Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Telefonski razgovor u firmi:
-Halo!
-©ta je bre?
-Zna¹ ti sa kim razgovara¹?! Ovde tvoj direktor!
-A jel zna¹ ti sa kim razgovara¹?
-Ne?!
-Onda jedi govna bre!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major


Bori¹a

Kad joj se rodilo unuèe svekrva priðe snahi i ka¾e:
- "Ne ¾elim bit nepristojna, ali on uopæe ne lièi na mog sina..."
Snaha na to podigne suknju i ka¾e:
- "Ja isto ne ¾elim bit nepristojna, ali ovo je pussy, ne kopirni aparat" :D

Major

- Tata, ¹ta je ono tamo?
- Pa konj, sine!
- Tata, ¹ta je ono pored njega?
- To ti je, sine, kobila, to je njegova ¾ena!
- A, tata, ¹ta je ono malo pored njih?
- E, to ti je ¾drebe, ono je njihovo dete.
- Tata a gde je njemu ¾ena?
- Sine, samo konji imaju ¾enu.

monsterbnt

Djevojka:- "Kad se budemo venèali prestat æe¹ pu¹iti!"
Deèko:- "Ok"
Djevojka:- "I piti!"
Deèko:- "Ok"
Djevojka:- "I da, prestat æe¹ izlaziti!"
Deèko:- "Ok"
Djevojka:- "©to bi jo¹ mogao promeniti?
"Deèko:- "Ideju da te o¾enim..."
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a


Deèko: Ma ja sam car !
Devojka: Za¹to?
Deèko: Prevario sam te pre mesec dana i nisi primetila !
Devojka: Ma ja sam boginja !
Deèko: Za¹to ?
Devojka: Ja tebe varam celu godinu, pa nisi ni posumnjao..

Ripley

Pobegao ludak iz ludnice.
Ide on pored rieke i naiðe na èovjeka koji se davi. Zastane, razmisli i spasi tog èoveka.
Posle shvati da je uèinio dobro delo, vrati se u ludnicu i ka¾e upravniku:
- Nisam vi¹e lud.
- Kako to misli¹? - pita ga upravnik.
- Pa spasao sam èoveka koji se davio.
- ©ta si onda uradio? - pita upravnik.
- Obesio sam ga da se osu¹i.

Ripley

Direktor sekretarici: "U petak idemo na trodnevni slu¾beni put". Sekretarica mu¾u: "Dragi, moram na slu¾beni put u petak, morat æe¹ se brinuti sam o sebi". Mu¾ ljubavnici: "®ena mi ide na put, provest æemo tri dana zajedno". Ljubavnica uèeniku kojem daje satove iz matematike: "Ovog vikenda sam zauzeta, nema satova". Sretni uèenik svom dedi: "Dedo, idemo tri dana na pecanje, nemam satove".
Deda (direktor) ponovo zove sekretaricu: "Promjena plana, unuk me moli da provedemo vrijeme zajedno. Putovaæemo drugi put". Sekretarica mu¾u: "Dragi, moj slu¾beni put je odgoðen..." Mu¾ ljubavnici: "Ne mo¾emo ovaj vikend, ¾ena ostaje kod kuæe". Ljubavnica uèeniku: "Imaæemo satove kao i obièno". Uèenik dedi: "Dedo, ni¹ta od pecanja, ipak imam satove". Deda sekretarici: "Ipak putujemo u petak..." . . .

U prevodu jebe lud zbunjenog

apu

pa ovo je scenario svih domaæih serija :)

Major

Citat: Ripley poslato 11 Oktobar, 2012, 23:22
Direktor sekretarici: "U petak idemo na trodnevni slu¾beni put". Sekretarica mu¾u: "Dragi, moram na slu¾beni put u petak, morat æe¹ se brinuti sam o sebi". Mu¾ ljubavnici: "®ena mi ide na put, provest æemo tri dana zajedno". Ljubavnica uèeniku kojem daje satove iz matematike: "Ovog vikenda sam zauzeta, nema satova". Sretni uèenik svom dedi: "Dedo, idemo tri dana na pecanje, nemam satove".
Deda (direktor) ponovo zove sekretaricu: "Promjena plana, unuk me moli da provedemo vrijeme zajedno. Putovaæemo drugi put". Sekretarica mu¾u: "Dragi, moj slu¾beni put je odgoðen..." Mu¾ ljubavnici: "Ne mo¾emo ovaj vikend, ¾ena ostaje kod kuæe". Ljubavnica uèeniku: "Imaæemo satove kao i obièno". Uèenik dedi: "Dedo, ni¹ta od pecanja, ipak imam satove". Deda sekretarici: "Ipak putujemo u petak..." . . .

U prevodu jebe lud zbunjenog

satovi=cas [rofl]

Bori¹a


Jedne veceri 4 prijatelja studenata su bili na zabavi
i nisu ucili za test koji je trebao biti sljedeci dan. Ujutro su
isplanirali slijedece: zaprljali su se ¹to su bolje mogli, zatim
su takvi oti¹li do profesora i rekli mu da su pro¹lu noc... bili
na vjencanju, a na povratku im je pukla guma na autu pa su
ga morali gurati natrag i zbog toga nisu u stanju pisati test.
Profesor jeljubazno dozvolio da pi¹u test za 3 dana. Zahvalili
su mu i rekli da ce biti spremni za 3 dana.
Treceg dana su oti¹li pisati test. Profesor je rekao da im je
pripremio poseban test i da ce svatko od njih pisati u drugoj
prostoriji. Svi su se slo¾ili s tim buduci da su se dobro pripremili.
Test se sastojao od jednog pitanja za 100 bodova.
Pitanje 1:
Koja guma?
a) prva lijeva
b) zadnja lijeva
c) prva desna
d) zadnja desna

Kengur

Дневник једне девојке: Недеља 7. октобар Видела сам Марка око 14х, али се чудно понашао. Била сам са другарицама у шопингу, па сам мислила да је због тога. У кафићу је била таква гужва, да сам га замолила да одемо негде друго да причамо. Није баш обраћао пуно пажње и био је одсутан у мислима, па сам га замолила увече да одемо на вечеру. За време вечере Марко није личио на себе. Слабо се смејао уопште ми није поклањао пазњу, шта год да кажем. У том тренутку сам схватила да нешто није у реду. Одвезао ме је кући, па сам га питала да ли хоће да остане са мном вечерас. Питала сам га у чему је проблем је, али он је само климао главом и гледао телевизор. НАКОН 10 минута ћутања сам му рекла да идем да спавам. Загрлила сам га ја Рекла сам му да га много волим. Уздахнуо је мало и благо се насмејао. Није ме пратио, али ми се након пар минута ипак придружио. Била сам изненађена да је хтео да води љубав. Али ипак ми је деловао Као да је опет био одсутан у мислима. У том тренутку сам почела да сумњам у себе и помислила сам да ме је сит и да хоће да ме остави. Сва уплакана сам заспала.



























































Дневник једног мушкарца: Недеља 7. октобар Пук'о сам на Вердер, ал' сам ипак јеб'о.

balcan girl

-Jao u¾as!!!! Poslala sam decka po vino, a njega udario autobus.
-U¾as! ©ta sada?
-Nemam pojma, imam neku rakiju.;)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zeljkamp

Mali pirocanac pita tatu:

-Tatko, jel mogu da gledam tv?

-Moze al` nemoj da ga palis!
TwinZ Auto & Moto

prpa_zr

Uciteljica: Deco, kada bi ste na ulici
na¹li pare i mozak, ¹ta bi ste uzeli?
- Perica: Ja pare..
- Uciteljica: E pa ja bi mozak..
- Perica: Pa dobro, svako bira ono ¹to mu fali!

Bori¹a


Poznati lovac uðe u bar i stane se hvaliti svojim vje¹tinama. Isprièao je par lovaèkih prièa pa predlo¾io okladu: svi mu plate piæe ako sa povezom na oèima, dakle samo dodirom, pogodi koja je ¾ivotinja ubijena i kojim oru¾jem.
Nakon ¹to su mu zavezali maramu oko oèiju donesu mu prvu ¾ivotinju. Neko je vrijeme pipao ko¾u i rupu od metka, a zatim reèe:
- "Medvjed. Ubijen sa pu¹kom kalibra 308". Bio
je u pravu!
Jedan od lovaca iz auta donese drugu ¾ivotinju. Lovac je opet pogodio:
- "Los, ubijen 7mm Winchester pu¹kom!"
I tako se nastavilo kroz noæ. Lovac je pogaðao sve ¹to mu donosili, a ljudi su mu plaæali piæe. Konaèno je pred jutro stigao kuæi pijan ko letva i odmah zaspao.
Kada se probudio u ogledalu ugleda ogromnu masnicu na oku pa reæe ¾eni:
- "Znam da sam sinoæ puno popio, ali ne toliko da se ne sjeæam tuènjave. Nije mi jasno od kuda mi tolika modrica..."
Na to mu ¾ena ljuto odgovori:
- "Modrica je od mene, smrade jedan! Kada si do¹ao u krevet stavio si ruku u moje gaæice i nakon ¹to si ispipao rekao si glasno:
- "Tvor, ubijen sjekirom!"

djordjeadz

©ta ka¾e kondom na sudu? :$
Nisam ja kriv,NAVUKLI SU ME :

Havarisan

Citat: Borisa Motorisa poslato 13 Oktobar, 2012, 19:30

Poznati lovac uðe u bar i stane se hvaliti svojim vje¹tinama. Isprièao je par lovaèkih prièa pa predlo¾io okladu: svi mu plate piæe ako sa povezom na oèima, dakle samo dodirom, pogodi koja je ¾ivotinja ubijena i kojim oru¾jem.
Nakon ¹to su mu zavezali maramu oko oèiju donesu mu prvu ¾ivotinju. Neko je vrijeme pipao ko¾u i rupu od metka, a zatim reèe:
- "Medvjed. Ubijen sa pu¹kom kalibra 308". Bio
je u pravu!
Jedan od lovaca iz auta donese drugu ¾ivotinju. Lovac je opet pogodio:
- "Los, ubijen 7mm Winchester pu¹kom!"
I tako se nastavilo kroz noæ. Lovac je pogaðao sve ¹to mu donosili, a ljudi su mu plaæali piæe. Konaèno je pred jutro stigao kuæi pijan ko letva i odmah zaspao.
Kada se probudio u ogledalu ugleda ogromnu masnicu na oku pa reæe ¾eni:
- "Znam da sam sinoæ puno popio, ali ne toliko da se ne sjeæam tuènjave. Nije mi jasno od kuda mi tolika modrica..."
Na to mu ¾ena ljuto odgovori:
- "Modrica je od mene, smrade jedan! Kada si do¹ao u krevet stavio si ruku u moje gaæice i nakon ¹to si ispipao rekao si glasno:
- "Tvor, ubijen sjekirom!"
kopiras odande?

Bori¹a

odakle?
sa fb-a sam uzeo..

MIGE

Morski plodovi
Deca roðena devet meseci nakon godi¹njeg odmora provedenog na moru.

®ikina ¹arenica

sinonim za apsolutni haos.
U istom trenutku aktivno je pola gostiju u studiju. Kate radi ¹kola karatea iz Lazarevca, manekenke pokazuju najnovije ¹ik-modele iz domaæe modne industrije, voditelj ®ika intervjui¹e eminentnog privrednika iz Bele Palanke i tambura¹ki orkestar iz Kanji¾e izvodi obradu ''Smoke on the water''. Svoj nastup èeka politièki analitièar i prijatelj Srbije iz Belorusije, dobitnik nagrade ''najbolji uzgajivaè krava u Srbiji''(naravno, sa svojim uzgojom), primadona Beogradske opere, folklorna sekcija iz Kusadka i glumaèka sekcija O.©.''Dimitrije Tucoviæ'' iz ��ajetine sa ¹aljivim skeèom.
A ostalo je jo¹ 2 minuta do probijanja termina.

Sve mi se skupilo

Узвик који следи кад схватиш да си вунене ствари ставио/ла на центрифугу.

Slavski paket

200 grama kafe.
200 grama ratluka.
Fla¹a vina.
Èokolada X broj dece u kuæi u koju se ide.
Daje se uz tri srpska poljupca. Konzumira se samo èokolada. Ostatak se forwarduje.

Srpski rulet

Дати пијаном куму да изабере име вашем детету.... Желимир, Средоје, Горданела, Машинка...

Antisemitizam

Jedan od mnogobrojnih pravaca srpskog narodnog psovala¹tva.
- Jebem ti seme da ti jebem!

Fuck Off

Jedna od dve funkcije svakog vibratora. Druga funkcija je Fuck On.

Zamenice

U¾a specijalnost Vlade Georgijeva. Ne¹to bez èega ne bi znao da otpeva ionako besmislenu pesmu.
Hej ti,
reci ko smo mi,
kad ja nisam on, a ona nisi ti,
ja æu sa njom, jer ti mnogo la¾e¹
a ti æe¹ zbog blama
ostati sama
èudna jedna ¾eno bez imena...