Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jerej

Sin nekog arapskog ¹eika studira u BG. Nakon mesec dana pi¹e kuci:
-"Srbija je prelepa, ljudi su jako ljubazni i ba¹ mi se sviða ovde. Samo mi je ponekad neprijatno kad idem na fakultet u mom pozlaæenom mercedesu a neko od mojih profesora izlazi iz tramvaja."
Posle nekoliko dana sti¾e èek na milion dolara sa kratkom porukom roditelja:
- "Nemoj da nas sramoti¹, kupi i ti tramvaj!"  ;D ;D ;D ;D ;D

Gašpar

Tvoja devojka æe mu¹ko dete da ti rodi jednog dana!
Odakle zna¹?
Pa koliko je mu¹kih u nju u¹lo jedan æe morati da izaðe!

Aussweis

Za¹to ta¹ta ima samo dva zuba?
-Jedan da zetu otvara pivo i drugi da je boli!
Sve ima cenu ili čast!

The One

kad ti crna maèka preðe put znaèi da je crna maèka negde po¹la ;)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

K0le

Profesor: prevedi na engleski ''maèka je pala u vodu i udavila se''

Uèenik: the cat BUM in the water gluglugluglu no more MJAU MJAU

;D

mkt

 ;D
Цео живот се возим без да плаћам карту и за овај релативно кратак период сам против правно оштетио буџет Града Београда за око 500.000 динара. Са овом активношћу ћу наставити до краја радног века и на тај начин планирам да остварим добит од око 5.000.000 динара, од којих ћу да купим Ауди А6.
Ово никако не бих могао без помоћи Драгана Ђиласа, затим аутистичних званичника града који смишљају овакве регулативе и коначно БусПлус контролора чији су родитељи претежно у блиском крвном сродству. Хвала вам од срца, једва чекам наш следећи сусрет, на ко зна којој линији градског превоза...

dzimika

hahahhahaha
kralj :D

jerej

Prièaju dva prijatelja:
 Za¹to ti je plavo oko prijatelju?
 Udarila me ¾ena.
 Za¹to?
 Obratio sam joj se sa TI...
 I zato te tuèe?
 Tuèe, tuèe... Le¾im ja pored nje, ona me gurka i ka¾e: ''Du¹o, mi odavno nismo imali seks'', a ja joj ka¾em ''Ne MI, sreæo, nego TI.''



Major


ЯЭВОЛУТИОН

e neka je popio po picki kad se kurci.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

Sta se raspada brze od Yuga?
Drzava koja ga proizvodi.

jerej

Do¹la ¾ena u posetu mu¾u u zatvor, pa ga pita:
- Kako se oseæa¹ dragi?
– Kao kod kuæe – odgovori ovaj kao iz topa.
– Ba¹ se radujem, a kako to kao kod kuæe?
– Pa ovako: jelo je neukusno, ve¹ neispeglan a ne smem nikuda da izlazim!

balcan girl

pi majku mu sad mi zao sto sam ovom mom bivsem muzu sredila da prodje kroz taj zatvor ko kroz banju :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

;D

Govno duh - Zna¹ da si se israo. Ima govana na papiru, ali nema u ¹koljki.
Teflonsko govno - Kad se isere¹, tako si cist i ti i wc papir, da ne mo¾e¹ vvjerovati. Mora¹ se zadubiti u WC ¹koljku da se uvjeri¹ da li si uopce srao.
Ljepljivo govno - Podsjeca na vruc katran. Obri¹e¹ dupe 12 puta, i jo¹ uvijek nije cisto.
Na kraju gurne¹ papir u gace, da ih ne zama¾e¹. Ovakvo govno ostavlja trajne tragove na WC ¹koljki.
Neodlucno govno - Taman si obrisao dupe, kad shvati¹, morat ce¹ opet.
Tvrdoglavo govno - Ovakvo govno je sigurno ubilo Elvisa. Ne izlazi sve dok se ne oznoji¹ i pocrveni¹ od silnog naprezanja.
Govno-uteg - Kad se isere¹, lak¹i si za 5 kila.
Nestrpljivo govno - Bolje bi ti bilo da stigne¹ do WC-a u 10 sekundi. Obicno promoli glavu jo¹ prije nego ¹to sjedne¹ na ¹koljku.
King Kong govno - Ovo govno je toliko veliko, da nece potonuti, osim ukoliko ga ne izlomi¹ u sitne komadice.
Afinger je kao stvoren za to. Ovo se obicno dogada u tudoj kuci.
Govno-kupac - Kada ovo govno padne u vodu, napravi ogroman pljusak, i obicno ti pokvasi dupe.
Govno-¾elja - Sjedi¹ sav napregnut, prdne¹ par puta, ali govna nema.
Govno-zmija - Ovo govno je prilicno mekano, debelo kao tvoj palac, i dugacko barem pola metra.
Govno-plovak - Cak i nakon treceg pu¹tanja vode, jo¹ uvijek pluta. Covjece!Kako da ga se otarasim? Ovo se obicno dogada u tudoj kuci.
Govno od meksicke hrane - Zna¹ da ponovo mo¾e¹ jesti, kad te prestane peci dupe.
Govno-kornjaca - Ovakvo govno samo upla¹eno proviri iz dupeta i brzo se vrati unutra.
Bungee-govno - Ovakvo govno visi neko vrijeme iz tvog dupeta, prije nego ¹to padne.
Sporo govno - Mora¹ sjediti na ¹koljki tako dugo da ti se ukoce noge.
Govno D¾ek Trbosjek - Ovakvo govno se zalijepi za dlacice na dupetu, a onda ih naglo i¹cupa.
Party govno - Ogromno govno koje isere¹ na nekoj veselici Onda pusti¹ vodu i u¾asnut gleda¹ kako lagano raste vodostaj.
Praskavo govno - Govno koje izleti u djelic sekunde. Podsjeca na lavinu ili raketni pogon, i isprska cijelu ¹koljku.
Vjetrovito govno - Ono nastaje kada sjedne¹ na ¹koljku, i prdi¹ toliko dugo i jako, da ti se vi¹e ne sere.
Hodnik-govno - Ovo govno se javlja poslije du¾eg trcanja do kuce, i natjera te da se isere¹ u hodniku ispred vrata.
Sranje - Sere¹ tako brzo, i bri¹e¹ dupe tako bijesno, da ti nestane papira, i onda ka¾e¹:
- "Sranje!"
Govno bez kraja - Ovo govno curi kao ludo, i taman kad zavr¹i¹, i pocne¹ brisati dupe, ne¹to zakrci, i jo¹ govana pocne ispadati.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

MIGE

dobra fora  [rofl] [rofl] [rofl] morao sam da kopiram na fb,jebo me fb  :D

UFF

Mu¾ i ¾ena odluèe da odu na odmor na jezero poznato kao meka i raj za ribolovce. Mu¾ obo¾ava da u pecanje izadje u cik zore a njegova ¾ena obo¾ava da u miru èita knjige.
Jednog jutra se mu¾ posle nekoliko sati ribolova vratio i odluèio da æe da malo dremne a ¾ena je tada re¹ila da se sama izveze malo èamcem na jezero, premda se na njemu sama ba¹ i nije najbolje snalazila. Upali motor i izveze èamac na jedno usamljeno mesto, baci sidro, izvadi knjigu i nastavi  da u¾iva u ti¹ini èitajuæi.

Tuda naiðe ribolovaèki inspektor u svom èamcu, pristane uz ¾enin èamac i ka¾e:
- Dobro jutro gospoðo. ©ta to radite?

- Èitam knjigu, odgovori ona (i pomisli zar to nije oèigledno?)

- Nalazite se na delu jezera rezervisanom za sportski ribolov, obavesti je inspektor.

- ®ao mi je gospodine, ali ja ne pecam. Ja samo sedim u èamcu i èitam knjigu.

- Da, ali u èamcu imate sav pribor potreban za pecanje i ¹to se mene tièe mogli bi sa pecanjem otpoèeti svakog trenutka. Bicu primoran da vas povedem sa sobom do stanice i da protiv vas podnesem prijavu, rece on.

- Ako vi to zaista i uradite, onda znajte da cu i ja protiv vas podneti prijavu, ali zbog silovanja, odgovori mu ¾ena.

- Ali, pa ja vas nisam niti dotakao!?,  reèe inspektor.

- Da, ali vi za to imate sav potreban pribor i sto se mene tièe mogli bi sa tim otpoèeti svakog trenutka...

- Doviðenja gospoðo i u¾ivajte u ovom lepom danu...

balcan girl

Èovek se o¾enio i prvu braènu noæ stigli mladenci kuæi. Mlada ode do kupatila da se malo dotera i sredi. Izlazi mlada gola a mu¾ æe:
 Jaoooo draga ¹to si lepa i seksi, daj da te slikam!
 ©to da me slika¹?
 Ma da te imam uvek pored srca.
 Dobro dragi, slikaj me.
Mu¾ je uslika pa ode on isto do kupatila i izlazi go:
 Mu¾iæu moj dragi, daj i ja tebe da slikam!
On sav ponosan, pita je:
 A za¹to da me slika¹?
 Pa da mogu da uveæam!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

aleks89rd

Citat: Joker poslato 18 Jul, 2012, 09:46
;D

Govno duh - Zna¹ da si se israo. Ima govana na papiru, ali nema u ¹koljki.
Teflonsko govno - Kad se isere¹, tako si cist i ti i wc papir, da ne mo¾e¹ vvjerovati. Mora¹ se zadubiti u WC ¹koljku da se uvjeri¹ da li si uopce srao.
Ljepljivo govno - Podsjeca na vruc katran. Obri¹e¹ dupe 12 puta, i jo¹ uvijek nije cisto.
Na kraju gurne¹ papir u gace, da ih ne zama¾e¹. Ovakvo govno ostavlja trajne tragove na WC ¹koljki.
Neodlucno govno - Taman si obrisao dupe, kad shvati¹, morat ce¹ opet.
Tvrdoglavo govno - Ovakvo govno je sigurno ubilo Elvisa. Ne izlazi sve dok se ne oznoji¹ i pocrveni¹ od silnog naprezanja.
Govno-uteg - Kad se isere¹, lak¹i si za 5 kila.
Nestrpljivo govno - Bolje bi ti bilo da stigne¹ do WC-a u 10 sekundi. Obicno promoli glavu jo¹ prije nego ¹to sjedne¹ na ¹koljku.
King Kong govno - Ovo govno je toliko veliko, da nece potonuti, osim ukoliko ga ne izlomi¹ u sitne komadice.
Afinger je kao stvoren za to. Ovo se obicno dogada u tudoj kuci.
Govno-kupac - Kada ovo govno padne u vodu, napravi ogroman pljusak, i obicno ti pokvasi dupe.
Govno-¾elja - Sjedi¹ sav napregnut, prdne¹ par puta, ali govna nema.
Govno-zmija - Ovo govno je prilicno mekano, debelo kao tvoj palac, i dugacko barem pola metra.
Govno-plovak - Cak i nakon treceg pu¹tanja vode, jo¹ uvijek pluta. Covjece!Kako da ga se otarasim? Ovo se obicno dogada u tudoj kuci.
Govno od meksicke hrane - Zna¹ da ponovo mo¾e¹ jesti, kad te prestane peci dupe.
Govno-kornjaca - Ovakvo govno samo upla¹eno proviri iz dupeta i brzo se vrati unutra.
Bungee-govno - Ovakvo govno visi neko vrijeme iz tvog dupeta, prije nego ¹to padne.
Sporo govno - Mora¹ sjediti na ¹koljki tako dugo da ti se ukoce noge.
Govno D¾ek Trbosjek - Ovakvo govno se zalijepi za dlacice na dupetu, a onda ih naglo i¹cupa.
Party govno - Ogromno govno koje isere¹ na nekoj veselici Onda pusti¹ vodu i u¾asnut gleda¹ kako lagano raste vodostaj.
Praskavo govno - Govno koje izleti u djelic sekunde. Podsjeca na lavinu ili raketni pogon, i isprska cijelu ¹koljku.
Vjetrovito govno - Ono nastaje kada sjedne¹ na ¹koljku, i prdi¹ toliko dugo i jako, da ti se vi¹e ne sere.
Hodnik-govno - Ovo govno se javlja poslije du¾eg trcanja do kuce, i natjera te da se isere¹ u hodniku ispred vrata.
Sranje - Sere¹ tako brzo, i bri¹e¹ dupe tako bijesno, da ti nestane papira, i onda ka¾e¹:
- "Sranje!"
Govno bez kraja - Ovo govno curi kao ludo, i taman kad zavr¹i¹, i pocne¹ brisati dupe, ne¹to zakrci, i jo¹ govana pocne ispadati.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
umreh od smeha! ti si bre bolestan covek  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ismejasmo se kolege i ja do suza

jerej

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Uleti mali Perica u roditeljsku sobu i vidi svoju mamu na tati kako skace gore-dole, gore-dole. roditelji su odmah prestali i dok se majka oblacila Perica je pita:
- A sta ste ti i tata radili ?
Majka mu objasnjava :
- Znas sine tata ti ima veliki stomak pa se ponekad mama popne na tatu da ga izravni...
- Ahaaa, onda uzalud trosis vreme mama, jer kada si ti na poslu ponekad dolazi komsinica, klekne na kolena i naduvava mu ga opet natrag.

Aussweis

Visi 10 slepih mi¹eva na ¾ici i ba¹ deseti stoji ka gore. Pita jedan ¹ta se de¹ava sa ovim ¹to stoji, trebalo bi da visi?
Drugi mu odgovara: "Ma pusti ga, napio se sinoæ pa je pao u nesvest"
Sve ima cenu ili čast!