Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

au brate liverpul milan 2005, koja je to tekma bila

vlada_dee

Kako se zove ciganin u autobusu?

Izbaci ga!

zmiya

PANDUR RESAVA UKRSTENE RECI:
1. SVECANO ODELO (4 SLOVA).....CRNO
2. VRSTA ZIVOTINJE SA KUCICOM (3 SLOVA)...PAS
3. NIJE GLADAN (3 SLOVA)......JEO
4. ZENIN BRAT (5 SLOVA)........GOJKO
5. DEO PRIBORA ZA JELO (3 SLOVA)......ZUB
6. KOKOSIJI PROIZVOD (4 SLOVA).......SUPA
7. MORSKI GREBEN (2 SLOVA)........MG
8. INICIJALI PESNIKA JESENJINA .......PJ
9. PRIPADNIK MILICIJE (10 SLOVA)......VUCIBATINA

bora63

Do¹ao Boris Tadiæ u jednu gimnaziju, pa pozvao uèenike da ga slobodno pitaju ¹ta god ima je volja.
Javi se Nikola:
- Ja imam 4 pitanja:
Prvo: Kome æete da uvalite ¾elezaru?
Drugo: Kako sa 25 miliona evra mislite da napravite novi Jat?
Treæe: Dokle æe Vlada da vlada telefonski?
Èetvrto: Da li ste Vi pre pomilovali ®arka Lau¹eviæa ili mu je Ivica Daèiæ napravio paso¹?

U tom trenutku se oglasi zvono, pa direktor ¹kole reèe da æe posle odmora nastaviti razgovor. Kada su se opet okupili, predsednik pozva ðake da opet postavljaju pitanja.
Javio se Perica:
Ja imam 6 pitanja:
Prvo: Kome æete da uvalite ¾elezaru?
Drugo: Kako sa 25 miliona evra mislite da napravite novi Jat?
Treæe: Dokle æe Vlada da vlada telefonski?
Èetvrto: Da li ste Vi pre pomilovali ®arka Lau¹eviæa ili mu je Ivica Daèiæ napravio paso¹?
PETO: ZA©TO JE ZVONILO ZA ODMOR POLA SATA RANIJE?
I ©ESTO: GDE JE NIKOLA???!!

Lazic

Jeb'o im ja sve po spisku, govna komunistièka... [bejzbolka]

The One

nisam ogla da naðem temu s mudrostima...

Otuðenje od navika,
to jo¹ uvek nije i objava rata.
Objava rata jo¹ uvek nije i pobeda.
Pobeda jo¹ uvek nije i istorija.
Istorija - to jo¹ uvek nije i veènost.
Veènost - to jo¹ uvek nije i sloboda.
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

mkt

nije vic al ne znam de cu s njim
----------------------------------------

1. Генерал Немачке војске Алфред Вон Макенсен 1912.-1915: "Срби су најбољи војници балкана, опасан и ратоборан народ, храбри борци и поносни људи."
2. Хитлер 1937: "Србе не волим, али их ценим и поштујем јер су храбар народ."
3.Турски султан Сулејман 1495.-1566: "Hе дај Боже да се Срби сложе."
4.Немачки цар Вилхем други у првом светском рату: "Дајте ми Српску војску и ја ћу победити овај рат."
5. Садам Хусени: "Дајте ми 1.000.000 Срба и освојићу свет."
6.Борис Тадић 2006: "Шта ће нам војска."

Taraba

Proces koji godinama traje je jo¹ malo zavr¹en. Cilj istog je da Srbi zamrze svoju dr¾avu.
Neko pametan je rekao, Ne mrzi svoju dr¾avu, mrzi vlast.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

 kako grobar proverava stanje na racunu

*2-0#

zmiya

Pantela

Начи сацам чуо зонфић, као пита кумара "Пантела еси чуо кои је Кркобабићев матични брои илити јмбг?" реко "де знам кумара ние дасам се икад запитао ал ае реци" а он жека "па 0000000000001".

Ја невера а Вујадин Бошков добацуе "ја сам 0000000000002"!

miodrag

Devojka proma¹i stanicu i pita vozaèa:"Mo¾ete da mi stanete ovde da sidjem?" A vozaè odgovara: "Silazi se sa kurca, iz autobusa se izlazi

Uncle Bob

A
Citat: Phoenix poslato 09 April, 2012, 23:11
Najèe¹æe ¾enske la¾i

Postoji mnogo podela i klasifikacija la¾i, ali ona osnovna je na bele, sive i crne la¾i. Bela la¾ je kada iza nje nema skrivenih motiva veæ nastaje iz èiste zablude ili neznanja. Siva la¾ nastaje kada neko smatra da je to najbolji ili jedini naèin da se ne¹to prikrije zarad op¹teg dobra. Crne la¾i nastaju sa predumi¹ljajem i zbog liène koristi i sastavni su deo vokabulara svakog uspe¹nog politièara i novinara.

Dakle, svi la¾emo samo je pitanje u kojoj taèno boji i tu nema previ¹e mudrosti. Onome ko ti ka¾e: „Ja nikad ne la¾em“, mo¾e¹ slobodno da replicira¹: „Upravo jesi“. I ¾ene la¾u, mo¾da ne èesto kao mu¹karci, ali la¾u drolje, gusti sekret la¾i im se luèi u ustima danima i onda ga odjednom ispljunu tebi u facu dok trepeæu oèurdama, krute im se bradavice, crvene obrazi i deluju nevino, krhko i milo kao tiket na kom èeka¹ jedan par turskog kupa.

Ne smeta mi ¹to vreme provodi¹ sa dru¹tvom
Smeta joj. Mrzi ih. Opravdano veruje da se retko tu¹iraju. Misli da ti je dru¹tvo sastavljeno od izleèenog narkomana, nedoleèenog alkoholièara, opsesivnog kockara i sliène ljudske srèe koju je sam ðavo kineskim ¹tapiæima godinama èupao sa neke deponije za takve i slagao oko tebe kako bi te upropastio, a sa tobom i nju. U sluèaju da ima¹ jednog drugara sa kojim dvaput nedeljno sla¾e¹ domine uz sok od zove i vodi¹ umne polemike o ekologiji neæe¹ biti ¾rtva ove la¾i – nema potrebe. U sluèaju da dvaput nedeljno recimo igra¹ fudbal u adolescenta svinje ili ovce biæe¹ ¾rtva ove la¾i. Pogotovo ako se posle svake partije tradicionalno rehidrirate ladnom pivèinom i dobacivanjem za svakom pièkom bez brkova koja vas zaobilazi u ¹irokom luku da joj kreon, puder, plombe i maskara ne bi ðuture aterirali na trotoar od ¹amara znojnog smrada koji oda¹iljate u radijusu od deset metara.

Sledeæi put ka¾i svojoj stoci da mi ne ¹eta obuvena pokuæi.

Posesivne su, ¾ele da budu sa tobom i kad je to fizièki nemoguæe ili jednostavno predstavlja o¹tar udar na dostajanstvo i intelekt. Zato la¾u! Zato æe ti onako proraèunato pre nego ¹to ode¹ reæi: „Lepo se provedi, ja æu proèitati neku knjigu, masturbirati sezonskim povræem na Ciesaj Majami i ranije leæi“. Da bi ti oseæao gri¾u savesti jer, eto,  dok ona spava ti poku¹ava¹ da ubedi¹ Stevu Ðubreta da konobarici vrati gaæe i dozer jer joj za dva sata poèinju predavanja, a i vi morate kuæi.

Broj ljudi koji su je spavali pre tebe
Motiv za ovu la¾ i u ovom vremenu kad uticajne ¾ene plaæaju crnce po santimetru, a Lejdi Gaga nije ataèment za lomaèu je potpuno neshavtljiv. Nema rezon. Ipak, ¾ene ispitane na detektoru la¾i jebale su dvostruko vi¹e mu¹karaca nego one ispitane van detektora. Da li je to do ovog na¹eg tradicionalnog i tradicionalno zaularenog dru¹tva u kom mu¹karac ¾eli da mu decu raða ne¹to u ¹ta je malo tuðih kita kroèilo ili je to tako svuda – ne znam. Znam samo da veæina od onih silnih ¾ena kojima si drugi ili eventualno treæi mo¾e verodostojno da izraèuna dimenzije proseæne kurèevine na ovim prostorima sa odstupanjem od plus-minus tri posto.

Taman æu sastaviti jednog normalnog. Ajmo, skidaj gaæe sva trojica.


Ja ne prièam na¹e privatnosti drugaricama
U ovo ako si bar jednom u ¾ivotu poverovao treba pod hitno da izvr¹i¹ dekontaminiranje mozga jabukovaèom i nezanemarljivim brojem odseènih udaraca glavom u noseæi zid. Mo¾da ti i nije za zameriti jer je ovo jedna od retkih stvari koju ¾ene rade, a ma¹karci ne ili u znatno manjoj meri. To ¹to ti nema¹ ¾elju ortacima da ka¾e¹ da tvojoj devojci predmenstrualni sekret smrdi na ladan pilav ne znaèi da njoj takve privatne finese ne izlaze iz ustiju kad je okru¾ena svojim plemenom. Izlaze, sve njene drugarice znaju koliki ti je, kako jebe¹, da li u orgazmiènom transu na ripit manièno urla¹ ime svog pokojnog papagaja i da li ima¹ kompleks pileæih grudi ili ¹ta veæ slièno. Znaju sve, èak i banalnosti i sa tim se mora¹ pomiriti. Jedino ti preostaje da i ti proba¹ da sazna¹ sve njenim drugaricama. Nikad ne mo¾e¹ znati kad æe ti za ¾ivota zatrebati, zloneèulo.

Ka¾e, on meni stavi mi prs' u dupe i ja ovako, ¹ta æu?


Opet sam do¾ivela devedesetostruki orgazam
Verovatno ti je neki ortak nekad rekao: „Sa mnom sve i jedna devojka svr¹i“. Oæe mu¹karci da prièaju takve stvari. Postoji tri moguænosti: La¾e, ili su lagale njega ili nije jeb’o u ¾ivotu ni¹ta toplije od radijatora. Ne postoji moguænost da je apokaliptièan ploditelj jer onda ne bi ni prièao o tome. Ova boldovana opcija je mo¾da i najrealnija. Svaka druga ¾ena glumi orgazam iz raznoraznih raloga. Od toga ¹to zapravo ne mo¾e da svr¹i pa do toga da iz nekog razloga ¾eli da se ti oseæa¹ dobro iako si oèajan jebaè i protraæio si joj veèe, mesec, godinu, ¾ivot.

Koliko ih la¾e?

Kod nas je evidentno kad smo svr¹ili, odmah se vidi na jastuènici, zavesi, slepooènici, plafonjeri… Kod njih nije, iako postoji mnogo naèina da se to provali. Ja ih ne znam sve niti imam nameru sad da guglam ili pitam babu kako bih ti solio pamet. Licemerno je, ko zna koliko su puta mene slagale. Bazièno gledano znam samo da ¾ene, kao i mi, posle svr¹avanja imaju potrebu da malo izbleje u plafon ili ikonostas, ote¾ano di¹u, bole ih dupe za memlu u novèanku i ¾ele da u sebe unesu odreðenu kolièinu bilo kakve teènosti. Ako neposredno posle seksa poène da se oblaèi, otrèi do fri¾idera da vidi jesi doneo sve¾u ¹varglu od kuæe, poène da prièa o kursu dinara, vremenu sutra i ¾eli da ti na JuTjubu pusti novi spot Mije Borisavljeviæ – ni¹ta u njoj nije orgazimiralo dru¾e moj. La¾e!

Odgovori na la¾i i ostalo:
Jedan
-Uop¹te mi ne smeta ¹to vreme provodi¹ sa dru¹tvom.
-Eto, taman su me zvali na 20 dana kampovanja podno ©ar planine, reko’ neæu, al kad si tako divna moram.
Dva
-Spavala sam samo sa jednim pre tebe.
-A u guzu?
-Mr¹ stoko, ni sa kim!
-A nemoj zajebavati, znam da jesi nemalo puta, nekad ti se desi da prdne¹ a da ni ne primeti¹. ©ta ima veze?
Tri
-Ja ne odajem na¹e privatne stvari drugaricama.
-Kako onda Mira Alimentacija zna da grizem nokte na nogama kad sam nervozan?
Èetiri
-Bilo mi je divno, dva puta sam svr¹ila.
-Lepo od tebe, ali èuo sam kako broji¹ ovce u sebi, sledeæi put molim te nemoj proforme kand¾ama da mi ore¹ leða, lak¹e mi padne da lo¹e jebem nego da spavam na stomaku.
Pet
-Na pilulama sam, ni¹ta ne brini.
-Neka, neka… svr¹iæu ja u predsoblje, terasu, bunar… nebilo mi te¹ko.
©est
-Sa tobom sam prvi put do¾ivela ne¹to tako…
-©ta, nikad ti niko nije pijan zasp’o tokom seksa?
Sedam
-Umorna sam.
-Verujem, celodnevno lakiranje noktiju odvajkada iziskuje nadljudske napore.
Osam
-Ne æelavi¹, èini ti se.
-Èini se i mom frizeru, dao mi popust 70 posto pre neki dan.
Devet
-Jo¹ nisam dobila…
-Èije sam onda ono ulo¹ke video u kanti kad sam od silne krvi pomislio da koljete ne¹to po kuæi. Æaletove?
Deset
-Izlazim sa Ljubicom na piæe.
-Sprema¹ se ceo dan, bila si kod frizera i u solarijumu i kupila nove tange. Ka¾i, molim te, Ljubici da navuèe kurton.
Jedanaest
-Nisam dobila ovaj mesec.
-Sterilan sam.
Dvanaest
-Ba¹ ti je velik.
-Ni lenjir ni ¹ubler se ne dele tvoje mi¹ljenje.
Trinaest
-Obo¾avam sport, obo¾avam…
-Odlièno, sad æemo gledati pro¹ireni snimak finala Liverpul-Milan iz 2005. godine. Naèni kulen i pistaæe, tri sata raja.

Au brate dok sam citao post plakao sam od smeha jos me stomak boli tebe je neka dobro razocarala.
U
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

nexteen

Posle mesec dana kome, budi se Mujo i vidi Fatu svu uplakanu kako sedi pored kreveta.
- Fato, doði bli¾e da ti ne¹to ka¾em.
Fata, sva sretna:
- ©ta je, Mujo dragi?
- Seæa¹ li se kad sam ono izgubio pos’o i svi mi se smejali, a jedina si ti bila uz mene?
... - Seæam se
- A seæa¹ li se kad sam krenuo u privatni biznis i propao, ti si opet bila uz mene?
- Seæam se.
- A seæa¹ li se kad sam im’o sudar i ti 10 dana nisi i¹la kuæi iz bolnice, nego si sve bila uz mene?
- Seæam se.
- A seæa¹ li se kad su me ono ranili, i tada si bila uz mene?
- Seæam se.
- I sad si opet, posle ove nesreæe, bila uz mene?
- Naravno.
- I zna¹ Fato ¹ta sam ja skont’o?
- ©ta ljubavi?
- Fato, ti si meni baksuz..

prpa_zr

Citat: miodrag poslato 13 April, 2012, 20:44
Devojka proma¹i stanicu i pita vozaèa:"Mo¾ete da mi stanete ovde da sidjem?" A vozaè odgovara: "Silazi se sa kurca, iz autobusa se izlazi


ulazi devojka kod stomatologa i ka¾e:" do¹la sam zbog skidanja kamenca"..
a stomatolog odgovara:" Gaæe se skidaju, kamenac se uklanja!"

mkt

Pantela
Начи јуче сам назво Жигару у фазону "Саћу дођем да се туцамо",ја улазим локациа штала кадоно Жигатар лего на кревет,а у позадини пичи неки мелос врсте заводнички типа Стинг (то начи бумбар).Ја изневерово кацам видо чкодеа!Ал Жирафињо е дечкић добар (троика),врло добар (четир),та нека прелазна оцена.А нааче,кацам га мршно методом погрдних речи локациа чкапи материна,он каже "Шо псуеш каце слави Божић",а Христос се роди неверуе!

Поздравља Пантела аудиториум са незаобилазним љубцем,нашо неку бичарку ставља руж за усне оће да офарба јаја! :

djordjeadz

Vozi ciga auto , i zaustavlja ga policajac !
Hoce policajac da mu pise kaznu od 50.000 Din!
Ciga: Nemo kume molim te treba mi za decu da prezivimo znas!?!
Policajac: Dobro ako mi odgovoris na jedno pitanje tacno pusticu te !
Ciga : Moze
Policajac: Sta je to ide ulicom ima dva svetla?
Ciga : Automobil
Policajac : E a koji automobil BMW, Audi, Mercedes....
Ciga : Bem li ga ne znam!
Policajac : Moram ti pisem kaznu!
Ciga : Nemo brate molim te ziv ti deca , ajde mi postavi jos jedno pitanje?
Policajac : Sta je to ide ulicom ima jedno svetlo?
Ciga : Motor
Policajac :  E al koji motor Yamaha, Honda......?!?
Ciga : Ne znam?!
Policajac : Ne vredi moram da ti pisem kaznu!
Ciga : Brate ajde ja tebi da postavim jedno pitanje ako odgovoris tacno pisi mi kaznu ako ne da me pustis onda!
Policajac: Moze
Ciga: Sta je to ima dve duge noge mini suknju i vrti zadnjicom na ulici?
Policajac : Kurva
Ciga: E a dal ti majka , sestra, tetka....

Kengur

''Uvek me peku oci kad karam. Jebem ti sprej za samoodbranu...''

Ortak ima pobednicke izvale na fb... Ne znam odakle ih izvlaci... hahahahahhahahahahahhahahahahaha

Kengur

Један црногорац је био толико лењ да је оженио трудну девојку....

:)

UFF

MENSTRUACIJA - Ne¹to kao plata. Ako ti kasni, obrati se onom od koga prima¹.

zmiya

Chuck Norris je izgubio samo 2 puta u zivotu.
Od Bruce Lee-ja i na tenderu u Srbiji.