije neko nagovori na onu makrobiot'ku. Ja, tog belaja! Poèela da donosi neku travu u kuæu, neku crnu ri¾u, oèi joj se vako ukosile, neke smrdljive supe, istopila se, nema¹ je za¹to ufatit'. Navalila na mene svaki dan, pusti tu, ka¾e, kafu i cigaru, ¹to æe ti rakija, nije to zdravo. Meso, hljeb, baklave, tufahije, sve to treba izbacit'. Slu¹am je i ne mogu da vjerujem svojim u¹ima. Èuj, izbacit' baklave i tufahije, pa èime æu se, reko', zasladit' poslije ruèka? Treba, veli, da jede¹ voæe.

Voæe? Ma, ðe ti je to, reko'. ©ljive brezukusne izgledaju k'o jab'ke, jab'ke k'o bundeve, kru¹ke miri¹u na banane, jagode imaju ukus tre¹anja, sve se izmije¹alo, sve raste u svako doba godine, dana i noæi, ma koje crno voæe, nek' ti ga jede babo.

Vrnem se ja jedan dan iz fabrike gladan k'o vuk, a na astalu u tanjiru ne¹to crno, tanko, ubuðano, u¹èulo se, Bo¾e ubrani.

- Ðe ti je pita, reko'?

- Ruèak je na stolu, ka¾e. I pokazuje na ono.

- ©ta ti je, reko, to?

- To su, ka¾e, alge.

- Kakve alge?

- Japanske.

- Odakle ti to, reko'.

- Iz mora.

- ©ta ima za jest'?

- Pa to, ka¾e.

- ©ta to?

- Alge. One su vrlo zdrave.

- Pa, ako su tako zdrave za¹to nisi nikad vidila Japanca veæeg od metar i po? Moj Ekrem im mo¾e svima pitu s glave jest'.

- Al' su zdravi.

- Èu li ti ¹ta te ja upita'? Ðe ti je pita?

- ©ta æe ti , ka¾e, pita, od nje se deblja. Pita se, ka¾e, neæe vi¹e jest' u ovoj kuæi. Sir nije dobar za ho'sterol, meso se ne probavi ni za heftu, vruæe tijesto..... nije vi¹e stigla reæi ni je'ne, dofatio sam je za grlo i poè'o mastrafit'. Utrèa mali onekle kad je èuo da ona zapoma¾e pa dofatih i njega, pa sve o jednom tro¹ku. Oderem ih oboje od batina, onako po pe-esu, k'o ¹to je rahmetli babo mlatio. Ruke su me zaboljele.

Al' da vidi¹ sutra belaja. Vratio se ja s posla kad pred kuæom èeka marica. Izaðo¹e njih dvoj'ca, zabicili ko dva vola, opasali pendreke i pi¹tolje oko sebe, jedan sav pjegav, ¾ut i deb'o, a drugi isto deb'o al' crn k'o ðavo.

- Jeste l' vi, ka¾e onaj ¾uæo, mister Kazim Klika?

- Nismo, reko'.

- Kako, ka¾e, niste. Daj dokumente.

Dam mu ja vozaèku.

- Kako , ka¾e, nisi kad ovde pi¹e Kazim Klika.

- Ne pi¹e tu, reko', Kazim Klika, ti ne zna¹ èitat'.

- Nego ¹ta pi¹e?

- Pise Æazim Klica.

- Pa, jeste l' to vi, ka¾e?

- Jesmo. Izvol'te, ¹ta treba?

- Jesi l' ti ovom malom otac? I pokazuje ne Ekrema.

- U mene ¾ena ka¾e da jesam. ©ta je ugursuz sad uradio? Razbiæu ga!

- Nije, ka¾e, ni¹ta uradio, nego otkud njemu masnice po cijelom tijelu?

- A tooo, bi mi lak¹e, sve je u redu, reko', te ¹ljive sam mu ja napravio. Ba¹ sam ga juèe dobro izudar'o.

- Znaèi priznaje¹ da si ga tuk'o, uskoèi onaj garavi.

- Èuj, tuk'o, ma odr'o od batina.

Nih se dvoj'ca zgleda¹e pa ka¾e onaj ¾uti, odma' æete poæi s nama. Ðe, reko? Kod sudije, ka¾e, pa u zatvor. Optu¾eni ste da ste tukli dijete. Ma, ¹ta je vama, jeste l' vi normalni, nisam ja tuk'o nièije dijete, samo sam izmastrafio mog Ekrema. Ko meni mo¾e zabraniti da bijem vlastito dijete kad god 'oæu ? Bijem ga redovno, bije ga u mene ¾ena, bije ga u mene amid¾a, dajd¾a, bijo ga je i Abaz, nastavnik matemat'ke, Zuko, nastavnik muzièkog, nena Fatima, rahmetli dedo Huso, nema ko nije, i sad ti meni ka'e¹ da ga ja nemam pravo bit'! Pa ko æe ga onda mlatit'?

- Ne treba niko da ga bije, ka¾e od¾aèar, s djecom treba razgovarat', lijepo im sve obja¹njavat', biti s njima k'o drug. Ovo je Amer'ka, demokrat'ja, svako ima pravo da ka¾e i radi sta 'oæe, i niko nema pravo da ga zato bije.

- Ma, sit sam ja te va¹e demokrat'je, zato vam i jes' sve bankotiralo i cijeli ste dunjaluk pokrali i o jadu zabavili. Da se znao domaæin i ko koga treba da bije, ne bi danas cijeli svijet bio na belaju.

- A dobili smo takoðe i prijavu da ste silovali kamilu.

Ja se ¹okir'o!

- Kak'u ba kamilu, ko je silov'o kamilu, jes' ti ba normalan èo'eèe?

- Va¹u suprugu.

- Ma, misli¹ Æamilu, jebem te nepismena. Ko ka¾e da sam je silov'o? Kako mo'¹ silovat' vlastitu ¾enu? Kakvi ste vi hajvani, èo'eèe Bo¾i!

- Ona ka¾e da si je silov'o pro¹le sedmice.

- Ko je ba silov'o ? Ma, sama tra¾ila!

- Jes' prva dva puta. A treæi put joj, ka¾e, nije vi¹e bilo do tog'.

Ja se obeznanio. Umalo me nije ¹lag trefio. ©ta da ti vi¹e prièam...

Laki-zr

Tokom filmske premijere, kæerka plavu¹a ¾ali se majci plavu¹i:
• Ovaj èovek levo od mene neprestano me miluje po butinama.
• Hajde da zamenimo mesta - reèe majka.
Kada su promenile mesta, posle nekoliko minuta, majka se nagnula nalevo:
• Pa, nemojte sada da spavate, pobogu!

Laki-zr

Sin doveo kuæi tri devojke i govori majci:
- Mama, pogodi koja je moja verenica?
- Ova s leve strane, jer èim je u¹la, poèela je da me nervira.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

jevta

Pri pregledu pacijentice, lijeènik ka¾e:

"Va¹a, pluæa otkucaji srca i tlak su u redu.
Pa, sad æemo vidjeti kako je va¹a
mala stvar zbog koje ¾ene imaju sve
vrste problema.
®ena se odmah poèinje svlaèiti...
Lijeènik je u tome sprijeèi govoreæi:
"NE! NE! Obucite haljinu natrag.
Samo mi trebate pokazati jezik

Zverinjak II

-Ako je tacno da pametniji popusta...
moj je sve pametniji.

eclipse4

STA JE TO TETANUS ?

Dragi mama i tata,
Divno se provodimo na prvom kampovanju.
Èika Toma nas tera da pi¹emo roditeljima za sluèaj da ste videli poplavu na televiziji.
Mi smo dobro. Samo jedan ¹ator i dve vreæe za spavanje je odnela voda.
Sva sreæa niko se nije udavio jer smo svi bili u planini tra¾eæi Pericu.
O da, recite Pericinim roditeljima da je Perica dobro. Ne mo¾e sam da pi¹e zbog preloma.
Inaèe, ja sam se vozio u jednom od spasilaèkih d¾ipova. Ba¹ je bilo lepo.
Pericu nikada ne bismo na¹li u mraku da nije bilo munja.
Èika Toma je vikao na Pericu zato ¹to je oti¹ao da se ¹eta sam a nije nikome rekao.
Perica ka¾e da mu je rekao za vreme po¾ara. Verovatno ga èika Toma nije èuo jer je bio mrtav pijan.
Jeste li znali da kada se plin stavi u vatru on eksplodira?
A èak i posle toga vla¾no drvo neæe da gori, ali je zato izgoreo jedan ¹ator.
I moje pantalone. Ali imam bermude. A Dule je sada ba¹ sme¹an bez kose.
Mi æemo doæi kuæi u nedelju ako èika Toma popravi kola do tada.
Nije bila njegova gre¹ka kada smo sleteli sa puta, ka¾e da su koènice radile kada smo krenuli.
Èika Toma ka¾e da su kola toliko stara da i nije èudo ¹to se stalno kvare.
Nama je zabavno da se vozimo u njima mada nam smeta ¹to su prljava
i to ¹to je gu¾va kada nas je 10 u kolima.
Lepo je ¹to nas èika Toma pu¹ta da dr¾imo volan povremeno da bi on mogao da odmori oèi.
Po¹to je Nikola najstariji, èika Toma ga uèi da vozi ali samo na planinarskim putevima jer tamo
ima malo saobraæaja. Jedino ¹ta smo videli na tim putevima su te¹ki kamioni, kola nema.
Jutros su svi i¹li na kupanje u jezero ali mene èika Toma nije hteo da pusti jer ne znam da plivam
pa sam i¹ao sa njim èamcem preko jezera. Ba¹ je bilo lepo.
Jo¹ uvek se vidi drveæe pod vodom zbog poplave.
Èika Toma je ba¹ super, nikada ne vièe na nas. Nije se èak ni naljutio kada smo skinuli pojaseve za
spasavanje.
Po¹to mora da popravi kola mi se trudimo da mu ne pravimo probleme i krijemo se po ceo dan.
Èika Toma nikada ne zna gde smo. U poèetku mu je to smetalo a sada se navikao.
Èika Toma ka¾e da smo svi pro¹li osnovnu ¹kolu prve pomoæi kada se Jovana davila i kada je Ivan
sekao drva pa odsekao sebi prst. Ja i Ðole smo povraæali ali èika Toma ka¾e da zna za¹to,
pa je sve u redu.
Ja mislim da je od piletine koju smo poneli od kuæe a zaboravili da pojedemo odmah.
Setili smo se tek kada su je prona¹le ¾ivotinje.
Moram sada da idem, idemo do sela da ukrademo markice za pisma, jer para nemamo.
Ni¹ta ne brinite ja sam dobro.
p.s. Èika Toma je rekao da vas pitam da li sam ja primio tetanus vakcinu?
©ta je to tetanus?

Zverinjak II

Uhvatio sam zenu sa drugim!
Prvi, treci i cetvrti su mi pobegli.

Uncle Bob

Citat: Zverinjak II poslato 19 Januar, 2013, 12:23
Uhvatio sam zenu sa drugim!
Prvi, treci i cetvrti su mi pobegli.

Onda menjaj nick
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zverinjak II

Moze,cipelarnik posto nema imena ostave za papuce...

Laki-zr

Sedi deda u autobusu, a pored njega lepa devojka.
 Gospoðice, dao bih 100 evra da vas pljesnem po guzi. - Obrati joj se dekica.
A ona æe:
 Matora budalo, ¹ta ti pada na pamet!
Ali kad je malo bolje razmislila, 100 evra je ipak 100 evra, pa ka¾e dedi:
 'Ajde dobro.
Deda zavuèe ruku pod suknju, pa miluje, miluje, miluje... A devojka æe:
 'Ajde bre, pljesni veæ jednom!
 Eee, pljesnuo bi deka da ima 100 evra...

aleks89rd

Za cipele cipelar za papuce PAPUCAR :P :P :P

Vale

sta je zajednicko muskarcima i zenama?....kad gledaju omiljeni film trebaju im maramice. [rofl] [rofl]

Darko

ciga daje oglas : "prodajem mecku u ful-u....lanac,daire,motka....."  [rofl] [rofl]

Stevan

Kako se zove ono kad Nenad prdne?
-Iznenada
:)

HRC Boza

Два другара улазе у продавницу да би купили другарици поклон за рођендан. На полици виде малу бронзану мачку и виде две цене:
-1 000 и 10 000 динара.
- У чему је фазон?
- 1000 динара је фигурица без приче о легенди која је прати. 10 000 је уколико желите да чујете легенду.
- Дај без приче, што ми морамо све да знамо.
Након што су изашли из радње, за њима су почеле да иду уличне мачке.
Прво једна, онда иза следећег ћошка су се нашле још пар, и онда је почело да их прати хиљаде мачака.
Момци су се уплашили и почели да беже.
На крају су бацили фигурицу у реку, мачке су кренуле за њом и подавиле се.
Момци су кренули назад ка радњи, где их је продавац сачекао са речима: "Знао сам да ћете се вратити да чујете легенду."
- Јебала те легенда, имаш ли ти бронзане Албанце?
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

eclipse4



Ciga i cirkus

Upravnik cirkusa je pred bankrotom i resio da zatvori cirkus jer nema> publike...
I tako skida on one plakate, pakuje radnike, rasprema ¹ator...
Kad nailazi ciga i vidi to, pa ode do upravnika i ka¾e:
"Gazda, pa zatvara¹ cirkus!?!"
Upravnik: - "pa ¹ta æu,nema posla."
Ciga: - "e gazda, a ¹ta ako ja imam vrhunsku taèku, od koje æe se obogatimo?"
Upravnik: - "ma daj cigo, ne zezaj!"
Ciga: - "da mi umre majka ako la¾em - sa' æe da vidi¹
I tako ode ciga.. proðe sat-dva, evo cige vuèe neku d¾ukelu i ofucanu maèku i nosi gitaru.
Upravnik: - "dobro cigo, jel sam ti rekao, ne zamajavaj!? I ¹ta si mi  dovukao te nakaze, kad ljudi neæe da gledaju lavove, majmune, slonove  ko æe njih da gleda?!"
Ciga: - "ma gazda èekaj, sa æe da vidi¹!"
Dade ciga psu gitaru, pas sede i poène da svira, a maèka se podi¾e na  zadnje noge i zapeva!
Upravnik se ¹okirao! Ker svira, a maèka peva... i tako upravnik ubaci tu taèku, nagrnu¹e ljudi iz èitavog sveta da vide to èudo...
Obogati¹e se upravnik i ciga i naravno upravnik celu  zaradu podeli na pola. I tako posle nekoliko godina le¾e upravnik i ciga na pla¾i na Havajima i upravnik pita cigu...
Upravnik: - "pa dobro cigo, znam da je nemoguæe da ker svira a maèka peva, to je trik zar ne?"
Ciga: - "pa jes gazda..."
Upravnik: - "aj reci u èemu je trik - godinama ne spavam, jer ne mogu da odgonetnem, a ti neæe¹ da ka¾e¹."
Ciga: - "ma nemoj gazda, æe se razoèara¹..."
Upravnik: - "molim te, neæu reæi nikome!"
Ciga: - pa dobro...U pravu si, to je nemoguæe, trik je nego ¹ta... nego trik je u tome... pa kako da ti ka¾em?
PA TRIK JE U TOME ©TO KER I SVIRA I PEVA, A MAÈKA SAMO OTVARA USTA!

eclipse4

Prièaju dva popa:

- Joj, zna¹ ¹ta mi se juèe desilo. Doðem u manastir i uðem

èasnoj sestri u sobu, a ona gola na krevetu.

- I, ¹ta si uradio?

- Pa pokrio je, ¹ta drugo. ©ta bi ti uradio?

- Pa isto bih lagao

Uncle Bob

 ;D

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM