Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

joka

©ta li je meda lizo, da mu tako plav jezik? [neampojma]   [rofl] [rofl] [rofl]  Medvedicinu .... hemijsku  [cheers]

Nikola_92

Cuo sam danas, mozda je bilo ali ipak

Vozi vuk motor kroz ¹umu i sretne Crvenkapicu.
Crvenkapica:
- "Vuèe, Vuèe..."
Vuk:
- "Kurac vuèe, vidi¹ da trokira...

Kengur

Bog rece magarcu: Ti ces se zvati magarac. Ti ces rintaciti po celi dan i zvace te glupim. Ziveces 20 godina. Magarac odgovori: Uh, to ne zvuci kao dobar zivot. Mogu li ja da zivim 5 godina? I Bog pristane. Onda je Bog stvorio psa. Bog r...ece psu: Ti ces se zvati pas, ziveces kao potcinjena zivotinja, ziveces od ostataka sa stola i cuvaces kucu. Ziveces 35 godina. Pas odgovori: Mogu li ja onda da zivim 15 godina? I Bog pristane. Onda je Bog stvorio papagaja. Bog rece papagaju: Ti ces se zvati papagaj. Sedeces u uglu dnevnog boravka, ponavljaces sve sto ljudi kazu, i iritiraces svakoga. Ziveces 75 godina. Papagaj odgovori: A kako bi bilo da ja zivim samo 50 godina? I Bog pristane. I onda je Bog stvorio muskarca… Bog rece muskarcu: Ti ces biti ljudsko bice, muskarac, i ziveces odlican zivot. Ti ces biti mudar i pametan, i vladaces i odlucivati na ovom svetu. Ziveces 20 godina. Muskarac odgovori: To zvuci kao jako dobar zivot, al zar ne bi mogao ziveti malo duze? (ovde je muskarac po prvi put iskoristio svoju inteligenciju.) Mogu li dobiti onih 15 godina sto magarac nije hteo, onih 20 sto ih je pas odbio i onih 25 sto papagaj nije zeleo? I Bog pristane. Zato muskarac zivi odlican zivot dok ne napuni 20 godina. Onda se ozeni. Sledecih 15 godina rintaci po celi dan i zovu ga glupim. Onda dobije decu, zivi od ostataka sa stola i cuva kucu sledecih 20 godina. Zadnjih 25 godina sedi u uglu dnevnog boravka, ponavlja sve sto drugi

Bori¹a

Jednog dana doðe kapetan u kasarnu i postroji vojnike i reèe:
- "®ena mi je u bolnici, svakog trena treba da se porodi, a onaj koji mi donese vjest da je rodila mu¹ko dobiæe sedam dana nagradnog odsustva, a ako bude ¾ensko sedam dana zatvora."
Javi se Cigo i reèe:
- "Evo ja æu", i ode u bolnicu gdje je dobio vjest da je kapetanova ¾ena rodila ¾ensko. Vrativ¹i se u kasarnu reèe kapetanu da je dobio sina, a ovaj od sreæe ne provjeriv¹i pusti Cigu da ode kuæi na sedam dana. Po povratku u kasarnu kapetan ga pozove i ljutito odmah naredi da ga se odvede u zatvor na mjesec dana na ¹to Cigo upita:
- "Za¹to kapetane, ja moram da se uvjerim jer sam siguran da je mu¹ko."
Do¹av¹i kapetanovoj kuæi otvori¹e pempas kad ono stvarno vagina a na to æe Cigo:
- "Ni¹ta ne brinite kapetane tu æe za 15 godina biti kurac .

paja021

Za¹to peder na dupetu tetovira broj 32?
Zato ¹to se to èita kao: trti tu!

joka

   Ne pi¹u samo pederi, pi¹u i oni pravi je.... !    ;)     [thumb_up]   [cheers] 

Bori¹a

http://vukajlija.com/kiza/36092

A ovaj nas Kiza prodaje neke CBRke u komade, da je on dobar zvali bi ga Zoki :P

ЯЭВОЛУТИОН

Ma znam coveka..picka, vozi kamion u italiji dok mi ratujemo za prava vecine po BGDu, a inije iz BGDa...prigradski je
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Al boljeg Kizu nemamo, bolje i ovaj nego ni jedan :D
Ali zato imamo Zokija :D (jager)

ЯЭВОЛУТИОН

cvaj jare u njemacku........jel taj jager
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zuba

Kako se na engleskom zovu crnogorski ugostitelji?

Gost Busters!

Joker

Javlja se covek na radio stanicu uzivo i kaze:
"Ja sam nasao novcanik!"
Voditelj programa: "Dobro, i sta ste nasli u njemu?"
"Pa imalo je 1500 evra, i oko 150 000 hiljada dinara i licna karta na ime Zoran."
"I dobro... Sta zelite sada?"
"Pa moze jedna pesma za Zokijaaaaa!!" :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major

Dolazi mu¹karac doktoru i ka¾e:
• Doktore, ja imam problem, ali morate obeæati da se neæete smejati!
• Naravno da neæu! Ja sam profesionalac, za vi¹e od 20 ugodina koliko radim, nisam se nasmejao pacijentu!
• U redu - ka¾e mu¹karac i skine gaæe.
Doktor ugleda najmanju stvar koju je ikada video. Uprkos obeæanju, poène se smejati, najpre tiho, a zatim sve glasnije, do suza. Nakon nekoliko minuta uspe se pribrati i obri¹e suze.
• U¾asno mi je ¾ao... - izvinjava se doktor - Ne znam ¹ta mi bi, neæe se ponoviti. Dobro, recite u èemu je problem?
Mu¹karac pogleda doktora tu¾nim pogledom i reèe:
• Nateèen je.

The One

U zemunskom porodili¹tu protekle noæi roðeno je 15 beba! 9 devojèica, i 6 deèaka, koji su od ranije poznati policiji!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Poison girl poslato 03 Oktobar, 2011, 13:37
U zemunskom porodili¹tu protekle noæi roðeno je 15 beba! 9 devojèica, i 6 deèaka, koji su od ranije poznati policiji!
znaci , kmee
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

.... znatji zatamnjeni inkubatori

SSZGO

Voze se dve ribe busom, Beograd-Zlatibor.

Prièa jedna: "e do¹ao mi je momak u subotu...

"Je l' Marko???"

"Ma ne, ne zna¹ da smo raskinuli? Ovaj je novi!"

"I..."

"Au kako je bilo lepo... Joj kako se ljubi ... Koje ruke ima èovek,

ko balvane, joj kako me dirao, kako me mazio, popizdela sam.

A sve malo ljubi, pa malo li¾e, pa jos ljubi ... pa gricka po guzi,

pa licka po cicama, a pipa svuda ..... Jebote, izludeo me koju tehniku
ima ... "

bla, bla, bla ...... bla, bla, bla ...

(pola sata kasnije)

"... onda me je, joj ..... au ¹ta mi je onda prstom napravio!!!

Ludilo!!!... "

Odjednom se èuje iz zadnjeg reda:

"A jel te jebo vi¹e, lebac ti !!??? ... trebo sam jo¹ u Èaèku da izadjem...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major


Pop

Kakva je razlika izmeðu dobre i odliène sekretarice?

Dobra sekretarica ka¾e ''Dobro jutro, direktore''

A odlièna sekretarica ka¾e ''Jutro je, direktore''

"Грме танки џефердари..."


SSZGO

#959
Devojèica hoda ulicom, i na putu pored nje se zaustavi auto.
Mu¹karac srednjih godina otvori prozor:

- "Mala, ako uðes daæu ti 20 eura!"

Devojèica pocrveni, ljubazno ga odbije i nastavi da hoda.
Nakon nekoliko metara, vozaè opet zaustavi auto pored nje:

- "OK, ¹ta misli¹ o 30 eura, i milka od 300 grama?"

Devojèica ne¹to odbrusi tipu i jo¹ vi¹e ubrza hod.
Ali, malo dalje automobil je opet stigne:

- "Mala, ovo je moja poslednja ponuda, 50 eura i slatki¹a koliko
god hoæe¹. Samo uði, molim te!"

Devojèica stane, pogleda oko sebe da je neko ne gleda, i priðe autu:

- "Alo æale, ti si kupio tu glupu Daèiju, sad se lepo vozaj sam.
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor