Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Lea Kis konkurisala za uednika RTS.
Slagalica ce glasiti> Skocko.tref,Jami,mile kitic
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

Jedan stariji braèni par zajedno je veæ vi¹e od 50 godine, i sve do ovog trenutka nisu imali tajne jedno od drugih. Postoji jedna stvar - supruga je od svog mu¾a tra¾ila da nikada ne otvara jednu kutiju za cipele koja se stalno nalazila na gornjoj polici njihovog ormana.
Mu¾ ju je poslu¹ao i nikada nije pogledao sadr¾aj te misteriozne kutije. Ali, jednoga dana njegova supruga se razbolela i odluèila da otkrije tajnu kutije svom mu¾u i zatra¾i da je odvede u bolnicu.
Kada se vratio kuæi, prona¹ao je kutiju i otvorio je. Unutra su bile dve pletene lutke i sve¾anj novèanica u ukupnom iznosu od 95.000$!
Ali za¹to? Kako? ¹okirano je govorio mu¾. ''Pre nego ¹to smo se venèali, moja baka isprièala mi je jednu prièu'' rekla je bolesna ¾ena ''dala mi je savet da, kada god se posvaðamo, ne budem ljuta i raspravljam se, veæ da sednem i tkam lutku. To æe me smiriti''
Starac je osetio veliki ¹ok. U ovoj staroj kutiji nalazile su se samo dve lutke. To je znaèilo da je za sve ove godine zajednièkog ¾ivota, ona bila samo dva puta ljuta na njega. Èvrsto ju je zagrlio i upitao: ''Ali, reci mi, odakle sav ovaj novac?''
''Ah... da'' rekla je sa osmehom ''taj novac sam dobila od prodaje lutaka''

Ostoja

Engleski specijalci upadnu u Rusku fabriku borbenih aviona, uz nevidjene muke ukradu planove najnovije letelice, sretno dodju kuci. Sakupe se struchnjaci, prouche planove, dopreme materijale i sve sklope, kad ono, ni nalik avionu... Okreni, obrni, vide oni da to ne ide... Zovnu Nemce u pomoc, ovi ponove postupak, precizno, gotovo  savrsheno, ali rezultat tek neshto malo bolji... I nema druge, angazovashe Japance... Tachnost, preciznost u mikron, sve sve, al' to nije avion...
Padnu u depresiju, komanda donese odluku da se specijaci vrate i ukradu i majstora iz montaznog pogona. Misija uspe, dovedu Rusa, on ni da chuje... Kumi, moli, preti, lazi, podmicuj... Jok. Povuci-potegni, pristane Rus na kraju, ali uz izvesne uslove, da donesu karton votke, da ga ostave samog u radionici i da dodju za sedam dana. Teshka srca pristadoshe i kad dodjoshe za sedam dana ima shta videti, stoji avion, kompletan, zavrshen, u perfektnom stanju... pitaju Rusa da kaze gde su pogreshili. Ma niste nigde - kaze Rus, niste chitali projekt do kraja, nakraju sitnim slovima pishe: "po zavrshenoj montazi delova, potreban oblik napraviti turpijom..."
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

propaganda zapada....tajne je u votki.....na planu su objekti rasporedjeni tako da tek pijan covek moze da rastumaci  a onda se montira kontra od normalnog, jer da je drugacije, mogao bi svako.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Jul, 2015, 13:32
propaganda zapada....tajne je u votki.....na planu su objekti rasporedjeni tako da tek pijan covek moze da rastumaci  a onda se montira kontra od normalnog, jer da je drugacije, mogao bi svako.
Veruj mi, sa njima sam sam poslednjih par godina, ne mozesh zamisliti shta su u stanju da urade i pijani i trezni... Nema sredine idu iz ekstrenma u ekstrem, reshe nereshivo pa odmah zatim upropaste neshto shto ni namerno ne mozesh zajebati...
[doh] :o [neampojma]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam imao nekog pajtosa....ne ume da broji ni na prste a kad se napije kida u preferansu....kaze da kod njih izmesta stanje svesti....jedino sto ne voli da pije leti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

najzesce su mi bile dve stvari (od milion hehehe) kad dodje brod i kapetan pozove na pice,onda sednemo svi za sto,on izvuce cizmu a carapa mu viri,pola na nozi pola u vazduhu,sva crna i sepana a bazdi za medalju....prosipa flasu votke u cizmu i krenu svi da piju u krug....neznas dal je smesno dal za povracanje....

i kad sam video da odvrcu lampu i iz nje ispijaju onaj spiritus ili kako se vec zove waaauuu

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 20 Jul, 2015, 16:50
najzesce su mi bile dve stvari (od milion hehehe) kad dodje brod i kapetan pozove na pice,onda sednemo svi za sto,on izvuce cizmu a carapa mu viri,pola na nozi pola u vazduhu,sva crna i sepana a bazdi za medalju....prosipa flasu votke u cizmu i krenu svi da piju u krug....neznas dal je smesno dal za povracanje....

i kad sam video da odvrcu lampu i iz nje ispijaju onaj spiritus ili kako se vec zove waaauuu

Lepo se kaže: Ko preživi pričaće.
Čekaj bre, pa ti si preživeo ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

mareskin uz svo duzno postovanje prema svima njima a pogotovu prema kapetanu......pre bi da me streljaju nego da osetim ukus njegovih gljivica sa peta  [rofl] [rofl] [rofl]

druzba je druzba a biti toliko sjeban u glavu je ipak umetnost!

[cheers]

eclipse4

 [rofl]


Do¹la inspekcija u fabriku pileæe pa¹tete da provere kvalitet sastojaka.
Pita inspektor: - I, ovo je samo piletina u pa¹teti?
- Pa jeste, otprilike, sve piletina.
- Kako otprilike? Ima li jo¹ nekog drugog mesa?
- Pa malo dodamo.
- A ¹ta dodate?
- Pa ima malo konjetine.
- ©ta znaci malo konjetine, koliko stavljate???
- Oko 50%.
- Kako 50%???
- Pa jedno pile, jedan konj.
- Auffff, pa ne morate onda ni stavljati piletinu!!!
- Pa i ne stavljamo.

eclipse4

-        Koja je najveæa kletva Crnogoraca?

-        Dabogda te zvali sa biroa!

eclipse4

Halo, da li je to Unikredit banka?
- Da!
- Zovem u vezi kredita.
- Da, izvolite...
- Jel mo¾ete da mi uplatite 500 dinara na 063277...

mkt

za¹to cezar nosi sandale? pa Juli_je hahahahahahahH

Major

Citat: mkt poslato 22 Jul, 2015, 15:36
za¹to cezar nosi sandale? pa Juli_je hahahahahahahH

[rofl]

eclipse4

Citat: mkt poslato 22 Jul, 2015, 15:36
za¹to cezar nosi sandale? pa Juli_je hahahahahahahH

Zasto su stari rimljani bili losi trkaci?



Pa zato sto su bili stari  ;D

clutch&brake

Ponestalo vojnicima municije, pa ostavili Cigu da dr¾i liniju dok oni odu po municiju. Kapetan ka¾e Cigi:
• Cigo, èuvaj liniju dok se mi ne vratimo. Evo ti ¹lem i 3 bombe.
Na to æe Ciga:
• Bate, daj mi 3 ¹lema i bombu!
Kapetan ga pogleda iskosa, ali mu ipak dade.
-Vraæaju se vojnici iz magacina, i vide Cigu sa brdom oru¾ja i municije.
-Pogledaju na drugu stranu i vide gomilu neprijateljskih vojnika kako su okru¾ili Cigu koji vrti ¹lemove po podu i vièe:
• Bate, aj' pogodi 'de je bomba!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4



Zаtеkaо èоvjеk cigаnku kako krade pаpriku nа njivi kada je vеæ pоnаpunilа d¾аk. O¹trо јој kа¾е:

- Dа biјеm il' dа јеbеm?!

Onа sе оkrеnе lijеvо dеsnо, pа kа¾е: јеbi.  Оn nаguzi cigаnku i kad je svr¹io posao i krеnuо kuæi, cigаnkа gа pitа:

- A ¹tа s pаprikоm?

A оn æe:

- Odаklе znаm, njivа niје mоја……


jevta

Pitali Lalu jednom prilikom:
- ©ta bi vi¹e volo Lalo, ¾enu koja je prava lepotica, al koja se ¹valera, il neku rugobu koja bi ti bila verna?
- Lepoticu! - ka¾e Lala.- Pa bilo ¹ta bilo...
- A ¹valeri?
- Bolje je tortu jesti sa svima, neg’ pomije sam! - odgovara Lala

eclipse4

 [rofl] [rofl]

Razgleda amerièka vojna delegacija na¹ muzej avijacije
u Surèinu pa vide i ostatke svog nevidljivog F117.
©ef delegacije upita na¹eg pilota koji im je bio vodiè:
• Znamo da vam je PVO bila odlièna ali me zanima kako ste
se oseæali dok ste ratovali protiv najveæe sile na svetu?
Na to æe na¹ pilot, pomalo zbunjeno:
• A, pa nismo mi nikada ratovali protiv Rusije.

[rofl] [rofl]

clutch&brake

Amidzicu pobegla trola na Slaviji ispred nosa... dok je bio kod terazijske cesme  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!