Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

NesaFZR

#2481
dok se ciganka kupala udje cerkica od 12-13g i pta je;mamo a sta ti je to,sise ,odgovori ona,pa kako ja nemam,kad cu da dobijem,kad porastes,a sta ti je to dole cupavo,pa mindza,a kad cu to da dobijem,pa jos malo da prodje vreme.sutradan kupa se ciga a cerkica bane,tato ,pa ti nemas sise,nemam cero,a sta ti je to dole,k.... kaze ciga,a kad cu ja da ga dobije,pa odma ako cutis [kralj]

goranvojska


Major


prpa_zr

Prièa Mujo: "I tako ti ja, bolan Haso, sjednem u avion i pravac Frankfurt, kad za pola sata pojavi se neka raja, zauzmu avion i ka¾u da su otmièari. A mene ba¹ zaboli, ono, nije moj avion, briga me, ‘ladan k’o Clint Eastwood. Bijah miran sve dok nisu krenuli napasti jednu ¾ensku.

Tu je meni puk’o film. Dignem se ja i dreknem, onako k’o ¹erif: “Pustite je, majku vam!”. I pustili je na miru, ali postavili meni ultimatum: “Ili iskaèe¹ ili te svi guzimo!."

Haso se sav u¾ivio u prièu, pa pita Muju:
- I, jesi skak’o?
- Jesam malo, u poèetku …

Major


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

El Jefe

Zasto nas Siptare svi zajebavaju kada kazemo ljopata a vi Srbi kazete gljiva pa vas niko ne zajebava?
Друштво за заштиту од животиња

HRC Boza

Ucio tata zec svog sina (malog zeku) kako da pisa. "To ti je jednostavno sine: 1- otkopcas slic, 2- izvadis ga van, 3- povuces kozicu, 4- piskis, 5- otreses ga, 6- vratis kozicu, 7- stavis ga nazad, 8- zakopcas slic. Ajde sad ti probaj." Na to ce mali zeka: "1, 2, 3, 6, 3, 6, 3, 6, 3, 6... "
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

UFF

Citat: monsterbnt poslato 14 Avgust, 2012, 10:00
Pita uciteljica djake da li znaju kako nastaju deca.
Javlja se mali Marko: ''Ja mislim da decu donose rode"
Ustaje mala Milica: ''Ja mislim da tata poljubi mamu i tako mi nastanemo''
Perica popizdi: ''Uciteljice jer mozemo mi koji smo vec jebali da izadjemo napolje da ne slusamo ove gluposti"

[rofl]   [clapp]

mkt

Otkrivena je nova "poza 114"
To je kad ¾ena i ljubavnik budu u pozi 69 i uleti suprug sa pi¹toljem kalibra 45..

zmiya

U¹ao Mujo u banku i kopa po d¾epovima. Pita ga bankarski slu¾benik:
- Gospodine, ¾elite li ulo¾iti ili podiæi novac?
- Ma, podiæi... Pa je**m ti gdje je taj pi¹tolj?!

joka

 [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] Po¹to sam hronièno u nedostatku +. ©to smo limitirani, ba¹ na tako malo +?

Major

Zato sto smo mnogo bahati ;D

baha

jel znate kako se zove gluvonemi bik?




....MUUUNEM ;)
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

goranvojska

Citat: baha poslato 19 Avgust, 2012, 02:54
jel znate kako se zove gluvonemi bik?




....MUUUNEM ;)
...........a tele.........MALOMUNEM.

monsterbnt

Kako se zove picka jelene karleuse?
Tosin bunar.
Smrt SVIMA!!!!

Uncle Bob

Citat: monsterbnt poslato 19 Avgust, 2012, 09:32
Kako se zove picka jelene karleuse?
Tosin bunar.
bunar,bunar,bunar  [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

©eta Fata po divljem zapadu...kad iz grma izleti Indijanac i krene silovati Fatu. Nakon ¹to je obavio svoje, ponosno joj ka¾e:
Ako ti se ne¹to dogodi kroz devet mjeseci znaj da je to od poglavice DVA-PERA.

Odgovara njemu Fata: ako te poène ne¹to peckat kroz tjedan dana znaj da je to od Fatinog TRI-PERA.