Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

e sad se osecam ko motorciklista u Amarkordu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bora63

Kako muvama odrediti pol

Zena ulazi u kuhinju i zatice muza kako stoji sa muvolovkom u ruci i zvera
po kuhinji.
'Sta to radis?'
upita ga.
'Lovim muve'
odgovara joj.

'Je li? Jesi li ubio koju?'
opet ona zapita.
'Da, tri muzjaka i dve zenke,' odgovori joj.
Zena zacudjeno zapita.
'A kako znas da razlikujes muske od zenskih muva?'
On joj odgovara,
'Tri su bile na konzervi od piva,
a dve na telefonu.

zmiya

Pantela
Исто тако кацам преживео крвнички старт током друге убацивке повређеног времена.Пришо ми слеђа неки јашар и упутио ударац за трибунал категоричности хашки.Ђемпри оном љомберу флоуресцентном спиштом,кажем следеће: "Покажи дечку руменка,дивиш дае неки љаксон сишо смотике,аи љуби брат".Каже судац: "Прекини те неке узалудне симулацие,ево ти жућа",а Станкела неверуе.После ми пришло оно говно,каже: "Шо симулираш",а ја одговор: "Ћути чобане моине да отресем крампон од твои вуглони,ево ти фрула,случаино поно",а фенови умирање оцмеха!

Plazma Keks


bigbad86

Konacno sam se setii da iskopiram najbolji vic na svetu sa "onog" foruma :D




Ovo je kraca verzija a vi je nakitite KOLKO HOCETE. ;)

Stari car shvativshi da nece vechno ziveti mora da odluchi koji ce od njegova 3 sina da ga nasledi. I on uze 3 ZUTE LOPTICE i reche da ce dati kraljevstvo onom ko ode na dalek put oko sveta i vrati se a da je ne izgubi. Prijavi se najstariji sin i ode na put i eto njega posle godinu dana pocepan. dekintiro skroz... Otac ga pita jel mu tu ZUTA LOPTICA, ona kaze da ja izgubio dok je jahao i otac naredi da mu odseku glavu. Kasnije se prijavi srednji si i on se vrati posle 2 godine, obishe sve i svashta, ojachao, skroz drugi chovek! Otac ga pita gde je ZUTA LOPTICA i on kaze da je izgubio dok je putovao po svetu(izmislite kako). I njemu otac odseche glavu. I konachno treci sin skupi hrabrost i ode u beli svet i eto ti njega posle samo 5-6 nedelja sav srecan... Reche da je sve u redu, sve je proshao itd itd... Otac ga pita gde mu je ZUTA LOPTICA i on reche da je izgubio negde kad je ulazio u zamak. I otac i njemu iseche glavu.


To je kraj vica. I namenjen je da bude glup ko nishta i da NIJE SMESHAN. E a sad..


ODMAH po zavrshetku vica (niko se nece smejati naravno) vi se "kao" setite da isprichate toj osobi/drushtvu jedan dogadjaj koji vam se desio skorije. Recite da ste pili pice u nekom lokalu u vashem mestu, i da vam pridje neka zanosna plavusha (ili frajer ako ste zensko) i sedne da popije pice sa vama. I vi ste tu tako sedeli u kaficu pili pice(sad ovde zachinite prichu kako hocete) i onda kada ste popili 2-3 pica ona vam ponudi da odete negde "nasamo"... Vi kao ajde moze. Onda ona (ili on) kaze da ce ona platiti pice a vi da je sachekate tu. I ona ode tralalalalalalala nema je 5 minuta, nema je 10 minuta vi pogledate na sto kad vam NEMA MOBILNOG!!!! Vi trk u kafic( pili ste u bashti pice) konobar kaze da je cura rekla da cete vi platiti pice a ona otishla negde niz ulicu (konobar vam pokaze pravac de je otishla) Vi kao trchite u tom pravcu za njom i kao bash je uhvatite kako seda u taksi, kao uhvatite je za ruku, hocete daje bijete( ili zovete miliciju u zavisnosti kakav imate temperament). Svadja traje oko 5 minuta (vi izmislite oko chega se svadjate ali mora da se svodi na to da je pretresete zbog mobilnog) Taksista a da oboje ne znate pozove muriju i onda dodje murija, pa se i sa njima raspravljate( kao oni ne smeju da je pretresaju ako nemaju osnova tralalalalalaa) i onda zachinite prichu josh malo chime god( mozda milicija i vas zamalo da uhapsi jer ste bili mnogo buchni na sred ulice) i na kraju vi naterate milciju da pretrese njenu tashnu, na shta se ona STRASHNO buni pa rasprava josh malo traje, na kraju milcija oduzme njom tashno i otvori je.

I sad pitate druga/drushtvo:" i znash shta je milicija nashla unutra!?"
e sad ako ste dovoljno dobro isprichali prichu vash drug/drugarica ce reci: "Shta jebote!?"

A vi kazete:" TRI ZUTE LOPTICE"

Izraz na njihovom licu je NEPROCENJIV :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Major


Gašpar

Deèko UFF: Imate li èestitke sa natpisom MOJA JEDINA ?
Prodavacica: Imamo.
Deèko UFF: Dajte mi deset komada...

[rofl] [rofl]

Milomir27

Citat: Joker poslato 11 Mart, 2012, 22:39
Sta ste koji q napali klinca. Preterujete...
ma das ljaksi vlast i on se izivljava,ja nisam ni dobar dan rekao odmah minus,ali neka samo napred!

Milomir27

ma samo udrite te minuse,bas me zabole ja kada vam jednom ga lupim onda je zauvek!

mirno

Evo + od mene :)
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

Gašpar

Evo ti i od ljakseta plus  [rofl] [rofl]

zuba

evo i ja sam se usro pa da ti dam plus da me sluèajno ne pome¹a¹ sa nekim od ljakseta i minusira¹ me zauvek! :D poz!

Joker

Citat: Gaspar poslato 30 Mart, 2012, 14:47
Evo ti i od ljakseta plus  [rofl] [rofl]

Pa kada jesi ljakse... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Citat: bigbad86 poslato 30 Mart, 2012, 02:38
Konacno sam se setii da iskopiram najbolji vic na svetu sa "onog" foruma :D

I to ti je najbolji vic?
Onaj ko to prica zasluzuje da ga slusaoc isamara sto mu je uzaludno trosio vreme

zuba

kao ¹to smo i mi izgubili vreme èitajuæi :P

Major

Citat: UFF poslato 30 Mart, 2012, 16:06
Citat: bigbad86 poslato 30 Mart, 2012, 02:38
Konacno sam se setii da iskopiram najbolji vic na svetu sa "onog" foruma :D

I to ti je najbolji vic?
Onaj ko to prica zasluzuje da ga slusaoc isamara sto mu je uzaludno trosio vreme

To je na fazon onog sto davis ljude 15-20min sa glupom pricom "imate li zelenu ping pong lopticu"


Gašpar

Citat: Joker poslato 30 Mart, 2012, 15:04
Citat: Gaspar poslato 30 Mart, 2012, 14:47
Evo ti i od ljakseta plus  [rofl] [rofl]

Pa kada jesi ljakse... :D

Ne stidim se toga  :P :P

ЯЭВОЛУТИОН

Gaspare....nije isto ne stideti se i ponositi se.....ovaj prvi se ne istakinje, dok potonji cak i insistira na tome.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Pa dobro Uff-e nemaju svi identican smisao za humor. svakako ne treba pribegavati nasilju ako vam se fora ne svidja. :)

zmiya

Citat: UFF poslato 30 Mart, 2012, 16:06
Citat: bigbad86 poslato 30 Mart, 2012, 02:38
Konacno sam se setii da iskopiram najbolji vic na svetu sa "onog" foruma :D

I to ti je najbolji vic?
Onaj ko to prica zasluzuje da ga slusaoc isamara sto mu je uzaludno trosio vreme

Ka¾e se slu¹alac,prepravi dok ne vide de¾urni gramatièari..