Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 21 Maj, 2012, 20:41
ja kazem kako su naucnici iz nemacke konstatovali! ja ne znam gde si ti procitao da ona mora da bude srecna? samo treba da bude opustena, a dovoljno je da je isteras iz svinjca, pustis je da se malo opusti i tad je roknes sa nekim sredstvom za ekspresno ubijanje, mislim da ce ceo postpak trajati mozda 10 min duze
evo plazma se ponudio,da pre klanja vam proseta svinju malo da se mazi sa njom,da joj prica slatke pricice da je sexualno iskoristi i kad se svinja opusti i istrosi,vi je bammm roknete...plazma vidi se da volis svinje  [clapp] [clapp] [clapp]

dzimika

hahahahahhahahahahaha

K0le

Citat: Plazma Keks poslato 21 Maj, 2012, 20:41
ja kazem kako su naucnici iz nemacke konstatovali! ja ne znam gde si ti procitao da ona mora da bude srecna? samo treba da bude opustena, a dovoljno je da je isteras iz svinjca, pustis je da se malo opusti i tad je roknes sa nekim sredstvom za ekspresno ubijanje, mislim da ce ceo postpak trajati mozda 10 min duze
Pa ¹' je ti posle vitlati po avliji kad skoèi poluomamljena  :D
Ne znam za¹to, al' kobasice, slaninice i kulenje imaju i dalje dobar ukus i od svinjèeta pod adrenalinom , bar meni   [neampojma]
Ne lupaj glavu, to ide kako mora. Ne ka¾em da je humano, al' ¹ta sve 'profesionalci' rade, seljaèka 'zabijaèka', 'disnator' , 'svinjokolj' kako god ti drago, je jo¹ pristojan postupak  ;)
Jo¹ æe puuno vode dunavom da protekne dok ne smisle ne¹to po tvojim ¾eljama, a da bude i efikasno, jeftino i lako primenjivo u praksi  [cheers]

Plazma Keks

Citat: cbrr1 poslato 21 Maj, 2012, 20:44
Citat: Plazma Keks poslato 21 Maj, 2012, 20:41
ja kazem kako su naucnici iz nemacke konstatovali! ja ne znam gde si ti procitao da ona mora da bude srecna? samo treba da bude opustena, a dovoljno je da je isteras iz svinjca, pustis je da se malo opusti i tad je roknes sa nekim sredstvom za ekspresno ubijanje, mislim da ce ceo postpak trajati mozda 10 min duze
evo plazma se ponudio,da pre klanja vam proseta svinju malo da se mazi sa njom,da joj prica slatke pricice da je sexualno iskoristi i kad se svinja opusti i istrosi,vi je bammm roknete...plazma vidi se da volis svinje  [clapp] [clapp] [clapp]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
koji si ti ludak ;D

Plazma Keks

Citat: K0le poslato 21 Maj, 2012, 21:16
Citat: Plazma Keks poslato 21 Maj, 2012, 20:41
ja kazem kako su naucnici iz nemacke konstatovali! ja ne znam gde si ti procitao da ona mora da bude srecna? samo treba da bude opustena, a dovoljno je da je isteras iz svinjca, pustis je da se malo opusti i tad je roknes sa nekim sredstvom za ekspresno ubijanje, mislim da ce ceo postpak trajati mozda 10 min duze
Pa ¹' je ti posle vitlati po avliji kad skoèi poluomamljena  :D
Ne znam za¹to, al' kobasice, slaninice i kulenje imaju i dalje dobar ukus i od svinjèeta pod adrenalinom , bar meni   [neampojma]
Ne lupaj glavu, to ide kako mora. Ne ka¾em da je humano, al' ¹ta sve 'profesionalci' rade, seljaèka 'zabijaèka', 'disnator' , 'svinjokolj' kako god ti drago, je jo¹ pristojan postupak  ;)
Jo¹ æe puuno vode dunavom da protekne dok ne smisle ne¹to po tvojim ¾eljama, a da bude i efikasno, jeftino i lako primenjivo u praksi  [cheers]
pa dovoljan je siljak ili struja. samo ne mora jadna da skici i vristi da se celo selo ori..

Gašpar

Do sad se ni jedna posle klanja nije ¾alila da je bolelo [neampojma]

Plazma Keks

a da je tebe uhvatim da koljem, pa da te posle polu zivog pitam "jel ti lepo?"

zmiya

Sakrije¹ no¾ iza ledja,pridje¹ polako,ka¾e¹ joj:Jao,vidi kako zgodan vepar,kad ona pogleda,zabije¹ joj do balèaka..

Major

Nije bas humano ali svi vole da se pridruze kad se pecenje stavi na sto ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Kako je moguce biti human prema zivotinjama....prema ljudima da, ali prema zivotinjama....koljemo ih vec hiljadu godina i jos ih nismo potrebili....doduse i ubijamo se medjusobno isto toliko...mozda i duze...i opet nas ima previse....nego
@Balkan
jel pravis svargle, i krvavice
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 21 Maj, 2012, 20:41
ja kazem kako su naucnici iz nemacke konstatovali! ja ne znam gde si ti procitao da ona mora da bude srecna? samo treba da bude opustena, a dovoljno je da je isteras iz svinjca, pustis je da se malo opusti i tad je roknes sa nekim sredstvom za ekspresno ubijanje, mislim da ce ceo postpak trajati mozda 10 min duze

A ja sam ba¹ hteo da iskoèim ispred nje i da je prepadnem da umre od srca, ali onda opet ne bi bila sreæna, nego upla¹ena...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

cvarke najboljee pravim :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jerej

Citat: Plazma Keks poslato 21 Maj, 2012, 21:26
a da je tebe uhvatim da koljem, pa da te posle polu zivog pitam "jel ti lepo?"

a jel ti skicis kad zabijes viljusku u lepo socno meso?? da li ti je zao svinje kad ga jedes? ajde bre nemoj da se glupiras i glumis ludilo.. Nema obroka dok ne zaskici iz tanjira, pa ubili ga nozem, dinamitom ili cime god..

djordjeadz

mozda ste videli na you tubu ali, tesim svinje pred klanje 2 evra po recenici!

UFF

Citat: balcan girl poslato 21 Maj, 2012, 15:44
alooooo koljem po kucama alat nosim sa sobom :D

Citat: balcan girl poslato 21 Maj, 2012, 15:49
to nikako ne moze da bude genocid umoris se jebo te ko ce tolike ljude poklati c.c.c.c.c


Citat: zmiya poslato 21 Maj, 2012, 21:41
Sakrije¹ no¾ iza ledja,pridje¹ polako,ka¾e¹ joj:Jao,vidi kako zgodan vepar,kad ona pogleda,zabije¹ joj do balèaka..


[rofl]   [klanjam_se]

Plazma Keks

aj bre sta se lozite ;D


Plazma Keks

kradem od pokojne mileve
Sretnem danas Betovena na pijaci i ka¾e mi da bi i on glasao za Palmu na izborima, al nije bio punoletan.

Sledeæi petak prave svoju èuvenu ¾urku ovi Njujorèani iz Bliznakinja. To je ne¹to kao va¹ Senzej¹n, bude ba¹ puno ljudi.



Plazma Keks

Vitni, Ejmi, Liz i ja igramo tenis. Ejmi se na¹ikala posle drugog gema, sad sirota Liz Tejlor u kolicima mora sama da servira. Matori Ðokoviæ skuplja loptice, po¹to je onaj deèkiæ oti¹ao kod D¾eksona na ringi¹pil.
[rofl] [rofl] [rofl]
decko ili devojka koji koristi taj profil je  [kralj]

Plazma Keks


zmiya

Kako se od juèe pozdravljaju ljudi u Srbiji?
-Grobardan